Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tusa basinca ses cikartiyosa her seferinde sesi kapama komutu gonderip islemciyi yoruyor olabilir
  • Kies'den günceleme yapıcam fakat mesajların yedeğini bilgisayarıma nasıl alabilirim? Kies'den alınmıyor sanırım yardımcı olabilecek varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Kies'den günceleme yapıcam fakat mesajların yedeğini bilgisayarıma nasıl alabilirim? Kies'den alınmıyor sanırım yardımcı olabilecek varmı?

Kies üzerinden yapılacak güncellemede kişisel verilerinizin hiçbiri silinmemektedir. Tabiki yedek almakta fayda var. SMS to Text kullanıyorum, çok memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

quote:

dostum cihazınız,kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor yazıyor neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsümit
    dostum cihazınız,kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor yazıyor neden olabilir

Bu hatayı alan bir arkadaş daha vardı. Çözüm için neler yaptığı önceki sayfalarda yazıyordu ama hatırlayamadım.

Ondan önce herhangi bir işlem yaptınız mı? Factory format vs gibi..
  • quote:

quote:

Bu hatayı alan bir arkadaş daha vardı. Çözüm için neler yaptığı önceki sayfalarda yazıyordu ama hatırlayamadım.

hard format attım yalnız bu cihaz daha önce kiese gelen güncellemeyi almıştı servise gitti orda yazılım yüklenmiş türkcell ile ilgili şeyler doldurulup geri yollanmıştı..ondan sonra bu hatayı verdi
  • quote:

quote:

Kies'den günceleme yapıcam fakat mesajların yedeğini bilgisayarıma nasıl alabilirim? Kies'den alınmıyor sanırım yardımcı olabilecek varmı?

Kies üzerinden yapılacak güncellemede kişisel verilerinizin hiçbiri silinmemektedir. Tabiki yedek almakta fayda var. SMS to Text kullanıyorum, çok memnunum...

mesajlari pc yedekliye biliyormuyuz dediginiz programla? Kiesle guncelleme yapmissiniz sim ve hafiza kartini cikartip mi yaptiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

mesajlari pc yedekliye biliyormuyuz dediginiz programla? Kiesle guncelleme yapmissiniz sim ve hafiza kartini cikartip mi yaptiniz?

SMS to Text, backup için kullanılıyor evet. Boş bir sim kart ile işlemi gerçekleştirdim, sd kartı çıkarttım her ihtimale karşı.

• quote:

quote:

quote:

hard format attım yalnız bu cihaz daha önce kiese gelen güncellemeyi almıştı servise gitti orda yazılım yüklenmiş türkcell ile ilgili şeyler doldurulup geri yollanmıştı..ondan sonra bu hatayı verdi

Anakart değişmiş olabilir mi?

• İ9003 Facebook Android'de durum güncellemesi veya fotoğraf yüklemek istediğimde sürekli çöküyor. Ve resimdeki uyarıyı veriyor facebook.katana geçersiz işlem yürttü diye bunun nedeni nedir acaba? Facebok'da ne güncelleme nede resim yükleyebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 6 Ocak 2012; 13:05:05 >

• Benim tablette de aynı sorun var: "cihazınız kies güncellemesini desteklemiyor" yazıyor. Halbuki aynı kies ve blgisayar ile i9003'ü güncelledim. Tablette sadece root yapmıştım. Tekrar unroot yapmama rağmen sonuç değişmedi. Sorunu çözerseniz iyi olacak.
  • Valla ben rus romu kurduğuma pişman oldum açıkcası. 2.2.1 kullanırken bu kadar sorun çıkmıyordu.Daha geçen gün ki msj yazarken kasma probleminden sonra şimdi de telefon ağırlaşmaya başladı.Önceden şıp diye açıyordu her şeyi. Şimdi biraz ağırlaştı.Neden olduğunu da bilmiyorum kafayı yemek üzereyim
  • 2.3.4 yükledim telefon açılış ekranında sürekli reset atıp duryor bir türlü açılmıyor sebebi ne olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swes

2.3.4 yükledim telefon açılış ekranında sürekli reset atıp duryor bir türlü açılmıyor sebebi ne olabilir.

Az önce bi yerde okumuştum rom yüklerken 2 dosya varmıs ikisinide yüklemeniz gerekiyormuş aksi halde sürekli reset atarmış.Problem bu olabilir.Konuyu iyi inceleyin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EngiN 71

quote:

Orijinalden alıntı: swes

2.3.4 yükledim telefon açılış ekranında sürekli reset atıp duryor bir türlü açılmıyor sebebi ne olabilir.

Az önce bi yerde okumuştum rom yüklerken 2 dosya varmıs ikisinide yüklemeniz gerekiyormuş aksi halde sürekli reset atarmış.Problem bu olabilir.Konuyu iyi inceleyin derim

biri tar dosyası onu biliyorum ama diğeri hangisi acaba?
  • Tr rom update sonrasında gameloft'un bazı oyunlarında, açılışta hata vermeye ve çalışmamaya başladı. Örnek: "This is not an original copy of GangstarMV"

Henüz nette araştırmadım, başına gelen/çözüm bulan var mı?
  • arkadaslar i9003 aldim fakat turkcell internet ayarlarini yapamadim manuel olarak yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2.3.6 kurdum klavyesi berbat telefonun. tuş sesini açtım, aynı. whatsapp olsun, sms olsun klavyesi çok kötü oldu telefonun. ne yapmalıyız yok mu bir akıl verecek olan? :(
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anakart değişmiş olabilir mi?

gelen yazıda sadece yazılım yüklendiği yazıyor

• quote:

Tr rom update sonrasında gameloft'un bazı oyunlarında, açılışta hata vermeye ve çalışmamaya başladı. Örnek: "This is not an original copy of GangstarMV"

Henüz nette araştırmadım, başına gelen/çözüm bulan var mı?

hocam ben rus romunda devam ediyorum ama benim de her kapanıştan sonra açılış esnasında pin kodu uyarısı gelmeden oyun ile ilgili uyarı veriyor dediğin gibi
    ama sürekli update uyarısı alıyorum orjinal olup olmaması ile alakalı değil update ettikten sonra da geliyo yeniden update edin diye
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.