Şimdi Ara

Samsung J7 [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.650
Cevap
24
Favori
98.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung j 7 almayi düşünüyorum kullananlar tavsiye eder misiniz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle al çok sağlam bir telefon zaten bu yüzden forumda kimse yazmiyor kesinlikle al çok pişman olmazsın

• Arkadaşım bende andiroit is 5 megabayt harcamış senin senin bir programın var O herhalde harcıyor bir format at bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

Arkadaşım bende andiroit is 5 megabayt harcamış senin senin bir programın var O herhalde harcıyor bir format at bence

Format da attım hocam ama fayda etmedi. Nerede hata var bilmiyorum. Maçkolik uygulamasında biraz fazla android os harcıyor sanki ama pek bilemedim. O uygulama da benim için olmazsa olmaz. Alternatifi sahadan var ama aynı mantık oda azaltacağını sanmıyorum.

• Cihazı eşime doğum günü hediyesi olarak aldım. Güzel cihaz, ihtiyaçları karşılıyor. Bikaç ay öncede kendime J5 2016 almıştım zaten. J7 2016 da şöyle bir sorunumuz var. Ana sayfaya eklediğimiz widget lar telefonu kapatıp açınca yada yeniden başlatınca siliniyor tekrar eklemek gerekiyor. Nedir bunun çaresi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde widet ekle bölümünde smart managerin widgeti yok. j5 de bunu smart managerin apksını kurarak çözmüştüm. j7 2016 da apk da kurulmuyor hata veriyor.

• Arkadaşlar bazen telefonu şarj yaparken % 93e gelince kitleniyor kalıyor %100e çıkana kadar ölüm gibi geliyor. Bu herkes de mi oluyor ne yapmam lazım ?
  • ArkadArkadaşlar 16 mg bir güncelleme geldi bugün ne oldugunu bilen varni

• MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Bende de oldu ve samsung bunu düzeltilmesi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Bende de oldu ve samsung bunu düzeltilmesi lazim

Kesinlikle hocam. Bazen hızlı yapıyor bazen geç. Anlamadım gitti. Denemediğim şarj aleti ve kablo kalmadı ama sonuç halen aynı. Bazen kitleniyor telefonu kapatıp açıyorum % 100 oluyor 5 dakikada. Sorun inşallah yazılımsaldır.
    Son şubat güncellemesi berbatti. Forumda guncelleyin diyen arkadaşlar neyin peşindeler acaba?!? Telefon eskisinden yavaş. Ve pili daha kötü gidiyor. Allah bilir 7.0 da ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Son şubat güncellemesi berbatti. Forumda guncelleyin diyen arkadaşlar neyin peşindeler acaba?!? Telefon eskisinden yavaş. Ve pili daha kötü gidiyor. Allah bilir 7.0 da ne olacak?

Bilsem güncellemezdim. Aslında en iyi sürüm en stabil olan sürümdür. Akılsızlık ettik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESURRYUREK

Samsung j 7 almayi düşünüyorum kullananlar tavsiye eder misiniz ??

o fiyata daha iyisi yok gibi birşey bir kere ekran super amoled ve şaşırtıcı derecede ekran beyaz rengi note 5 ve s7,den daha iyi
    ? Vallahi iyi ki güncellememisim o zaman

• Arkadaşlar bi ricam var. Telefonda ana ekrana 1x1 boyutunda küçük wigetlardan ekleyip telefonu yeniden başlatınca widget siliniyormu bi söylermisiniz lütfen. Öyle sinir bozucu bir problemki. Wipe data-wipe cache ne yaptıysam düzelmedi. Biliyorum yazılımsal bir problem ilerde güncellemeyle düzelebilir belki ama acaba bütün j7 2016 lardamı var bu sorun merak ettim doğrusu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codename_lord -- 28 Nisan 2017; 20:40:30 >
  • Radyo yükleyebilen varmı

• ben böyle şarj süresi görmedim bitmiyor

Samsung J7 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: codename_lord

Arkadaşlar bi ricam var. Telefonda ana ekrana 1x1 boyutunda küçük wigetlardan ekleyip telefonu yeniden başlatınca widget siliniyormu bi söylermisiniz lütfen. Öyle sinir bozucu bir problemki. Wipe data-wipe cache ne yaptıysam düzelmedi. Biliyorum yazılımsal bir problem ilerde güncellemeyle düzelebilir belki ama acaba bütün j7 2016 lardamı var bu sorun merak ettim doğrusu..

Sorunu çözdüm. Aynı sorunu yaşayan olursa pm atsın yardımcı olmaya çalışırım. Forumda kimse yardımcı olmak istemiyor bari bizim bir faydamız dokunsun insanlara !

• Bu güncelleme bana uğramadı

• Samsung J7 [ANA KONU]

Buda benden gelsin. Cihazım J5 2016.. J7 2016 kadar olmasada hiç fena değil..
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.