Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.473
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de bundan yaklaşık 1 ay önce ilk rus romunu yükleyip sonra da kies ten 2.3.6 ya geçtim. iyiki de geçmişim.şimdiye kadar30- 40 arası oyun ve uygulama yükledim.hiç bir sorun yaşamadım.bana göre en iyisi de şarj süresi. bu 3. günüm ve şu anda %40 .
  • Arkadaşlar ;

Kies son sürümü güncellediğinizde son versiyon olan Android 2.3.6 versiyonunu rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun ;)
  • Dakika 1 gol 1.5dk'da güncellendi.Ve cihazın açılışı feci hızlı.Cep telefon manyadı hızdan işte buu yaa... :)
    Bir yazılım cihazı bu kadar mı hızlandırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000
    Mezkur sorunun tekbir kişide görülmesinden mütevellit Android 2.3.6 sürümüne bu tarz ithamda bulunmanızın hatalı olduğu izahtan varestedir diye düşünüyorum.

Saygılarımla.

Cevap her yönden çok net olmuş hocam, saygılar
  • Sorunsuz güncelledim Kies üzerinden , Samsung Yeni yıl hediyemizi verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 29 Aralık 2011; 22:05:35 >
  • Arkadaşlar güncellemeyi ben format şeklinde sanıyordum ama öyle olmadı , Factory reset atmaya veya herhangi bir şey var mı yapmam gereken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asonas

Arkadaşlar ;

Kies son sürümü güncellediğinizde son versiyon olan Android 2.3.6 versiyonunu rahatlıkla güncelleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun ;)

bir dakika nasıl yani turkiye orijinal romu. mu geldi yani simdi ben tam anlamadım da mazur görün
  • Evet orjinal Türkiye romu ( 2.3.6 ) Kies üzerinden sunuldu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 29 Aralık 2011; 23:14:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe*

Evet orjinal Türkiye romu ( 2.3.6 ) Kies üzerinden sunuldu .

Vay arkadaş o kadar bekledik tr gelmiyecek dedik rus romu yükleyip 2.3.6 ya yükselttik olacak işmi şimdi?

Ne yapalım şimdi? rus romu ile devammı edelim yoksa tr ye geri dönüp güncelliyelimmi?
  • Nasıl yani ya daha dün yükledim rus romunu.Aslı var mı acaba? Geldi mi gerçekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EngiN 71

Nasıl yani ya daha dün yükledim rus romunu.Aslı var mı acaba? Geldi mi gerçekten?

Aslı varmi ne demek , 1 nisan sakasi yapacak degiliz .yukledim kullaniyorum
    suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absinthe* -- 29 Aralık 2011; 23:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absinthe*

quote:

Orijinalden alıntı: EngiN 71

Nasıl yani ya daha dün yükledim rus romunu.Aslı var mı acaba? Geldi mi gerçekten?

Aslı varmi ne demek , 1 nisan sakasi yapacak degiliz .yukledim kullaniyorum
    suan

Kusura bakmayın o kadar bekledik geleceğine hiç inancım kalmamıstı dün de rus romu yükleyip bugün gelince şaşırdım.Ee napıcaz peki şimdi? Rus romunda devam mı edelim yoksa stock rom yükleyip kiesten güncelleyelim mi? Kafa karıştı
  • Güncelleme gelmiş nihayet, emeklerimizin karşılığını geç de olsa aldık beyler Haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim
  • Türk romuna dönmek daha mı sağlıklı arkadaşlar ve nasıl yapıcaz yardım edin
  • Bir admin atasözü: "Çalışan sisteme dokunma!"
  • Bi farkı var mı rus yada Türk farkeder mi?
  • Bende ne sabrı varsa artık, o güncelleme ya çıkacak ya çıkacak dedim ve rus romu yüklememiştim Yarın akşam update edip görüşlerimi paylaşırım... Ama ben olsam, dediğim gibi çalışan sisteme dokunmazdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 30 Aralık 2011; 0:19:59 >
  • Bende bekledim bekledim dün can sıkıntısından rus romu yükledim ne şans var bizde de ya

Eğer fark varsa umarım orjinal roma dönüş yapmayı becerebilirim
  • 21. sayfaya yol göründü. Üstatların görüşleri doğrultusunda tr ye dönecem, şuan 23.6 rus romu kurulu.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.