Şimdi Ara

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
13
Favori
162.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Orijinalden alıntı: cyber518

quote:

Orijinalden alıntı: karacam_48

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

dostlar dün almanya sürümünü yükledim.
    odin le yükledim ve tüm ayarlarım, bilgilerim, aplikasyonlarım... herşey yerinde kaldı. 10 dak sürdü. hiç bir ekstra yükleme yapmadım. sadece kısa yollarımı düzenleyerek kullanmaya başladım.
    1 - ilk 1 saat biraz kasıyor. sonra hızlanıyor.
    2 - yeni sürüm bana görsel ve kullanım olarak çok güzel göründü.
    3 - şarj konusunda %15-20 kadar fazla yediğini ölçtüm. ancak ilerleyene günlerde sistem oturur ve hem hız olarak hem de şarj süresi artarmış...
    4 - kameraya zoom geldi. daha kullanışlı oldu.
    5 - menulerde gizleme vs gibi özellikler kullanım sadeliği sağladı.

her hangi bir olumsuz yanını görmedim şu ana kadar....
    tavsiye ederim.....

Tam performans icin factory reset atman lazim. Factory reset atmadigin icin bilgilerin duruyor...

cyber518 kardeşim , kazasız belasız jbyi kurduk kurmasına da telefon arada bi kendinden geciyo kilitleniyo filan. Şu factory reset olayı nedir nasıl yapılır ? :)

valla o takilmalar hep oluyor benden soylemesi sirf o yuzden GB ye geri dondum zaten :) yine de anlatiyim, telefon kapalk iken menu+power+ses acma tusuna basili tutun titreyene kadar. Bekleyin bir menu gelecek oradan ses acma-kapama tusunu kullanarak asagi yukari gidin factory resete tiklayin power tusu ile

Ei bakam o zaman idare edecez böyle de çoğul konusmusun. karaçam 48 yazıyo nickte tanimadın mı hala daha beni :)

oha sureyya yeni fark ettim valla kusura bakma nasilsin kardesim :D

Idarr eder kardeşim ya sen nasılsın :)

Superim kardesim benim HTC One geldi bugun :D

HTC one çok iyi ,güle güle kullan. ram miş, jellybean miş uğraşmassın :)

Cok tesekkur ederim dostum, sansima annemin telefon arizalaninca bana yeni telefon yolu gozuktu bi de avrupada daha ucuz malum.. :) darisi sizlerin basina insallahh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu S3 Mini de olan S Voice , S Smart Stay , S Beam Jely Bean ile mi geliyor yoksa S3 Mini nin özelliği mi? Ve ben bu özellikleri Galaxy S Advance Jely Bean yüklediğimde bu telefona da bu yukarıdaki özellikler gelecek mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Arkadaşlar bu S3 Mini de olan S Voice , S Smart Stay , S Beam Jely Bean ile mi geliyor yoksa S3 Mini nin özelliği mi? Ve ben bu özellikleri Galaxy S Advance Jely Bean yüklediğimde bu telefona da bu yukarıdaki özellikler gelecek mi??

Galaxy s advance s3 mini den her türlü iyidir,s3 te gorilla glass cam yok öncelikle ne anladım o işten ?
  • Herkese merhaba şarj sorunu için batarya almak istiyorum sorun çıkmaz herhalde kullanan var mı ?

Hangisi sizce fark göremedim ?

http://www.ebay.com/itm/3500mAh-Extended-Battery-Black-Door-Cover-For-Samsung-Galaxy-S-Advance-i9070-/170908884362?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item27caf69d8a

http://www.ebay.com/itm/Li-ion-3500mAh-Extended-Battery-Cover-For-Samsung-Galaxy-S-Advance-GT-i9070-/181050030923?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item2a276c3b4b#shId

Aynı kişi satıyor bu arada i9070 nfc siz modelinin jb linkini verecek olan var mı yeniden kurucam şu rom olayını bir türlü çözemedim zaten

Recovery Mode olayını aşsam her şey tamam da

• arkadaslar telefon 2.3.6 versiyonunda tus kilidini acarken yada gelen aramalara cevap verirken kasiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: |Eren|

Herkese merhaba şarj sorunu için batarya almak istiyorum sorun çıkmaz herhalde kullanan var mı ?

http://www.ebay.com/itm/3500mAh-Extended-Battery-Black-Door-Cover-For-Samsung-Galaxy-S-Advance-i9070-/170908884362?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item27caf69d8a

http://www.ebay.com/itm/Li-ion-3500mAh-Extended-Battery-Cover-For-Samsung-Galaxy-S-Advance-GT-i9070-/181050030923?pt=US_Cell_Phone_PDA_Batteries&hash=item2a276c3b4b#shId

Aynı kişi satıyor bu arada i9070 nfc siz modelinin jb linkini verecek olan var mı yeniden kurucam şu rom olayını bir türlü çözemedim zaten

Ikisi de ayni dostum. Bende var sorunsuz sekilde geldi. Aslina bakarsan 3500 mAh lik bir performans gostermiyor ama daha uzun gittigi asikar. Bir de takinca telefon taninmaz hale geliyor benden soylemesi

Siparis vereceksen birkac sey soyliyim. Ben siparis verdim, 1 ayi gecti gelmedi. Arastirdim sordum ettim, bi baktim aslinda urun siparisten 1 hafta sonra bulundugum sehirdeki ptt subesine ulasmis ama eve getirilmedi. Oradaki adam bu alinmadiysa 2 haftaya geri gidiyor bunlar dedi. Ben dedim eyvah geri gitti bizim sey. Baya itiraz ettim eve getirilmedi diye mirin kirin ettiler. Sonradan, bizim tanidik calisiyormus orada, tam geri gidecekken fark etmis almis bizim tanidigin bu veririm ben diye
    O sayede kurtardim durumu. Eger alacaksan surekli ptt kargodan takip et takip numarasiyla. Ilk kargolandiginda kayit gecmiyor ptt de ama sonra gorebiliyorsun

• arkadaslar telefon 2.3.6 versiyonunda tus
    kilidini acarken yada gelen aramalara cevap
    verirken kasiyor mu

• android jelly bean yükseltme sonrası ve ondan sonra gelen her güncelleme için factory reset yapmak cihazın performansını görmek açısından oldukça etkili. android kullanıcılarına tavsiye ederim..
  • quote:

quote:

Herkese merhaba şarj sorunu için batarya almak istiyorum sorun çıkmaz herhalde kullanan var mı ?

Ikisi de ayni dostum. Bende var sorunsuz sekilde geldi. Aslina bakarsan 3500 mAh lik bir performans gostermiyor ama daha uzun gittigi asikar. Bir de takinca telefon taninmaz hale geliyor benden soylemesi

Siparis vereceksen birkac sey soyliyim. Ben siparis verdim, 1 ayi gecti gelmedi. Arastirdim sordum ettim, bi baktim aslinda urun siparisten 1 hafta sonra bulundugum sehirdeki ptt subesine ulasmis ama eve getirilmedi. Oradaki adam bu alinmadiysa 2 haftaya geri gidiyor bunlar dedi. Ben dedim eyvah geri gitti bizim sey. Baya itiraz ettim eve getirilmedi diye mirin kirin ettiler. Sonradan, bizim tanidik calisiyormus orada, tam geri gidecekken fark etmis almis bizim tanidigin bu veririm ben diye
    O sayede kurtardim durumu. Eger alacaksan surekli ptt kargodan takip et takip numarasiyla. Ilk kargolandiginda kayit gecmiyor ptt de ama sonra gorebiliyorsun

Performansta sıkıntı oluyorsa hiç bulaşmayayım

Şu no 1 kabı almak istiyorum sizce hangisihttp://www.ebay.com/itm/Various-Pattern-Hard-Skin-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Ace-S-Advance-i9070-/390579230201?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item5af05615f9

• quote:

quote:

quote:

Performansta sıkıntı oluyorsa hiç bulaşmayayım

Şu no 1 kabı almak istiyorum sizce hangisihttp://www.ebay.com/itm/Various-Pattern-Hard-Skin-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Ace-S-Advance-i9070-/390579230201?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item5af05615f9

performanta sikinti yasatmiyor sadece 3500 mah hakkini vermiyor o kadar.

• Hocam normal şarj piliyle sabah tam dolu iken normal kullanımda yatana kadar götürüyor.3500 mh de ne kadar süre kullanabiliyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Hocam normal şarj piliyle sabah tam dolu iken normal kullanımda yatana kadar götürüyor.3500 mh de ne kadar süre kullanabiliyorsun ?

Bende kullandım elimde de bir tane var 3500mah lık pil. ben cevap vereyim normal pil 2 götürüyorsa 3500luk bil 3 götürüyor
    yani 2 katı değil
  • telefonun kasasını çok şişiriyor mu peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

telefonun kasasını çok şişiriyor mu peki ?

Evet sisiriyor. Ben uzun sure kullandim sonra fazlalik gelmeye basladi, kendi pilini taktim. Oh dedim telefon bu iste :D benim dusuncem hani uzun yola falan gidildiginde kullanmak icin alinacak bir sey...

• Almaya gerek yok o zmn :)
  • Arkadaşlar daha öncede mesajımda belirtmiştim. Benim telefonum Garantili 9070p
    Ben bu Almanya rom unu yükledikten sonra hat problemi yaşamaya başkadım.
    Telefon normalde hiç sorunsuz jb süper çalışıyor ancak bir ara bakıyorum yalnızca acil aramalar ibaresi görünüyor ve telefon çekmiyor.
    Uçus moduna alıyorum tekrar düzeltiyorum yine aynı.Daha sonra ayarlardan/mobil ağlar/ağ operatörlerinden arama yaptırıyorum biraz uzun sürüyor ve ağların buluyor (bu arada vodafone kullanıyorum).Şebekemin üzerine bastığımda şu an bağlanamıyor tekrar deneyin , bazen ağa bağlanamıyor diyor ve bağlanmıyoprr.Bu arada bildirim ekranında seçili ağa ulaşılamıyor vs gibi saçma sapan bir hata alıyorum.Diğer telefonlar aynı ağda sorun yaşamazken benim telefon şebekeye bağlanmıyor.
    En sıonunda kızıp telefonu kapoatıp açtığımda herşey sorunsuz oluyyor ve telefon normal şebekeye bağlanıyor.
    Bugun bu hatayı ne zaman verdiğini anladım.N e zaman herşey normalken şebekenin çekmediği bir noktaya gidersem cihaz bağlantıyı kaybediyor ve çeken bir yere gitsem bile artık telefon açılıp kapanıncaya kadar çekmiyor.Çözüm ise telefonu kapatıp açmak.Bu arada bildirim ekranına bakmazsanız telefon normal zannediyorsunuz ki yukarıdaki ne kadar çektiğini gösteren çubuklar normal görünüyor ne zamanki birini aramaya kalkarsanız anlıyorsunuz ki şebekeye bağlı değilsiniz ve de size ulaşılamıyor.

Biraz uzun oldu ama şimdi size sorum şu : siz de aynı problemi yaşıyor musunuz??
    yaşıyorsanız ne gibi bir yolla çözüyorsunuz ?
    cihazım garantili olduğu için servise vermeli miyim (almanya romuyla)?
    ya da kendim önceki 2-1-küsür yazılımına dönebilğir miyim(orjinal yazılımına)

cevaplarınızıa şimdiden teşeşkkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihakar75

Arkadaşlar daha öncede mesajımda belirtmiştim. Benim telefonum Garantili 9070p
    Ben bu Almanya rom unu yükledikten sonra hat problemi yaşamaya başkadım.
    Telefon normalde hiç sorunsuz jb süper çalışıyor ancak bir ara bakıyorum yalnızca acil aramalar ibaresi görünüyor ve telefon çekmiyor.
    Uçus moduna alıyorum tekrar düzeltiyorum yine aynı.Daha sonra ayarlardan/mobil ağlar/ağ operatörlerinden arama yaptırıyorum biraz uzun sürüyor ve ağların buluyor (bu arada vodafone kullanıyorum).Şebekemin üzerine bastığımda şu an bağlanamıyor tekrar deneyin , bazen ağa bağlanamıyor diyor ve bağlanmıyoprr.Bu arada bildirim ekranında seçili ağa ulaşılamıyor vs gibi saçma sapan bir hata alıyorum.Diğer telefonlar aynı ağda sorun yaşamazken benim telefon şebekeye bağlanmıyor.
    En sıonunda kızıp telefonu kapoatıp açtığımda herşey sorunsuz oluyyor ve telefon normal şebekeye bağlanıyor.
    Bugun bu hatayı ne zaman verdiğini anladım.N e zaman herşey normalken şebekenin çekmediği bir noktaya gidersem cihaz bağlantıyı kaybediyor ve çeken bir yere gitsem bile artık telefon açılıp kapanıncaya kadar çekmiyor.Çözüm ise telefonu kapatıp açmak.Bu arada bildirim ekranına bakmazsanız telefon normal zannediyorsunuz ki yukarıdaki ne kadar çektiğini gösteren çubuklar normal görünüyor ne zamanki birini aramaya kalkarsanız anlıyorsunuz ki şebekeye bağlı değilsiniz ve de size ulaşılamıyor.

Biraz uzun oldu ama şimdi size sorum şu : siz de aynı problemi yaşıyor musunuz??
    yaşıyorsanız ne gibi bir yolla çözüyorsunuz ?
    cihazım garantili olduğu için servise vermeli miyim (almanya romuyla)?
    ya da kendim önceki 2-1-küsür yazılımına dönebilğir miyim(orjinal yazılımına)

cevaplarınızıa şimdiden teşeşkkür ederim

Ben bu sorunu baska bi telefonda da duydum, vodafone yuzunden oluyor diyorlar

• arkadaslar telefonun tus kilidini acarken kasma yasaniyor mu bi cevap verirseniz sevinirim

• hayır, sadece rehbere girerken oluyo bazen
  • Şu an I9070 te 4.1.2 var ilk zamanlar saçmalıyordu. Artık 2 3 gunde bir kilitlenme sorunu ve reset atımıyla kendine gelmeye başladı.

Yeni yazılımdan önce bir kere bile reset atmadığım telefon 3 gunde bir reset yemeden duramaz hale geldi.

Görsel olarak şahane geçişler akıcı fotoğraf hızı iyi. ama nette dolaşırken dur bir foto çekeyim dersen kilit.

Kendine gelmesi epey zaman alıyor. Başka browser ile testlerime devam edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.