Şimdi Ara

SAMSUNG I9000 GALAXY S genpa garantili 849 tl (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
0
Favori
13.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: corci84

avea sim karttan sonra vodafone 64kb sim kart taktım yine rehber görünmedi. 2.3.5e nasıl gececeğini de bilmiyorum. yarın avea bayisine gidip 128 kblık sim kart çıkartmayı düşünüyorum. inş prob en kısa zamanda çözülür.

Rehber>sol ayar tusu>diger>ekran ayarlari>goruntulenecek kisilerden simi isaretle.
  • onu da denedim ama birtürlü rehberi görmedi
    sebebini bulamıyorum. inş tel arızalı değildir
  • Bu arada bana gelen telofonun romuda turkcell versiyon 2.2 yüklü bunu yeni versiyona garanti dışı bırakmadan yapabiliyormuyuz, heryerde başka birşey yazılı. Telefonu ulaşanların hepsinin romu turkcell mi? Biz turkcell den almıyoruz neden böyle saçma birşey oluyor.
  • kaçırdık resmen...
  • Garanti gider ama geri donersiniz o roma , sorun degil. 2.3.5 e gecince telefon ferrari gibi oldu. 2.2 tcell ile anca bmw olur

İslem kolay...Root yapma isini bosverin su etapta..custom degil official rom yukluyoruz..roota ihtiyac duymazsiniz simdilik

Odin kurun pc ye
    Sammobile.com dan 2.3.5 europe indirin (2.3.3 turkcede var)
    Odini calistirin
    Telefonu 3 tusla download moda gecirip baglayin usb ile
    İndirdiginiz zipteki buyuk dosyayi odin de pda kismina koyun
    Start....1 dk sonra 2.3.5....(notebook varsa onunla yapinki elektrik kesilmesine onlem olsun)
    market emrinize amade..o cins tcell acilista gidiyor..

Sonra akın markette...zedge, rss demon, youtube, whatsapp, imdb, launch pro, angry birds vs vs

İleride bu yontemle tcell 2.2 yede donebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 26 Kasım 2011; 1:46:14 >
  • resmi rom kurmak garanti dışı bırakmıyor sanırım
  • http://www.samfirmware.com/firmware.htm

Burada güzel bir dökümanda var..2 dk da yaparsınız
  • Ben de salı günü aldım teli. Kapalı kutu sıfır. Etrafımdaki ayfoncular çok kıskandı teli. Özellikle tasarım harika. Dün de gingerbread e yükselttim ama çok da bişi farketmedim. Bunlar için ics yok galiba henüz türkiye de.
  • http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9000-galaxy-s-cep-telefonu-fiyati,361537.html

zaten fiyat aralığı 900-950tl ama 849 iyiydi alamadık kısmet değilmiş
  • rehber görememe olayını avea 128 kb sim kart ile değiştirerek çözdüm. telde bi sorun yokmuş. sim kart değişince rehber görünür hale geldi.
  • :)) yıkılmış forum. çok iyi fiyata vermiş genpa
  • quote:

rehber görememe olayını avea 128 kb sim kart ile değiştirerek çözdüm. telde bi sorun yokmuş. sim kart değişince rehber görünür hale geldi.

peki sizin sorun sadece rehber görmememiydi, yani arama falan yapabiliyomuydunuz?
    bir de kartı hemen değiştiler mi?
    bende de avea kart var da.
  • evet sadece rehber görünmüyordu, numara girildikten sonra arama yapabiliyordu. dün 10tl karşılığında avea 128kn sim kart aldım. işlem hemen gerçekleşti. 1 saat sonra açılır dedi. sim kartı taktıktan sonra herşeyin düzgün çalıştığını gördüm.
  • quote:

evet sadece rehber görünmüyordu, numara girildikten sonra arama yapabiliyordu. dün 10tl karşılığında avea 128kn sim kart aldım. işlem hemen gerçekleşti. 1 saat sonra açılır dedi. sim kartı taktıktan sonra herşeyin düzgün çalıştığını gördüm.

Ben de bugun 128kb kart aldim fakat yine bisey deismedi. yarin tcelle gidicem acsinlar kilidi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Garanti gider ama geri donersiniz o roma , sorun degil. 2.3.5 e gecince telefon ferrari gibi oldu. 2.2 tcell ile anca bmw olur

İslem kolay...Root yapma isini bosverin su etapta..custom degil official rom yukluyoruz..roota ihtiyac duymazsiniz simdilik

Odin kurun pc ye
    Odini calistirin
    Start....1 dk sonra 2.3.5....(notebook varsa onunla yapinki elektrik kesilmesine onlem olsun)

Sonra akın markette...zedge, rss demon, youtube, whatsapp, imdb, launch pro, angry birds vs vs

Bilgiler için teşekkürler hocam dediklerinizi yapacağım ama onun öncesinde birşey sormak istiyorum garanti için gerekecek olursa bu ilk roma dönmek için yedek almamız gerekir mi?
  • Cihaz geldi açılmamış kutu. Ama uygun bir fiyata s2 buldum. İsteyene 900 liradan verebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncyoo

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Garanti gider ama geri donersiniz o roma , sorun degil. 2.3.5 e gecince telefon ferrari gibi oldu. 2.2 tcell ile anca bmw olur

Odin kurun pc ye
    Odini calistirin

Bilgiler için teşekkürler hocam dediklerinizi yapacağım ama onun öncesinde birşey sormak istiyorum garanti için gerekecek olursa bu ilk roma dönmek için yedek almamız gerekir mi?

Tcell 2.2 froyo yuklenir , birsey anlamazlar. Backup bulunsun ne olur ne olmaz...
    Root yapip titanium black kurun marketten..tek tusla herseyin backup ini aliyor
  • benim sorun da halloldu sukur. sanirim eski simkarttandi.
  • bu cıhazları alıp da kapalı kutu satmayı dusunenler bana pm atabılır kendım ıcın kullanmak ıcın bır adet alacagım
    tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.