Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS

• telefon hd kaydı bi devrim niteliğinde olucak belli. Ayrıca telde HDMI çıkışı varmış bu da galiba rakiplerini bir adım geriye atıyor. Bunun yanında Telefonun işletim sistemi büyük ölçüde belli olmuş. Aletimiz Symbian S60 OS 5th edition ile piyasaya çıkıcakmış :)

Not: Büyük ölçüde dedim çünkü daha resmi lansmanı yapılmadı her tür değiliklik olabilir :)
  • Eger bu cihaz remi olarak tanıtılırsa renoirden vazgeçip bu cihazı bekliyecegim zaten lg sabrımızı fazlasıyla zorluyor
  • çok süper bir model.
  • tek kelime ile mukemmel ozellikler. multi touch olmamasi hic onemli degil. zaten oda fiyata yansiyor. biraz daha tipiyle oynarlarsa ve ozellikler dogrulanirsa beklemeyede alismisken kesin ve net olarak bu cihazi beklerim zaten samsung markasinida severim. tel bu sekilde duyurulursa eminimki cikmadan yerli yabanci ilgi tavan yapar arti Samsungta bu cihazi cikarttiktan sonra buyuk ihtimalle burayada cok kisa surede getirir innov da oldugu gibi. innov ve renoirden sonra ilgiyle takip edelebilecek bir cihazla karsilasacagimizi umit ediyor ve merakla bekliyoruz gelismeleri. konu icin ayrica tesekkur ..Knight..
  • Helal olsun Samsung her modeliyle şaşırtmaya devam ediyor
  • HD video çekimi bana inandırıcı gelmedi açıkçası. Çünkü buna işlemcisinin gücü yetmez. Düşük kalitede çekerek bu açığı kapatabilirler ama o zaman da bir işe yaramaz. Bakalım göreceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figure -- 5 Şubat 2009; 22:33:24 >
  • Yine Yapcagını Yapmış Samsumg .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Figure

HD video çekimi bana inandırıcı gelmedi açıkçası. Çünkü buna işlemcisinin gücü yetmez. Düşük kalitede çekerek bu açığı kapatabilirler ama o zaman da bir işe yaramaz. Bakalım göreceğiz

yeterki istesinler, istedikten sonra rahatlıkla çözebilirler daha önce olması zor denilen birçok şey şimdi sıradan...
  • Tuşlar ve altında kalan kısım N76'nın kapağını andırıyor.
  • hmmm cihaz hoş duruyor:) zaten sıfır tel alıcam bi durum olursam bunuda secenekler arasına koyabilirim:)

secenekler x1 bu ve renoir:D artı s.e nin diger üst düzey telleri:)
  • daha şimdiden gsmarena da oldukça fazla ılgi çekmiş yorumlanıyor eğer özelllikler doğrulanirsaki ben olduğuna inanıyorum her yönüyle 2009 a damgasını vuracak bir iki telden biri olacak belkide birincisi olacak diye tahmin ediyorum bugüne kadarda tahminlerinde fazla yanılmadım gibi, bakalım bekleyip göreceğiz hep birlikte...

bu sitedeki fotolarda tel oldukçada şık duruyor...

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS

http://dailymobile.se/2009/02/06/samsung-acme-i8910-high-quality-pictures/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 6 Şubat 2009; 23:05:45 >

• Bu fotodan Symbian olduğunu anlıyoruz.

Bu fotodan da HD videonun doğru olduğunu

• Blackberry Storm ile olan fotolarına bakarsak 3.5" gibi 1 ekran söz konusu.

Storm 3.25" çünkü.

Fotodan yanılıyor da olabilirim. Belki 3.2"tir. Storm enine geniş çünkü.

Güzel 1 cihaz olacağa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 6 Şubat 2009; 23:46:44 >
  • Revolver, hocam sen ne düşünürsün bilmiyorum ama bana innov8 in çıkışını hatırlattı bu cihaz görünene göre söylenenlerinde doğru olma ihtimali yüksek, başarılı bir dizayn görünene göre kaliteli bir malzeme ve ince bir yapı, wi-fi gerçek bir gps, 8 mp, hd teknılojisi, 3.5 jack girişi çok iyi bir hafıza ve tam netleşmemiş muhtemel diğer iyi ve sürpriz ayrıntılarıyla ile ben bir eksik göremiyorum win mobile olmasından Symbian olmasıda bana göre bir avantaj, hemen her yönüyle ben bir telefon düşünsem ve tasarlasam herhalde bu olurdu zaman ne gösterir bilmem ama ben aradığımı şimdi buldum gibi, ne zaman gelirse gelsin kesin bunu beklerim bir aksilik olmazsa zaten bunada alıştırdılar gibi bizi

• eywah

bu fotolardan sonra böyle bi cihaz yok demek imkansız işlemcisi ne olur çok merak ediyorum hd video!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 6 Şubat 2009; 23:47:20 >
  • Yoksa Renoir'in henüz çıkmaması 1 şeye mi işaret?
  • ekranı devasa 3.8 inç imiş.
  • Benim de kafam karışmadı değil.
    @[ TÛRÍ ]'nin filan da haberi var, artık yurt dışı Renoir arıyodum ama 1 haftadır bulamadım.
    İstanbul-Doğubank'a bile bakacak bir arkadaş.

Şimdi bu cihaz kafamı karıştırmadı değil.
    Gerçi fotoyu nasıl çeker, HD videosu var ama bit değeri nedir, ses değerleri nelerdir...
    Bunların iyice gün yüzüne çıkması gerekir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • valla Reisim neye işaret bilmiyorum ama böyle iyi olduğunu kendi adıma söyleyebilirim, hem alıştım beklemeye hemde birde şu bu olsaydı deyip durduğum şeyleri bir başka benzerinde buldum Renoire lafım yok çok iyi bir cihaz, ama madem böyle bir şey çıkma ihtimali var ben tercihimi bundan yana kullanmak istiyorum, nacizane...

ben bu telin çıkma ihtimalini sevdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 6 Şubat 2009; 23:59:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.