Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: billurben

Sevgili xfacts,

yeni alacağınız telefonu güle güle kullanın. ama i8910'u bundan sonra satıp buradan ayrılacak olan arkadaşlara da bir rica olacak; veda ederken telefonu kötülemeden, sadece yeni telefon alınacağı için ayrılıyorum hoşçakalın demek daha şık olur diye düşünüyorum.

Çünkü, buradaki bizler bu telefondan kaynaklanan bir sürü heyecan yaşıyoruz, ayrılacaklar da yeni telefonlarıyla yaşayacaklar. Bu heyecanlara limon sıkmayalım hiç birimiz.
    Sevgi ve saygılar.

( her zaman olduğu gibi) nezaketiniz ve kibarlığınızla çok güzel özetlemişsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: botan0034

slm millet sizden ricam bizim tel için okey oynu olan varmı.

soliter varda okeye rastlamadım. bende king oyunu arıyorum bu arada.
  • YENİ* Sports Tracker v3.02
    Ödüllü Spor Tracker uygulaması.
    BURADAN İNDİRİNİZ

• quote:

Orijinalden alıntı: onekc

quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

118 oyda kalmışız...biraz daha gayret lütfen..
    Rusca (32%, 640 oy)
    Macarca (20%, 407 oy)
    Çince (12%, 238 oy)
    Arapça (10%, 202 oy)
    Portekizce (8%, 160 oy)
    Türkçe (6% 118 oy)
    Fince (% 3, 53 Oy)
    Bulgarca (2%, 49 Oy)
    Polonya (2%, 47 Oy)

hocam kaç oy gerekiyor türkçe için. ona göre ben tanıdığım herkese kullandırayım.

Arapça, Urduca Farsça ,portekizce ,macarca,çince çıkartmış,( yada test aşamasında)
    portekizliler 160 oy attıklarına göre onları geçsek iyi olur

hafta sonuna kadar ben 40-50 oy daha göndertirim.

• ( her zaman olduğu gibi) nezaketiniz ve kibarlığınızla çok güzel özetlemişsiniz.

Teşekkür ederim. Gerçek: bu forumdan keyif alıyor olmamda katkınız çok fazla; paylaşımlarınız, yaklaşım şekliniz vb.. ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Scx son fw de browser e giremiyorum . telefon reset atıyor

bu sorun ilk kurduğunda var mıydı? büyük bir ihtimalle yüklediğin bir uygulama buna sebebiyet vermiştir.

dün gece kurdum zaten .. sabah gireyim dedim olmadı .. hard format attım vs olmadı .. ayrıca multi nin modem dosyası da yüklendikten sonra telefon i8910 yazıp kalıyor .. mirage modem dosyasını yükleyince açılıyor .. sanırım yeniden fw yüklemek en doğru çözüm ..

• ben de oyumu kullandim. bu oylama ne zamana kadar. tum arkadaslara link verecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Scx son fw de browser e giremiyorum . telefon reset atıyor

Ben şimdide denedim herhangi bir problem yok.Attığın formatın değişiğini denersen düzelir sanıyorum.Yani 7370 ile atmışsan 3 tuşla at yada tersini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKA1881

quote:

118 oyda kalmışız...biraz daha gayret lütfen..
    Rusca (32%, 640 oy)
    Macarca (20%, 407 oy)
    Çince (12%, 238 oy)
    Arapça (10%, 202 oy)
    Portekizce (8%, 160 oy)
    Türkçe (6% 118 oy)
    Fince (% 3, 53 Oy)
    Bulgarca (2%, 49 Oy)
    Polonya (2%, 47 Oy)

Evet arkadaşlar birlikte çok şeyleri başardık. Bunu da başarırız.
    Modemi elinin altında olanlar IP değiştirip bir daha oy atsınlar belki olur.
    Benim sabit ip yapamıyorum.
    http://i8910tuning.com/?page_id=223&cpage=1#comment-409

Peki adresi uyduruk yazsak olurmu.

• xfacts

dostum madem öyle telefondan memnun değilsen eğer ,telefonu bana hediye verirmisin.benim telim yokta..parası neyse verirdim diycektim ama ev yaptırıyom malesef .borç boğaza kadar...
  • ip değiştirip bol bol oy kullanmak lazım ben bu gün 100 oy atarım
    bu arada explorer firefox crome gibi tarayıcılardan her birinden atabiliyorsunuz ip değiştirmek dışında cokie de atıo ccleaner tavsiye ederim ip değiştirmeye gerek kalmaya bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercan76 -- 21 Nisan 2010; 12:48:08 >
  • bu arada MKA1881 paylaşımların çok iyi teşekkürler
  • Arkadaşlar ben bir oy attım ve modemi kapatıp açtım ama ikinciyi nasıl atacağım,oy verme yeri aktif olmuyor.Anlatında akşama kadar portekizlileri geçelim.
  • bilgisayarında ccleaner var ise ufak bi temizlik yapıp tekrar atabiliorsun cache belleği temizledikten sonra sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan76

bilgisayarında ccleaner var ise ufak bi temizlik yapıp tekrar atabiliorsun cache belleği temizledikten sonra sorun olmuyor.

Ccleaner ile temizledim ama oy verme yeri aktif olmuyor.
  • HyperX menuye Kinetic scroll eklemis arkadaslar sitesinde video yayınlamıs......
  • Bence oy kullanma olayı mac adresiyle kısıtlıyordur... ip degissede mac adresi degismeyecegi icin yeniden oy kullanamaya bilirsiniz
  • Ben evde pc den oy atmistim simdi cepten bir kere daha oy attim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman364

HyperX menuye Kinetic scroll eklemis arkadaslar sitesinde video yayınlamıs......

hyperx iyi işler çakıryoda bize bu symbdan daha ii bişiyi kullandırtsa fwye gömüp süper olur andorid windows mobile 7 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman364

HyperX menuye Kinetic scroll eklemis arkadaslar sitesinde video yayınlamıs......

çok güzel bir olay bu.
  • 
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.