Şimdi Ara

Samsung i900 Omnia MI HTC Touch Diamond MU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 2 tel arasında gidip geliyorum bana yardım edermisiniz

Samsung i900 Omnia nın öne çıkan bazı özellikleri

ekran

Rezistif TFT dokunmatik ekran, 256K renk (65K) etkili
    Size 240 x 400 pixels, 3.2 inches 240 x 400 piksel, 3.2 inç

rem & işlemci

8 GB depolama GB/16, 128 MB RAM, 256 MB ROM
    Marvell PXA312 624 MHz işlemci
    artırılabilir hafıza 16 ye kadar

batarya

Standart Batarya, Li-Ion 1440 mAh
    500 saat (2G) / 450 saat (3G) kadar
    5 saat 50 dk (2G) / 6 saat 30 dakika (3G) kadar

HTC Touch Diamond

ekran

Rezistif TFT dokunmatik ekran, 65K Renk
    Size 480 x 640 pixels, 2.8 inches 480 x 640 piksel, 2.8 inç

rem & işlemci

4 GB depolama, 192 MB RAM, 256 MB ROM
    Qualcomm MSM 7201A 528 MHz işlemci
    artırılabilir hafıza yok

batarya

Standart Batarya, Li-Ion 900 mAh
    285 saat
    5 saat 30 dakika

diamond da rev & rom güclü

omnia da ise işlemcisi hızlı

omnia nın bartyası diamond da göre daha farla gidiyor

onmia ya hafıza kartı takılabiliyor diamond ise sabit 4gb

diamon da TouchFLO 3D ekran var

aradğım bizazı birinde birazı ise birinde

omnia da TouchFLO 3D ekran olsa istediğim olur

diamonda ise hafıza kartı takınsa ve bataryası omnia nınkı kadar iyi olsa

sice hankisi bana yol göterirmisiniz.

2 cihaz arasında daha fazla için aşagıdaki iseye bakın teşekürler

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2422&idPhone1=2368

• htc nin yerine hiç bir pda yı önermem
  • Htc Diamondu kullandım ... Memnundum,ama büyük ekran için Hd ye geçmişdim , Omniayı bir kere elime alıp baktım açıkçası pek hazetmedim , çözünürlük ve dokunma algılamasından dolayı ...
  • samsung'un basmatiği mi, htc'nin dokunmatiği mi sen karar ver bence iki telefonuda bi eline al o zmn anlarsın hangisi daha ii omnia kadar kötü dokunmatiği olan bi telefon daha görmedim, omnia'da takılan oyunlar htc'de takır takır çalışır düşünmen hata bence, her türlü diamond...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nec85

samsung'un basmatiği mi, htc'nin dokunmatiği mi sen karar ver bence iki telefonuda bi eline al o zmn anlarsın hangisi daha ii omnia kadar kötü dokunmatiği olan bi telefon daha görmedim, omnia'da takılan oyunlar htc'de takır takır çalışır düşünmen hata bence, her türlü diamond...

Samsug Omnia'nın garanti kapsamında veya kişisel olarak değiştirilen dokunmatik panelinin sonuçlarını görmenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

quote:

Orijinalden alıntı: nec85

samsung'un basmatiği mi, htc'nin dokunmatiği mi sen karar ver bence iki telefonuda bi eline al o zmn anlarsın hangisi daha ii omnia kadar kötü dokunmatiği olan bi telefon daha görmedim, omnia'da takılan oyunlar htc'de takır takır çalışır düşünmen hata bence, her türlü diamond...

Samsug Omnia'nın garanti kapsamında veya kişisel olarak değiştirilen dokunmatik panelinin sonuçlarını görmenizi tavsiye ederim

çok olmuş ben bunu yazalı ya artık diamond'ım bile yok ancak sıfır aldığın telefonun panelini niye değiştiresinki, madem para verdin aldın ilk eline aldığın andan itibaren tam performansı almak istersin mantıksız yani onu değiştir bunu değiştir araba modifiye eder gibi ztn kapandı devri omnia'nın diamond'ın küçük telefon isteyen htc hd mini baksın, htc desire'da muhteşem bir alet android fena geliyor windows fln kalmayacak piyasada yakında...

• sanırım seri üretim konusunda Omnia'nın ilk zamanlarda bir sıkıntısı oldu ben telefonu aldığım zamanda ekran performansı çok iyiydi zamanla azaldı ekranın karşılık verme yeteneği fakat aldığı günden beri hiç bir sorun yaşamayanlarda var. en azından garanti kapsamın böyle bir değişim ile daha kaliteli dokunmatk panel takıyorlar telefona.. bire bir aynısının kullanılmasından iyidir

bende bu aralar HTC touch diamon 2'yi aratırıyorum.. omnia ile karşılaştırmalarını merak ediyorum..
  • quote:

sanırım seri üretim konusunda Omnia'nın ilk zamanlarda bir sıkıntısı oldu ben telefonu aldığım zamanda ekran performansı çok iyiydi zamanla azaldı ekranın karşılık verme yeteneği fakat aldığı günden beri hiç bir sorun yaşamayanlarda var. en azından garanti kapsamın böyle bir değişim ile daha kaliteli dokunmatk panel takıyorlar telefona.. bire bir aynısının kullanılmasından iyidir

bende bu aralar HTC touch diamon 2'yi aratırıyorum.. omnia ile karşılaştırmalarını merak ediyorum..

diamond 2'de işini görür bence ii tercih fazla araştırmana gerek yok bence al yani htc kullanan bi daha başka alet kullanamaz demişti bir arkadaşım bende inanmamıştım ama hala özlüyorum arada diamond'ımı doğruluk payı varmış

• nec85

Aslına bakarsan aklım HTC HD2'de kaldı fakat Windows Phone 7 arifesinde HTC HD2 gibi bir telefona 1400 TL civarı bir para vermek mantıksız geliyor o yüzden Windows PHone 7 öncesi kullanacağım HTC Touch Diamond 2 olsun istiyorum bakalım bu telefonu kullananlardan yani 1. ağızdan yorumları araştırıyorum
  • quote:

nec85

Aslına bakarsan aklım HTC HD2'de kaldı fakat Windows Phone 7 arifesinde HTC HD2 gibi bir telefona 1400 TL civarı bir para vermek mantıksız geliyor o yüzden Windows PHone 7 öncesi kullanacağım HTC Touch Diamond 2 olsun istiyorum bakalım bu telefonu kullananlardan yani 1. ağızdan yorumları araştırıyorum

bencede mantıklı bi hareket çünkü hd2 winmo 7'nin sadece min. özelliklerini karşılacak gibi bir görüntü war ortada buda performansta problemler yaratabilir diye düşünüyorum ancak benim bi beklentim yok beğenmedim bu halini win 7'nin sırf animasyon yani bi şeye basıyorsun bi sağa bi sola açıl işte ya 2 saat onu bekliyorsun cem yılmaz'ın uzay gemisi kapısı esprisi misali bir gün herkes androidli olacak bence bende bundan sonraki telefonumu androidli olur diye düşünüyorum iphone 4g'de harikalar yaratmazsa tabi

• Omnia'nın Touch Diamond'a karşı tek dezavantajı dokunmatiğidir. Onuda teknik serviste değiştiriyorlar yeni nesil dokunmatik panellerle. Touch diamon'ın ses çıkışı, kulaklık kalitesi, kamerası omnianın yanına bile yaklaşamaz. Sana tavsiyem omnia olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.