Şimdi Ara

SAMSUNG İnternet TV Ağ sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende samsung 6 series LCD TV var fakat internet tv'yi kullanamıyorum.Ağ ayarlarını yaptım fakat giremedim. Ağ testi yaptığımda ağ geçidine bağlı değil uyarısı veriyor.
    Yardımcı olabilir misiniz, arkadaşlar. Teşekkürler.

• TVnize bağladığınız ethernet kablosunu notebook gibi diğer bi cihaza bağlayıp internete çıkmada sorun olmadığından emin olun.
    Kross kablo kullanmayın.
  • Ethernet (kablolu) bağladıysan herhangi bir sorun cıkmaması lazım,ayar yapmadan kendisi bağlanıyor.
  • İnternetimizde sorun yok . Anladığım kadarıyla problem ağ ayarlarında. Ağ tesiti yaptırdığımda Tv'ye, ağ geçidi pingi hata veriyor.

Not: Konuyu açan abimdir.
  • up
  • ethernet fişini çek. tv elektriğini kes. 10 dk bekle.

modem fişini çek .yeniden aç. 10 dk bekle.
  • Bende;
    SAMSUNG LCD TV MODEL: LE 32B 652 T4WXXC. var.
    TV ÜZERİNDEKİ GEÇERLİ SÜRÜM: 2009.09.30 – 002005 T-CHL7DEUC – 2005.0 Vardı.

SAMSUNG WEB ADRESİNDE Kİ
    (05.Ekim, 2010) T - CHL7DEUC – 3000. 2 -Step 1 ve
    (26.Ekim, 2010) T - CHL7DEUC – 3000. 2 -Step 2 güncellemelerini yükledim. Sorun çözüldü. Şimdi İnternet TV ye sorunsuz olarak bağlanıyor.

Bu arada İnternet Sağlayıcım yeni adıyla Turkcell-Süperonline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lackurt -- 5 Mayıs 2011; 15:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneKaşif

Arkadaşlar bende samsung 6 series LCD TV var fakat internet tv'yi kullanamıyorum.Ağ ayarlarını yaptım fakat giremedim. Ağ testi yaptığımda ağ geçidine bağlı değil uyarısı veriyor.
    Yardımcı olabilir misiniz, arkadaşlar. Teşekkürler.

kardeş aynı sorun bendede vardı yüzde yüz ethernet kablosu diyorum sağlam bi kablo ile tekrar dene sonra dua edersin bu yüzden 2 gün uğraşmıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.