Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14731474147514761477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabam paramparça alışmak gerekiyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGH FIDELITY

quote:

Orijinalden alıntı: Andulin266

quote:

Orijinalden alıntı: HIGH FIDELITY

joker2009 un linkini verdiği Rally oyununu oynayan oldu mu? Bir şey soracam. Sensör ile oynandığı zaman kontro lsizde de çok zor oluyor mu. Hassasiyetini 01 'e düşürüyorum yine de ani sağa veya sola dönüş yapıyor. Cihazda mı problem var ne anlamadım.

oyun bencede güzel ses haricinde.. sensör ve normal ekrana dokunarak oynayabilirsiniz.. controllerden dijitali seçmeniz yeterli böyle daha kolay oluyor ;)

Doğru dijitalde daha kolay oluyor da benim sormak istediğim; problem yalnızca bende mi. Diğer türlü herkes mi zorlanıyor. Yani kontrol sensörle çok zor herkeste değil mi?

hocam kontrol senssörle çok zor... Ama dijitalde, ekrana dokunarak süper...

• quote:

Orijinalden alıntı: joker2009

quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Arkadaşlar yararlı bir bilgi olabileceği için paylaşıyorum; online chatte yazdım önemli gördüğüm için buraya da yazıyım...

HD kalitesinde tüm yabancı müzik kliplerini anında indirebileceğiniz bir program var bilgisayarınız için...

Programın adı VUZE google yazın hemen çıkar, indirin kurun içinde HD çoğunlukta olmak üzere tüm film fragmanları, HD özel videolar, HD klipler vs. mevcut...

1)Programla indirdiğiniz HD yani yüksek çözünürlüklü klibi, Any video converter free (google yazıp indirin) programı ile telefonumuz için baştan yaratın...

2)Any video converter free, türkçe dil desteği olan bir programdır... Program ayarları ise şöyle olacak, Yukarda sağ menüden Özelleştirilmiş aviyi seçin, sağ ortada , xvid seçin, ve kb ise, 2000kb/sn ayarlayın, framerate otomatik olsun, sonra covert edin yani dönüştürün cam gibi hatta daha da net inanılmaz bir kaliteyle telefonunuzda HD klipleri izleyin...

sevgiler...

direk atsak izleyemez miyiz?

genelde format mkv (telefon açmıyor bu formatı) , hem xvid 'e çevirir hem de 1280*720 çözünürlüklerinden 640*360 a çevirirsek hem boyutu küçülük hem de daha rahat çalışır telefonda..

evet anladım, sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

Valla o zamanlar vaktim yoktu exe ile paketlemeyi aydink kardeş göstermişti... Teşekkürü aydink kardeş hakediyor Aydink kardeşimizin kulağını da çınlatmış oldum .... Gerçi kendisiyle bu başlıktaki son yazışmada beni yanlış anlayıp alınmıştı ama ben hala olayı çözemedim... Onca sayfa eski mesajları da okumaya pek istekli değilim. Neyse...

hmm evet hatırladım. sen o ara TURII nin exesini çıkardın. ben de sana nasıl yaptın? .dedim. sen forumda yokken Aydınk cevaplamıştı. şimdi hatırladım.
    Ama hernedense senle Aydınk hocam arasında bir tartışma çıkmıştı. ilginç .. bende olayı anlamamıştım. ondan sonra seni göremedim forumda.
    htc Telefondan memnumusun şimdi .Flash varmı onda ??custom rom olayı varmı onda ??
    i8910 tek kusuru telin boyutlrının biraz büyük olması .bunu cebe sığan versiyonunu çıkarsalar iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

quote:

Orijinalden alıntı: xfacts

Valla o zamanlar vaktim yoktu exe ile paketlemeyi aydink kardeş göstermişti... Teşekkürü aydink kardeş hakediyor Aydink kardeşimizin kulağını da çınlatmış oldum .... Gerçi kendisiyle bu başlıktaki son yazışmada beni yanlış anlayıp alınmıştı ama ben hala olayı çözemedim... Onca sayfa eski mesajları da okumaya pek istekli değilim. Neyse...

hmm evet hatırladım. sen o ara TURII nin exesini çıkardın. ben de sana nasıl yaptın? .dedim. sen forumda yokken Aydınk cevaplamıştı. şimdi hatırladım.
    Ama hernedense senle Aydınk hocam arasında bir tartışma çıkmıştı. ilginç .. bende olayı anlamamıştım. ondan sonra seni göremedim forumda.
    htc Telefondan memnumusun şimdi .Flash varmı onda ??custom rom olayı varmı onda ??
    i8910 tek kusuru telin boyutlrının biraz büyük olması .bunu cebe sığan versiyonunu çıkarsalar iyi olacak.

i8910 büyük diyorsan htc hd 2 den korkarsın kardeş.

• Bende az önce scx menux fixed fw yi yükledim.Scxi gerçekten tebrik ediyorum şu ana kadarki en iyi fw si bu galiba.Bir iki önemsiz hata var yazım hataları filan bunları düzeltebilecek küçük bir yama dosyası yapabilirse gerçekten çok iyi olur.Galiba bir süre bu fw de kalacam.Tekrar teşekkürler scx başarılarının devamını dilerim...
  • faenilde me gaupload dışında alternatif linkler vermiş fwleri için.türkçe hala yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Bende az önce scx menux fixed fw yi yükledim.Scxi gerçekten tebrik ediyorum şu ana kadarki en iyi fw si bu galiba.Bir iki önemsiz hata var yazım hataları filan bunları düzeltebilecek küçük bir yama dosyası yapabilirse gerçekten çok iyi olur.Galiba bir süre bu fw de kalacam.Tekrar teşekkürler scx başarılarının devamını dilerim...

hatalarını söleki düzeltebilsin kardeş :) yoksa nerden bilebilir hatasını belkide bitek sende olan bi hatadır bizde olmuyodur onun için söyle diyorum
  • faenil türkçe fw için test yapacabilcek birilerini arıyor yardım etcek varmı acaba ben yorum olarak yazdım ama okur mu bilmiyorum

mail attı hemen:):):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 23 Nisan 2010; 22:58:12 >
  • quote:

faenilde me gaupload dışında alternatif linkler vermiş fwleri için.türkçe hala yok.

faenil, Türkçe fwyi tamamlamış... Türk testerlara ihtiyacım var diyor acil... İlgilenen arkadşlar; buradan :http://i8910tuning.com/?p=421#comments
  • bana 3dtasklımı olsun yoksa 3dtasksız mı diye sordu bende 2side dedim:D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

bana 3dtasklımı olsun yoksa 3dtasksız mı diye sordu bende 2side dedim:D:D:D

iyi demişsin.
  • Şu faenil'in samimi oluşu gerçekten hoşuma gidiyor.. Ana sayfasında hep bi güleryüz, "Hey Türk Arkadaşlar" gibi samimi yaklaşımları hoş..
  • quote:

Şu faenil'in samimi oluşu gerçekten hoşuma gidiyor.. Ana sayfasında hep bi güleryüz, "Hey Türk Arkadaşlar" gibi samimi yaklaşımları hoş..

faenilde mi alman acaba.
  • hyperxte betayı yayınlamış ve bu fw için çok çalıştığından bahsetmiş.
  • Arkadaşlar Hayırlı Geceler;

Biraz konu dışı olacak ama kusura bakmayın günün anlam ve yükü çok büyük. Bizlere çeşitli şekillerde hakaret eden, aşalamaya çalışan, ocu bucu diye bölmeye çalışanlara "ASİL" atalarımızdan kısa bir anektot; (Bizler düşmanımıza böyle davranmış bir milletin çocuklarıyız.)

Sevgi ve Saygılarımla...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/14509182.asp?gid=373
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLACID

Arkadaşlar Hayırlı Geceler;

Biraz konu dışı olacak ama kusura bakmayın günün anlam ve yükü çok büyük. Bizlere çeşitli şekillerde hakaret eden, aşalamaya çalışan, ocu bucu diye bölmeye çalışanlara "ASİL" atalarımızdan kısa bir anektot; (Bizler düşmanımıza böyle davranmış bir milletin çocuklarıyız.)

Sevgi ve Saygılarımla...

klacid kardeş çok güzel bir haber paylaşmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: KLACID
    Arkadaşlar Hayırlı Geceler;

Sevgi ve Saygılarımla...

Teşekkürler..

• faenile betatesterlık yapacak çıktı mı? adam bekliyor.
  • quote:

faenile betatesterlık yapacak çıktı mı? adam bekliyor.

evet bir arkadasin emailine gondermis heralde bakalim nasil olacak,ben ingilizcesini kullaniyorum bir gundur cok cok iyi bir fw olmus turkcesi bu gece gelirse onu yukluyecegim uzun bir sure bu fw de kalirim.
  • 
Sayfa: önceki 14731474147514761477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.