Şimdi Ara

Samsung i9070 Galaxy S Advance | ANA KONU (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
13
Favori
162.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Arkadaşlar bu arada hala GB kullananlar ve bilmeyenler için söylüyorum. Notification Toggle programı bildirim çubuğunu istediğiniz gibi ayarlamayı sağlıyor.Şahsen benim JB ye geçme sebeplerimden biri bildirim çubuğundaki değişikliklerdi.Bu yüzden işinize yarayacağını düşünüyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.notificationToggle&hl=tr

ben uzun zamandır kullanıyorum gerçekten hakkaten çok kullanışlı ondan sonra jb sevdam gitti gibi ama yine de zamanı gelince yüklerim...

• jelly bean da gıngerbreada gore sanırım ses sevıyesı bıraz dusuk

bunu cozebılen arkadas var mı telefon rootlu....

sarz olayı malesef jelly beanda bıraz daha fazla yıyor ama o kadar da buyuk fark yok...
  • Arkadaşlar yeni sürümde svox+cem ikilisini kullalabilen var mı? GB de kullanıyordum ama buna yükledim çalışmıyor??
  • arkadaşlar benim kamera nın içi toz dolu ve foto cekerken cok bulanık çekiyor. telefon yurt dışı oldugu için servise veremiyorum. acaba kendim temizleyebilirmiyim?
  • Arkadaşlar Merhaba, 8-9 aydır i9070 kullanan biri olarak son birkaç aydır 4.1.2 versiyonunu kullanan ben mecburen 2.3.6 ya dönüyorum. Öncelikle 4.1.2 de herşey çok güzel. Görsellik, vidgetlar falan falan... fakat telefonun çok yavaşladığını ama bu neden den eski sürüme hayatta geçmem diye önceden yazmıştım. Evet rehbere girdiğimde geç açılıyor falan hiç önemli değil ben telefonumu öylede kullanırdım fakat 4.1.2 den sonra youtube ı açıyorum donuyor navigasyonu açıyorum donuyor, bugün yolda navigasyonu açtım telefon dondu artık tak etti tekrar 2.3.6 yı kuracağım uçak gibi kullanacağım. Aylardır youtube donuyor fakat kullanmıyordum fakat bugün öğlen galeride dondu akşam navigasyonda donunca tak etti. Bu arada 3 tane rom denedim polonya, rus ve en son alman romu fakat nafile.
  • aslında çok haklısın arkadaşım, bende bazen düşünmüyor değilim yani, görsellik her zaman işe yaramıyor, 2,3,6 nın şarjı nasıldı hiç hatırlamıyorum. benim için 1. derecede şarj önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acronym

Arkadaşlar Merhaba, 8-9 aydır i9070 kullanan biri olarak son birkaç aydır 4.1.2 versiyonunu kullanan ben mecburen 2.3.6 ya dönüyorum. Öncelikle 4.1.2 de herşey çok güzel. Görsellik, vidgetlar falan falan... fakat telefonun çok yavaşladığını ama bu neden den eski sürüme hayatta geçmem diye önceden yazmıştım. Evet rehbere girdiğimde geç açılıyor falan hiç önemli değil ben telefonumu öylede kullanırdım fakat 4.1.2 den sonra youtube ı açıyorum donuyor navigasyonu açıyorum donuyor, bugün yolda navigasyonu açtım telefon dondu artık tak etti tekrar 2.3.6 yı kuracağım uçak gibi kullanacağım. Aylardır youtube donuyor fakat kullanmıyordum fakat bugün öğlen galeride dondu akşam navigasyonda donunca tak etti. Bu arada 3 tane rom denedim polonya, rus ve en son alman romu fakat nafile.

Cynoagen mod taki eksiklikler giderildiğinde çok sağlıklı güzel bir rom olacak.kullanılabilir hale geldiğinde
    cynoagen moda dönebilirsin.

• Arkadaşlar Bu temassız ödemeler ve barkod okuma vs. olayları sadece NFC özelliği olan telefonlarda mı uygulanabiliyor ?
  • quote:

Arkadaşlar Bu temassız ödemeler ve barkod okuma vs. olayları sadece NFC özelliği olan telefonlarda mı uygulanabiliyor ?

Temassız ödemeler sadece NFC ile gerçekleşir fakat barkod okuma programlar ile fark etmez her ikisinde de kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Arkadaşlar Bu temassız ödemeler ve barkod okuma vs. olayları sadece NFC özelliği olan telefonlarda mı uygulanabiliyor ?

Temassız ödemeler sadece NFC ile gerçekleşir fakat barkod okuma programlar ile fark etmez her ikisinde de kullanılabilir.

O zaman Nfc bize sadece temassız ödemelerde ekstra bir avantaj sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

quote:

Arkadaşlar Merhaba, 8-9 aydır i9070 kullanan biri olarak son birkaç aydır 4.1.2 versiyonunu kullanan ben mecburen 2.3.6 ya dönüyorum. Öncelikle 4.1.2 de herşey çok güzel. Görsellik, vidgetlar falan falan... fakat telefonun çok yavaşladığını ama bu neden den eski sürüme hayatta geçmem diye önceden yazmıştım. Evet rehbere girdiğimde geç açılıyor falan hiç önemli değil ben telefonumu öylede kullanırdım fakat 4.1.2 den sonra youtube ı açıyorum donuyor navigasyonu açıyorum donuyor, bugün yolda navigasyonu açtım telefon dondu artık tak etti tekrar 2.3.6 yı kuracağım uçak gibi kullanacağım. Aylardır youtube donuyor fakat kullanmıyordum fakat bugün öğlen galeride dondu akşam navigasyonda donunca tak etti. Bu arada 3 tane rom denedim polonya, rus ve en son alman romu fakat nafile.

Cynoagen mod taki eksiklikler giderildiğinde çok sağlıklı güzel bir rom olacak.kullanılabilir hale geldiğinde

Olabilir şimdilik şu 2.3.6 ya döneyimde sonrasında bakacağım icabına.

Şu an 4.1. olduğu için Odin ile 2.3.6. yı yazamıyorum telefona bilgisi olan varmı acaba?

• quote:

quote:

quote:

Şu an 4.1. olduğu için Odin ile 2.3.6. yı yazamıyorum telefona bilgisi olan varmı acaba?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2195673 yardimci olur belki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber518

quote:

quote:

quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2195673 yardimci olur belki...

Çok teşekkür ederim sağolasın.

• 2.3.6 ve 4.1 in şarj sürelerini kıyaslayabilir miyiz ?
  • Bende bugün 430 a sıfır 1 tane aldım
  • Arkadaşlar bir tane program paylaşacağım sizinle çok etkili.Ben pil programlarına hiçbirzaman
    inanmadım,hepsinide denedim birşey değişmiyor fakat XDA forumda arkadaşın paylaştığı
    program daha ilk anda baya hissedilir biçimde pilin yani şarjın uzun gitmesini sağlıyor,şiddetle
    tavsiye ederim ;) Qualcomm Battery Guru
    http://www.mediafire.com/?wfzi1c0lcpf84o8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 14 Mayıs 2013; 15:47:27 >

• Arkadaşlar Merhaba

Dün itibariyle Galaxy s advance I9070 telefonuma Kies'den android 4.1.2 yükledim. Artık orjinal bir şekilde Jelly Bean oldu. Türkiyede henüz çıkmadı JellyBean ama telefonu Almanyadan aldığımdan dolayı üretilen almanya sürümü gereği güncelleme aldığını tahmin ediyorum.

İzlenimler:
    2.3.6 daki uygulamaları silemden üzerine yüklediğinden ilk etapta saçmaladı telefon. tüm uygulamaları kaldırıp 4.1.2 üzerinden kurduğumda şahane oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

dostlar dün almanya sürümünü yükledim.
    odin le yükledim ve tüm ayarlarım, bilgilerim, aplikasyonlarım... herşey yerinde kaldı. 10 dak sürdü. hiç bir ekstra yükleme yapmadım. sadece kısa yollarımı düzenleyerek kullanmaya başladım.
    1 - ilk 1 saat biraz kasıyor. sonra hızlanıyor.
    2 - yeni sürüm bana görsel ve kullanım olarak çok güzel göründü.
    3 - şarj konusunda %15-20 kadar fazla yediğini ölçtüm. ancak ilerleyene günlerde sistem oturur ve hem hız olarak hem de şarj süresi artarmış...
    4 - kameraya zoom geldi. daha kullanışlı oldu.
    5 - menulerde gizleme vs gibi özellikler kullanım sadeliği sağladı.

her hangi bir olumsuz yanını görmedim şu ana kadar....
    tavsiye ederim.....

Tam performans icin factory reset atman lazim. Factory reset atmadigin icin bilgilerin duruyor...

cyber518 kardeşim , kazasız belasız jbyi kurduk kurmasına da telefon arada bi kendinden geciyo kilitleniyo filan. Şu factory reset olayı nedir nasıl yapılır ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: karacam_48

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

dostlar dün almanya sürümünü yükledim.
    odin le yükledim ve tüm ayarlarım, bilgilerim, aplikasyonlarım... herşey yerinde kaldı. 10 dak sürdü. hiç bir ekstra yükleme yapmadım. sadece kısa yollarımı düzenleyerek kullanmaya başladım.
    1 - ilk 1 saat biraz kasıyor. sonra hızlanıyor.
    2 - yeni sürüm bana görsel ve kullanım olarak çok güzel göründü.
    3 - şarj konusunda %15-20 kadar fazla yediğini ölçtüm. ancak ilerleyene günlerde sistem oturur ve hem hız olarak hem de şarj süresi artarmış...
    4 - kameraya zoom geldi. daha kullanışlı oldu.
    5 - menulerde gizleme vs gibi özellikler kullanım sadeliği sağladı.

her hangi bir olumsuz yanını görmedim şu ana kadar....
    tavsiye ederim.....

Tam performans icin factory reset atman lazim. Factory reset atmadigin icin bilgilerin duruyor...

cyber518 kardeşim , kazasız belasız jbyi kurduk kurmasına da telefon arada bi kendinden geciyo kilitleniyo filan. Şu factory reset olayı nedir nasıl yapılır ? :)

valla o takilmalar hep oluyor benden soylemesi sirf o yuzden GB ye geri dondum zaten :) yine de anlatiyim, telefon kapalk iken menu+power+ses acma tusuna basili tutun titreyene kadar. Bekleyin bir menu gelecek oradan ses acma-kapama tusunu kullanarak asagi yukari gidin factory resete tiklayin power tusu ile

• --valla o takilmalar hep oluyor benden soylemesi sirf o yuzden GB ye geri dondum zaten :) yine de anlatiyim, telefon kapalk iken menu+power+ses acma tusuna basili tutun titreyene kadar. Bekleyin bir menu gelecek oradan ses acma-kapama tusunu kullanarak asagi yukari gidin factory resete tiklayin power tusu ile --

Bu hareket root lu olmayan makinede yapılabilir mi ? yoksa telefonun kendi ayarlarındaki fabrika ayarlarına geri dön ile aynı mı ?

TŞK
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.