Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alderondor01

Menü Geçişleri Aşırı Derecede hızlanmış.Arama Geldiğinde Slide butonları biraz daha küçülmüş dikkatimi çekti.Saat batarya şebeke barı pek hoşuma gitmedi Sönük kalmış Biraz Ayrıca batarya Göstergesi yatay değil dikey.Gps Yine aynı abuk subuk yerlerde Gösteriyor beni:)Şimdi Eski Türkiye Romunu 2.2.1 indirip telefonu stock duruma yani kieste çalışır duruma getirmeye çalışacağım bakalım.XXKB1 indiriyorum Sanırım bu Türkiye romu

Xxkb1 kesinlikle tr romu degil eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aiolos

quote:

Orijinalden alıntı: Alderondor01

Menü Geçişleri Aşırı Derecede hızlanmış.Arama Geldiğinde Slide butonları biraz daha küçülmüş dikkatimi çekti.Saat batarya şebeke barı pek hoşuma gitmedi Sönük kalmış Biraz Ayrıca batarya Göstergesi yatay değil dikey.Gps Yine aynı abuk subuk yerlerde Gösteriyor beni:)Şimdi Eski Türkiye Romunu 2.2.1 indirip telefonu stock duruma yani kieste çalışır duruma getirmeye çalışacağım bakalım.XXKB1 indiriyorum Sanırım bu Türkiye romu

Xxkb1 kesinlikle tr romu degil eminim

Evet Değilmiş boşa idirdim JXKA4 Sanırım Türkiye romu

• heyecanlandım sabah sabah. bu gingerbread doğru gingerbread sanırım :)
  • Dogru tabi
  • Kies üzerinden ne zaman yayınlanır yeni güncelleme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayaslan58

Kies üzerinden ne zaman yayınlanır yeni güncelleme?

valla bende onu bekliyorum :)

Bu gidişle 1 haftada o sürer :D :D
  • Bir ara resimlerle farkları gösterseniz yeni sürümün süpeer olacak arkadaşlar. Biz aciz Kies sürümü bekliyenleri için.
  • beyler türkiye romunu indireceğim bir link atarmısınız istediğim zaman kiesten sorunsuz güncelleyebileceğim froyo sürümünün linkini? denemek istiyorum ve tekrar eski sürüme geri döneceğim
  • agustosta kies surumu çıkar buyuk olasılıkla o zamana kadar beklemedeyım
    gps sorunu yasayanlara igo ve rout66 önerırım ben bu 2 gps ptogramını kullanıyorum gayet stabıl hızlı çalışmaktadır rout bazen geç buluyor ama igo hemen buluyor igoyla yerınızı bulur sonra kapatım routla açtınızda tık dıye gösterıyor sebekeye veye extra baglantıya gerek kalmadan
    link burda rout full surum degıl ama ben 2 haftadır sorunsuzca kullanıyorum wifiden guncelleme yapın harıta felan indirecektır
    http://www.fileserve.com/file/PNrYxsK
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

quote:

Orijinalden alıntı: berkayaslan58

Kies üzerinden ne zaman yayınlanır yeni güncelleme?

valla bende onu bekliyorum :)

Bu gidişle 1 haftada o sürer :D :D

Beklemekten başka çare yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDComrade

beyler türkiye romunu indireceğim bir link atarmısınız istediğim zaman kiesten sorunsuz güncelleyebileceğim froyo sürümünün linkini? denemek istiyorum ve tekrar eski sürüme geri döneceğim

Link Yok Rom yok Dönemiyorum bende orjinal sürüme:)Aramaktan gına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilmycry_87

agustosta kies surumu çıkar buyuk olasılıkla o zamana kadar beklemedeyım
    gps sorunu yasayanlara igo ve rout66 önerırım ben bu 2 gps ptogramını kullanıyorum gayet stabıl hızlı çalışmaktadır rout bazen geç buluyor ama igo hemen buluyor igoyla yerınızı bulur sonra kapatım routla açtınızda tık dıye gösterıyor sebekeye veye extra baglantıya gerek kalmadan
    link burda rout full surum degıl ama ben 2 haftadır sorunsuzca kullanıyorum wifiden guncelleme yapın harıta felan indirecektır

igo yu nasıl kurdun anlatır mısın dosyaları nereye atıyorsun vs . Ben denedim ama sd kart uyarısı veriyor açılırken ve kapanıyor program

• quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

quote:

igo yu nasıl kurdun anlatır mısın dosyaları nereye atıyorsun vs . Ben denedim ama sd kart uyarısı veriyor açılırken ve kapanıyor program

Igoyu ben anlatayim apk dosyasini harici karta attim. Kurulumu dahili hafiza kartina kurdu hic sorunsuz ve son guncellemesinde yavasladigi icin artik kullanmiyorum route ye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: detayweb

quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

quote:

Igoyu ben anlatayim apk dosyasini harici karta attim. Kurulumu dahili hafiza kartina kurdu hic sorunsuz ve son guncellemesinde yavasladigi icin artik kullanmiyorum route ye devam

hafıza kartına programı ve .apk dosyasını atarak kurdum ardından ekranı tam ekran yapma programını kurdum yaklaşık 3 aydır İGO sorunsuz çalışıyor.

• o zaman kötü oldu ya rom yoksa :S bekleyeceğiz artık :)
  • aiolo super one clickle rootta problem oluyomus demissin, nasil root edecegimizi yazabilirmisin zahmet olmazsa?
  • Sabah Bende Sizler İçin Türkiye Romu Bulmaya Çalıştım Ama Bulamadım :)

Kendi Adıma Konuşmam Gerekirse, Tr Romu Ve Garanti Umrumda Değil. Şimdiye Kadar Hiç Bir Telefonumu Garantiye Yollama İhtiyacı Duymadım. Çünkü Hiçbiri Bozulmadı Bu Konuda Şanslıyım Anlaşılan Zaten Bu Telefonu da Taş Çatlasa 2 Sene Kullanırım. 2 Sene İçerisinde Bozulursa da Bahtıma Artık :) Bu Yüzden Rahatlıkla Kullanabiliyorum Avrupa Romunu

quote:

Orijinalden alıntı: xxsaloemoxx

aiolo super one clickle rootta problem oluyomus demissin, nasil root edecegimizi yazabilirmisin zahmet olmazsa?

Şu An İçin Root İşlemi Mümkün Değil Ne Yazıkki. 1-2 Güne Kadar Hallederler, Bende Burada Paylaşırım :)

Bu Arada Bu Güncelleme İle Telefonumunuzun Benchmark Programlarından Aldığı Puanda Artmış Durumda. Xda Üyelerinin Paylaştığı Bazı Benchmark Skorlarına Göre i9000 i Hız Konusunda Bir Hayli Geçiyoruz Şu An :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aiolos -- 29 Temmuz 2011; 19:36:52 >

• Evet 2.3.4 İçin Bir Root Yöntemi Bulunmuş Bulunmakta, Ancak Yine Telefonu Flash'lama İşlerine Girişmek Gerekiyor :) Daha Az Uğraştırıcı Bir Yöntem Çıktığında Hemen Paylaşacağım ;)
  • quote:

route ye devam
    route programını nerden indiriyoruz? android için route programı varmı?
  • Samsung 9003 sl ile wave II 8530 arasında ne gibi farklar var.Kullanım amacı internet donanım forum olacak.8530 u 550tl ye.9003 sl yi 700tl civarı alabileceğimizi varsayarak fikir verebilirmisin
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.