Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alderondor01

quote:

Orijinalden alıntı: detayweb

sanmıyorum cıkacagını zaten gitti bu garanti hehehe

Yok Yok umut kesmiyoruz:)oda olmadı telefondan Rom almayı öğrenir güncelleme yapmayan birinden rica ederiz:)

olsun bu rom cok güzel ne gececem eski rom a banane ben bunu bırakmam :)
  • quote:

quote:

quote:

Yok Yok umut kesmiyoruz:)oda olmadı telefondan Rom almayı öğrenir güncelleme yapmayan birinden rica ederiz:)

Orası öyle Evet Bu Rom çok güzel ama olası bi garantilik olayıda göz önünde bulundurmak lazım:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orası öyle Evet Bu Rom çok güzel ama olası bi garantilik olayıda göz önünde bulundurmak lazım:)

Tmm o zaman sende arastir bende bakim ne bulcaz bakim ama ben ilk aldigimda turk romu yukledigimi hatirliyorum rom atmistim sonra begenmedim xda da bi terde bulmustum en gec yarin atarim link ini

• quote:

Tmm o zaman sende arastir bende bakim ne bulcaz bakim ama ben ilk aldigimda turk romu yukledigimi hatirliyorum rom atmistim sonra begenmedim xda da bi terde bulmustum en gec yarin atarim link ini

Bulabilirsen Süper Olur kafamız rahat olur.Ben çok aradım yok:(oda olmadı 2.3.4 Türkiye romunda denicez şansımızı
  • Telefona Assassins Creed yükledim.Direkt olarak telefona yükleniyor.1.02GB doldu bile.Nasıl direkt olarak hafıza kartına yükleyebiliriz ya da aktarabiliriz?Çok sorun yaratıyor bu durum.
  • birisi bana root yapmam için yardım etsi beyler dayanamadım romu yükledim şimdi root yapmam lazım ama hiçbir bilgim yok 0 ım bu konuda
  • Alla alla ? ? ?
    Benim telefonda inceden kafayı yeme olayları başladı sanırım ? ? ?

Alt kısımda gözüken 4 tane kısa yol vardı ya :) Şimdi o sadece 2 ye düştü ?
    Arama ve Uygulama var sadece : ) Diğerlerinin yerleri boş gözüküyor :D

Uygulamalarında yerleri değişmiş ?

Sanki telefona cin girdi arkadaş :D :D Valla bende şu 2.3.4 ' e mi geçsem ne yapsam : )
  • ben geçtim rahatım dostum bir sorunum yok gayet hızlı. birde root yapabilsek iyiydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDComrade

ben geçtim rahatım dostum bir sorunum yok gayet hızlı. birde root yapabilsek iyiydi :)

Root yapmadan nasıl geçtin be dostum ?
    Kies'den mi ? ? ?
  • versiyon yükseltmenin rootla bir bağlantısı yok dostum sevgili dostumuzun hazırladıgı rehberi takip ettim
  • Alla alla ya ?
    Ürün bilgisi sürümünde
    2.2.1 yazıyor ? ? ?

Sanki o bende daha önce 2.2.3' mü 2.2.4'mü ne öyle bir şeydi ? ? ?

Kendi kendine versiyon mu düşürdü kerata ne yaptı ? :D :D :D
  • 2.3.4 (XXKPE) ROOT REHBERİ

Bu İşlem Sırasında Karşılaşabileceğiniz Herhangibir Sorun Karşısında Sorumluluk Kabul Etmiyorum

Not: Benim Yaptığım İşlem Daha Farklıydı, Ama Bu Yol Çok Daha Basit. Tarifi Direk Aktarıyorum :)

Not2: Bu İşlem Sonrası Programlarınız, Sms'leriniz vs. Silinecektir, Yedeklerini Almayı Unutmayın.

1- Telefonunuzu Kapatıp Download Mode'da Açın (Ses Kısma Tuşu + Ok. Tuşu + Power Tuşuna Sırayla Basın Ve 1-2 Saniye Kadar Basılı Tutun)

2-http://www.fileserve.com/file/HMnhyyy <- Buradan Gerekli Dosyayı İndirin. Dosyayı Arşivden Çıkarmayın :)

3- Odin'i Açın, Extra Bir Ayar Yapmadan Pda Kısımına İndirdiğiniz Dosyayı Gösterin.

4- Flash'lama İşlemine Başlayın.

5- İşlem Bitincehttp://www.fileserve.com/file/99eNuuB <- Buradan SuperOneClick Uygulamasını İndirip Açın.

6- Telefonu Bilgisayara Bağlayın. Download Mode'da Değil, Normal Şekilde Açık Olsun.

7- SuperOneClick Uygulamasındaki Root Butonuna Tıklayın Ve İşlemin Bitmesini Bekleyin :)

Bu Kadar :) Eğer Terminal vs. Kullanmanız Gerekirse Bu İşlemden Sonra Marketten Busybox İndirebilirsiniz :) Daha Ayrıntılı, Resimli Mesimli Bi Şey Hazırlayacaktım Ama İnanın Vaktim Yok, İki Arada Bi Derede Hazırladım Rehberi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aiolos -- 3 Ağustos 2011; 3:41:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

Alla alla ya ?
    Ürün bilgisi sürümünde
    2.2.1 yazıyor ? ? ?

Yanlış Hatırlıyorsunuz :) Eski Sürüm 2.2.1 İdi :)
  • Deodex istiyoruz aiolos:D Root için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aiolos

quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

Alla alla ya ?
    Ürün bilgisi sürümünde
    2.2.1 yazıyor ? ? ?

Yanlış Hatırlıyorsunuz :) Eski Sürüm 2.2.1 İdi :)

Ya alet kafayi yedi format attim duzeldi O:-)
    Bazi tuslar kaybolmustu... Menudeki kisa yollar karismisdi... Format atinca cillop oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aiolos

Aiolos Rehberinle Root ladım telefonu Sagol emeklerin için:)Daha sonra Deodex kurmayı başardım Bide Deodex isteyen bi tema Kurdum:)rehberde hazırladım yayınladım ama Ayarlar>Ekran seçeneğinde Com.android uygulamayı durdurdu Bi hata alıyodum rehberi yedeklemeden kaldırdım Forumdan:S Onuda çözdüm.temada Eksik kalan sadece ayarlar kısmı kalıyor bir ara Sende Dene acaba bana özel birşeymi:)şuan Sorunsuz ama Ayarlar Sekmesinin eksik kalmasını istemiyorum:P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alderondor01 -- 3 Ağustos 2011; 12:02:10 >

• arkadaşlar xda sitesinde external sd ile internal sdnin yerini değiştirmek için sistem dosyalarının değişmesi hakkında bir konu var yanlış anlamadıysam,oyunları yüklemek için.İngilizcesi iyi bir arkadaş inceleyebilir mi?
  • Arkadaşlar Galaxy 9000 ile 9003 arasında ne gibi farklar var çok mu fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoktur

arkadaşlar xda sitesinde external sd ile internal sdnin yerini değiştirmek için sistem dosyalarının değişmesi hakkında bir konu var yanlış anlamadıysam,oyunları yüklemek için.İngilizcesi iyi bir arkadaş inceleyebilir mi?

hangi konu bu uygulamayı hafıza kartına kurma konusumu
  • bizim hafıza kartı sdcard/external_sd ya ama oyunlar falan hep direk /sdcard altına kuruluyo işte bunu çözmek için.

Bu onun hakkında konu

buda gingerbread için olanı
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.