Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.650
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır yedek bi telefon ayarlayıp servise göndericem düzelmezae bidaha göndericem 3. Den sonra tüketici hakem heyetine başvurucam verecekleri güncellemeye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    100 den 92 ye düşmesi yine iyimiş benim 85 e düşyor ama kullanıma etki etmiyor yazılımsal bi hata olabilir %10 da iken 4 saat full parlaklıkta wifi açık şekilde kullandigim olmuştu

• Bu arada benim telefon benim adıma faturalı değil tanıdık üzerine aldık servise göndermede sıkıntı cıkarmaz umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3708045A4

100 den 92 ye düşmesi yine iyimiş benim 85 e düşyor ama kullanıma etki etmiyor yazılımsal bi hata olabilir %10 da iken 4 saat full parlaklıkta wifi açık şekilde kullandigim olmuştu
    ahan şimdi 94 teydi şarj reset attım 85 oldu ya üzelticekler yada çare bulacaklar bu nedir ya 6.0.1 geiçicem gibi lanet olsun yükledik hemen keşke ara güncelleme gelse kısa zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: UçanFedai

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: UçanFedai

quote:

benim tıpam yemedi kardeşim odinle eski srüm dönmeye + whatshapp + numaralar uçarsa al başına dert yeni ara güncelleme verirler belki

Whatsapi google drivea numaralari da sd karta aktarırsınız hocam ama bende failed hatası verdi ya. Eskiden %8 dusuyodu şarj şimdi %12 falan düşüyor. Ne yapicam bilmiyorum.

dostum bugün şarj bitti kapalı iken fulledim telefonu oda ne % 93 dolmuş delirdim bende tel açık pc den usb kablosu ile şarj ettim 2 dakkada 100 oldu bir denermisin ne gıcık güncelleme verdiler delirdim,yahu odin ile eski versiyona dön sonra format at hepten maf edicez uğraş dur lanet olsun verdiği güncellemeye samsung'un bir ara güncelleme versede eskisini dönsek

O bende de oluyordu hocam çözümü şarj adaptörünü değiştirmekle buldum şuan öyle olmuyor ama restart atınca pilde bir düşme var onu çözemiyorum odin hata veriyor. Birde benim pil köşelerinden bastırınca yerinden oynuyor sizde öyle bir durum var mı hocam?

dostum restart atınca benimde şarjım 97 den 88 e düştü gece yattım sabah kalktım açiim dedim oda ne aynı seninki gibi bu son ara güncelleme maf etti bizi şikayet samsung MH bugün arıycam ağzıma geleni diyecem kimse ağlamasın vs demesin bu telefon böyle değildi

Alıntıları Göster
    Hocam ben şarj aletini cihazı tam doldurmadığı için degistirdim. 3 ay sonra yeni güncelleme gelir belki duzelir artık bunu beklemekten başka birşey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Hocam ben şarj aletini cihazı tam doldurmadığı için degistirdim. 3 ay sonra yeni güncelleme gelir belki duzelir artık bunu beklemekten başka birşey yok.

Alıntıları Göster
    kardeşim şimdi ne güzel sorunu çözmüşsün ama şimdi işin bilimsel yönüne bakalım ,şimdi kutudan çıkan orjinal şarj aleti değilmi evet, peki bu telefon android 6.0.1 de iken canavar iken şarj dostu iken android 7.0 ile şarj bir nebze düştü ama bu son martda gelen ara güncelleme telefonun içine etti şarj aleti ile bağdaşlaştırma kuramıyorum aklım almıyor, herkes ağlıyor şikayetvar.com'da gir bak j7 yaz millet perişan olmuş kısa ve öz son güncelleme telefonu maf etti sende son gelen ara güncellemeden önce böyle sorun varmı idi kesin yoktu işte yazılım maf etti allah kahretsin bu samsung'u o kadarda memnundum şarjım 5 gün gidiyordu.

• Yeni aldik 6.0.1 de kalalim mi ? Guncelleme olarak ?

• TekstilciSase T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım altıda kal ben 6'yı kullanıyorum yediye hiç geçmedim telefonun hiçbir sorun yok o arkadaşların yaşadığı sorunlar 6 da telefon canavar

Aynen öyle son gelen güncelleme telefonun içinebetti bug dolu telefon sürekli kasıyor 6.0.1 e dönebildiniz mi ? Ben çok denedim ama mart guncellemesinden sonra eskiye dönemiyorum

• quote:

Aynen öyle son gelen güncelleme telefonun içinebetti bug dolu telefon sürekli kasıyor 6.0.1 e dönebildiniz mi ? Ben çok denedim ama mart guncellemesinden sonra eskiye dönemiyorum
    şefim ben dönmedim yani whatshap rehber silinir vs korkusu ama yedekleniyorda uğraşamadım..sen şimdi odin programı ile dönemedinmi 6.0.1'e hatamı veriyor nedir son durum ?
    Aynen telefonda da device 1 binary 2 gibi bişey yazıyordu çözümünü çok araştırdım stock romlarin hepsini denedim işe yaramıyor 6.0.1 e dönmek imkansız artık

• Ayriyetten telefon çok fazla kasıyor bi yedek telefon ayarlayıp servise vericem artık

• j7 2016 tekhat ile j7 core tekhat arasında kaldımdı ama burda sorun cok gibi.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/42731-85275/samsung-galaxy-j7-2016_samsung-galaxy-j7-core/

arada batarya ve sar iyi gorunuyordu sitede... su an daha da kararsız kaldım
    son guncelleme oncesi memnun muydunuz hocam j7 2016dan... satıs fiyatları core daha ucuz neden acaba=?
  • hayaletmavisi kullanıcısına yanıt
    2018 de çıkan son güncellemeden önce gayet memnundum telefonu yoğun kullanan biriyim ve şarj 1.5 gün gidiyordu yatarken %35 gibi seviylerde şarja takıyordum şimdi yatmadan 1.5 saat önce falan şarj %1 oluyor şarja takıyorum mecburen yedek telefonda hala ayarlayamadıgım icin servise veremedim

• hayaletmavisi kullanıcısına yanıt
    Bu arada illa samsung j7 alıcaksan pro serisine göz at derim artık 16 gb depolama ciddi anlamda sorun ben 64 gb hafıza kartı ile anca idare ediyorum

• Merhaba arkadaşlar,

J7 proyu sıfır aldım. Samsung garantili. Turkcelden. Dist. Genpa
    Vodofone hatla kullanıyorum.
    Telefon 2günlük.

Karşı tarafa sesim kesik kesik gidiyor. Karşımdaki konuştuğum kişiler sesin kalitesiz parazitli geldiğini söylüyorlar.

Nerde olursam olayim çekmeyen bir alanda gibiyim hep kendi sesimi karşı tarafa duyurmaya karşı çalışiyorum.
    Telefonumu arkadaşa verip kendimi aradım. Metrodaki yeraltı tünele girince çekmeyen telefonlar gibi. Arkadaşımın sesi kötü geliyor.
    Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.

Bu sorunlarla karşılaşan oldumu?

Bu sorunla ilgili ilk yapılması gerekenler nedir?
  • quote:

Bu arada illa samsung j7 alıcaksan pro serisine göz at derim artık 16 gb depolama ciddi anlamda sorun ben 64 gb hafıza kartı ile anca idare ediyorum
    2016 sorunlu gibi proda sorunlu c5 pro alacam.ondan memnunlar insanlar ama onda da c5010 0x0 ı bulmak almak alınca test etmek belası var anladıgım işler de değil..
    bakalım düzgün bi esnaf bulursam hb den almak istiyorum.
  • Odinle eski sürüme dönebilen var mı? Ne yaptıysam dönemedim eski sürüm hem şarj hem de stabillik olan daha iyiydi. :((

• quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Odinle eski sürüme dönebilen var mı? Ne yaptıysam dönemedim eski sürüm hem şarj hem de stabillik olan daha iyiydi. :((
    yukarda arkadaş dönemedim dedi illa bizi en yeni modellere almaya itekliyor kan emiciler...6.0.1 de iken bok vardı'da 7.0 a geçtim geçmez olaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 12 Nisan 2018; 0:47:6 >
  • quote:

yukarda arkadaş dönemedim dedi illa bizi en yeni modellere almaya itekliyor kan emiciler...6.0.1 de iken bok vardı'da 7.0 a geçtim geçmez olaydım

Alıntıları Göster
    6.0 degil hocam son guncellemeden bir onceki surume yani kasim surumune dönmek istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.