Şimdi Ara

Samsung I9003 Galaxy SL >ANA KONU<Yeni 2.3.6> (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.474
Cevap
11
Favori
284.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Orijinalden alıntı: malibukont

quote:

Orijinalden alıntı: SSsubayı

Hocam rus romu oldugu icin ser kaliyor birakin ser kalsin,ser olmasinin bi zarari varmi suan ?dil turkceyse birakin ser kalsin

Evet. Bi zarari yok su anda bana.haklisiniz galiba.2.3.6 yukleyince telde cjddi manada hizlanmalar oldu.mesela tus takimi daha hassas.kulaktan Ahizeyi cekince hemen teli kapata basablyorum.onceden karsi tarafin kapatmasini beklemem gerekiyordu.takilmalar azaldi.pil omru sufesi geceden beri oynamama ragmen yarida.ayrica wifi de 2.1 surumune gore pek bi degisiklik goremedim.ayni yerden baglanmama ragmen cekim gucu azalmadi..bunlar ilk izlenimlerim...

Odin le xxkb1 i yükleyince ve xxkpq ya geçince telefondaki veriler silindi mi?

@frkzg

hocam forumda büyük harfle yazmak bağırmak manasına gelir

Bu arada server a bağlanabiliyorum sıkıntı yok ama güncellemede yok tabi :)

Hocam KB1 e gecince haliyle yukledigim uygulamalar gitti. Fakat KB1 den xpq ya hemen gectigim ve telde yuklu bisey olmadigi icin gidip gitmedigini bilmiyorum.yarfimci olamadigim icin uzgunum

• Arkadaşlar, 720x480 çözünürlükte video çekerken bi cızırtı sesi var mı kayıtlarınızda?
  • Selam arkadaşlar,

http://www.darty.com.tr/e_commerce/CEP-TELEFONU/SAMSUNG/I9003-GALAXY-SL-p-51422-c-12.htm

Alınır mı sizce ? Telefonun bilindik sorunları var mı ? Bunu alma şunu al diyebileceğiniz bir model var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

quote:

Bu arada sonun dakardeşimin cihazı root ladım.
    Droidwall kurdum.
    Sonra da SPB Shell 3d kurdum.
    Droidwall da black list açtım. Spb shell in her türlü internet erişimini kapadım.

Sonra default launcher yaptım.
    İnanın telefona 2.3.6 yüklemeye gerek kalmadı :)
    Menü arasında geçiş çok güzel ve hızlı oldu, herkese tavsiye ederim.

Hayırlı olsun hocam, bakalım bu geçiş pil ömrünü ne kadar etkileyecek.

Hocam kardeşim zaten her akşam şarza takıyor.

Ondan problem olmıcak inş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Selam arkadaşlar,

http://www.darty.com.tr/e_commerce/CEP-TELEFONU/SAMSUNG/I9003-GALAXY-SL-p-51422-c-12.htm

Alınır mı sizce ? Telefonun bilindik sorunları var mı ? Bunu alma şunu al diyebileceğiniz bir model var mı ?

Kusursuz Görüntü Kalitesi, Hızlı Bağlantı
    4,0" SUPER AMOLED (Aktif-Matriksli Organik Işık Yayan Diyot) ekranla en kaliteli görüntünün keyfini çıkarın.

Bu kadar da sallanmaz ki kardeşim. Bu DARTY ne yapmış öle anlamadım.

• Super amoled değil ki 9003 ekranı niye yanlış bilgi yazmış darty?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Selam arkadaşlar,

Kusursuz Görüntü Kalitesi, Hızlı Bağlantı
    4,0" SUPER AMOLED (Aktif-Matriksli Organik Işık Yayan Diyot) ekranla en kaliteli görüntünün keyfini çıkarın.

Bu kadar da sallanmaz ki kardeşim. Bu DARTY ne yapmış öle anlamadım.

Yeni bir model üretmişler hocam

• arkadaşlar 5 tl'ye galaxy s i9003 silikon,file ve deri kılıf satıyorum.isteyenler pm yoluyla bana ulaşabilir.ebay ile aynı fiyata geliyor.hatta belki daha ucuz ve bunda 15 gün beklemek zorunda değilsiniz.izmir ve manisa ya elden teslim diğer yerlere kargo yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

arkadaşlar 5 tl'ye galaxy s i9003 silikon,file ve deri kılıf satıyorum.isteyenler pm yoluyla bana ulaşabilir.ebay ile aynı fiyata geliyor.hatta belki daha ucuz ve bunda 15 gün beklemek zorunda değilsiniz.izmir ve manisa ya elden teslim diğer yerlere kargo yapabilirim.

Detaylı fotolar çekip bir siteye yüklersen daha çok satış yapma şansın olur Kullanmayı pek sevmiyorum ama kafama uygun bir kılıf görürsem alabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinakinci

arkadaşlar 5 tl'ye galaxy s i9003 silikon,file ve deri kılıf satıyorum.isteyenler pm yoluyla bana ulaşabilir.ebay ile aynı fiyata geliyor.hatta belki daha ucuz ve bunda 15 gün beklemek zorunda değilsiniz.izmir ve manisa ya elden teslim diğer yerlere kargo yapabilirim.

Detaylı fotolar çekip bir siteye yüklersen daha çok satış yapma şansın olur Kullanmayı pek sevmiyorum ama kafama uygun bir kılıf görürsem alabilirim

hocam burdan konsept olarak görebilirsiniz.renk seçeneği mevcuttur.

http://forum.donanimhaber.com/m_54660210/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54927884

ayrıca

http://www.facebook.com/ceptelefoncunuz

burdan da takip edebilirsiniz.

saygılarımla..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dikkon

quote:

quote:

sunrupid evet dediğin gibi telefon hafızasındayken sorun yaşamadım.Hafıza kartında bir problem var dediğin gibi.Aksamların sallanmasında ise ilk aldığımda böyle bir şey yokken sonradan telefonu hafif bir sallamamda titreşim gibi bir sallanma olduğu hissedilebiliyor.

Hafiza kartini yedekleyip telefon uzerinden formatla ve tekrar uzun bir video cekmeyi dene, ayni sorun devam ediyorsa kartin sorunlu oldugunu garantilemek icin pc ye kart okuyucu ile baglayip full yazma testi uygula. Testi gecemezse hafiza kartini garantiden degistir (markali bir hafiza karti omurboyu garantilidir.)
    Tel.da bahsettigin durum sanki vidalar tam skistirilmamis gibi dusundurdu, aksi bir durumda kapanma problemleri yasiyor olurdunuz. Uygun tornavidaniz varsa bir bakin, yoksa servise verin hemen ilgilenip geri vermelerini isteyin.

kartı biçimlendirdim aynı sorun devam ediyor full yazma testini anlayamadım.açıklarsanız üstadım bir bakarım.Şimdiden çok teşekkürler.

Aşağıdaki siteyi buldum anlatım da var sizin için. Full yazma testi dediğim olay, hafıza kartının kapasitesini tamamen dolduracak kadar üzerine veri yazmaktır. Eğer bu işlemde hata alırsanız kartta problem olduğu kesinleşmiş olur.

Site:
    http://www.netbookfreeware.com/h2testw-check-usbsd-card-readwrite-errors

Program:
    http://www.softpedia.com/progDownload/H2testw-Download-149366.html

Warning: Only 7313 of 7569 MByte tested.
    The media is likely to be defective.
    7.1 GByte OK (14977022 sectors)
    1 KByte DATA LOST (2 sectors)
    Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
    0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
    1 KByte corrupted (2 sectors)
    0 KByte aliased memory (0 sectors)
    First error at offset: 0x00000000ae6ba800
    Expected: 0x00000000ae6ba800
    Found: 0x0000000042444244
    H2testw version 1.3
    Writing speed: 3.84 MByte/s
    Reading speed: 8.28 MByte/s
    H2testw v1.4

Dediğinizi yaptım sonunda bu uyarıyı verdi.Dosya kusurlu olabilir diyor.Sonuç olarak hatalı anlamına mı geliyor?

• Bir de arkadaşlar arkadaşımda wave 2 var.Bende galaxy SL ile kıyasladığımda wave 2 nin video ve fotoğraf kalitesinin çok daha iyi olduğunu gördüm.Ya benim telefonun kamerasında bir sorun var ya da galaxy serisinde???
  • arkadaşlar telefona igo my way i nasıl yükleyebilirim?? google ın haritaları bende zor çalışıyor. sürekli geçici olarak konumunuz kullanılamıyor diyor. navigasyon desen öyle..yükleyen varmı??
  • selam arklar bilgisaayar formatlandı ve kiese giriş başarıldı şimdi burdayım şimdi rom yükleme zamanı
  • @sunrupid hocam
    yardımlarınızı bekliyorum
    bir iki dosya temin etmem gerekiyo sonrasında rom için hazır durumda olurum inşallah sorunsuz halledebilirim
  • @ardicli2000 hocam
    önceki sayfada yazdığınız rus romunu yükleme işlemini sırası ile takip ederek devam ediyorum fakat şuan işlem yapma etkinliği devam etmiyormuş gibi görünüyo sanki
    10 dakikadır yükleme modu aynı yerde duruyor herhangi bir çalışma gereklimi sizce
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sunrupid evet dediğin gibi telefon hafızasındayken sorun yaşamadım.Hafıza kartında bir problem var dediğin gibi.Aksamların sallanmasında ise ilk aldığımda böyle bir şey yokken sonradan telefonu hafif bir sallamamda titreşim gibi bir sallanma olduğu hissedilebiliyor.

Hafiza kartini yedekleyip telefon uzerinden formatla ve tekrar uzun bir video cekmeyi dene, ayni sorun devam ediyorsa kartin sorunlu oldugunu garantilemek icin pc ye kart okuyucu ile baglayip full yazma testi uygula. Testi gecemezse hafiza kartini garantiden degistir (markali bir hafiza karti omurboyu garantilidir.)
    Tel.da bahsettigin durum sanki vidalar tam skistirilmamis gibi dusundurdu, aksi bir durumda kapanma problemleri yasiyor olurdunuz. Uygun tornavidaniz varsa bir bakin, yoksa servise verin hemen ilgilenip geri vermelerini isteyin.

kartı biçimlendirdim aynı sorun devam ediyor full yazma testini anlayamadım.açıklarsanız üstadım bir bakarım.Şimdiden çok teşekkürler.

Aşağıdaki siteyi buldum anlatım da var sizin için. Full yazma testi dediğim olay, hafıza kartının kapasitesini tamamen dolduracak kadar üzerine veri yazmaktır. Eğer bu işlemde hata alırsanız kartta problem olduğu kesinleşmiş olur.

Site:
    http://www.netbookfreeware.com/h2testw-check-usbsd-card-readwrite-errors

Program:
    http://www.softpedia.com/progDownload/H2testw-Download-149366.html

Warning: Only 7313 of 7569 MByte tested.
    The media is likely to be defective.
    7.1 GByte OK (14977022 sectors)
    1 KByte DATA LOST (2 sectors)
    Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
    0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
    1 KByte corrupted (2 sectors)
    0 KByte aliased memory (0 sectors)
    First error at offset: 0x00000000ae6ba800
    Expected: 0x00000000ae6ba800
    Found: 0x0000000042444244
    H2testw version 1.3
    Writing speed: 3.84 MByte/s
    Reading speed: 8.28 MByte/s
    H2testw v1.4

Dediğinizi yaptım sonunda bu uyarıyı verdi.Dosya kusurlu olabilir diyor.Sonuç olarak hatalı anlamına mı geliyor?

Evet, hafıza kartında problem mevcutmuş ne yazık ki. Çok ufak bi boyut ama o kısma ne zaman yazmaya çalışacağını bilemezsin o yüzden yerinde olsam garantiden değiştirirdim...

• quote:

arkadaşlar telefona igo my way i nasıl yükleyebilirim?? google ın haritaları bende zor çalışıyor. sürekli geçici olarak konumunuz kullanılamıyor diyor. navigasyon desen öyle..yükleyen varmı??

Romunu update etmiştin sanırım, ona rağmen haritalarda konum problemi mi yaşıyor olman ilginç, kaça yükseltmiştin?
  • xkb1 romunu yüklerken son aşamalarda işlem durdu ve yüklemeyi tamamlayamadı şimdi recovry modda da açılmıyo kilitleniyo telefon sadece download modda açabiliyorum ama işlemi ikinci kez denediğimde bile bi başarı gösteremedi şimdi kaldm tel.siz konu ile ilgili biri varsa yardım edebilecek beklemedeyim
  • quote:

quote:

arkadaşlar telefona igo my way i nasıl yükleyebilirim?? google ın haritaları bende zor çalışıyor. sürekli geçici olarak konumunuz kullanılamıyor diyor. navigasyon desen öyle..yükleyen varmı??

Romunu update etmiştin sanırım, ona rağmen haritalarda konum problemi mi yaşıyor olman ilginç, kaça yükseltmiştin?

evet. 2.3.6 ya yükselttim. navigasyona ve google haritalara bakmamıştım. dün ve bugün deneyim dedim ama birkaç kez denemem rağmen geçerli konumuz geçici olarak kullanılamıyor diyor. bu arada açık havadan değil evden deniyorum. froya da bu sorun çok yaşanmıyordu

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.