Şimdi Ara

Samsung i8910 Omnia HD - 8 MP / HD video / 3.7 inç ekran / WI-FI / GPS (1173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.980
Cevap
16
Favori
1.866.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TUR II fw sini code xml ve csc xml lleri yerleştir ve boot kutucuğu aktif olmasın. öyle download starta bas.

boot yazan kutucuğu gördünmü .? o işaretli olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorpioX

quote:

Orijinalden alıntı: scorp_tek

arkadaşlar servis FW yi yükleme çalıştığımda şöyle bi uyarı variyor:

Samsung-I8910_Omnia_HD-firmware-JVII1_TURII2-Generic_Turkey/PDA_code_I8910JVII1\uboot\I8910JVII1_XJV.ubootldr.img is not found or there is other problem in system

nedir bu uyarı neden engel oluyo servis FW yi yüklememe??

Scorp,tek orda Fw yüklüyorsun ya orda boot yazan kutucuğu işaretli olmasın pasif yap. bu hatayı ondan veriyor.

evet oldu çok teşekkürler tahayasin sanada teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: no_fear78

quote:

Orijinalden alıntı: grolof
    quote:

rar ın içinde 2 klasör ilki ( 720_encoder_update ) in içindeki klasörleri açın en son 4 adet dosyaya ulaşacaksınız. bu 4 dosyayı x-plore - active file - yada file browser yardımı ile c\system\data klasörünün içinde atacaksınız. 2. klasörü ve alt klasörlerini açın. tek bir txt dosyası var. onuda c\Private\10202BE9 klasörü içine atıyorsunuz. Sonuç gerçekten harika. video çektim vlc den medya - codec bilgisinde 24 fps yazıyor ve hiç takılma yada atlama yok.

Teşekkür ederim.

abi nasıl oldu denedinmi ?

Vallaha şimdi aceleyle denedim ama ben pek fark göremedim,bir daha kontrol edeyim bakalım hata yapmışmıyım.

• quote:

quote:

quote:

Samsung-I8910_Omnia_HD-firmware-JVII1_TURII2-Generic_Turkey/PDA_code_I8910JVII1\uboot\I8910JVII1_XJV.ubootldr.img is not found or there is other problem in system

Scorp,tek orda Fw yüklüyorsun ya orda boot yazan kutucuğu işaretli olmasın pasif yap. bu hatayı ondan veriyor.

Dostum merak ettim şimdi orjinali yükledin yada yüklüyorsun bu arada telfnun durumu yinede aynımı yoksa ve inşallah düzeldimi?
    Saygılar

• Gecenin bu saati maşallahı var topiğin

Bu konudaki kullanıcılar: tgezer, leon5366, scorp_tek, oguzhazar, grolof, lk1973, teguney, no_fear78, botan0034
    9 kayıtlı üye, 18 misafir

küçük bir video çektim az sonra paylaşacağım ..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tahayasin1
    quote:

Orijinalden alıntı: joker2009
    Telefonumda ilk defa 24fps video çekttim... Bilgisayarda da baktım 24fps sabit çok hızlı çektim hatta takılma vs. olmadı... İlgili yama dosyası bu linkte...

http://www.mediafire.com/?z2yoaymyrlj

içinde 2 dosya var hackli telefonunuzda, active file ya da xplorer tarzı bir programla ;

ben pc studio dan direk salladim telin içene acaba oldumu? o programlari kullanmadan elle attim olmusmudur?
    Yükleyeğiniz dosyanın içindeki dizinlerin şekli ile telefonunuza atacaksınız...

seste bir problem göremedim, kendi sesimi gayet güzel çekmiş...

sevgiler...

selam dostum
    İşte bu! Bu dataları yazandan allah razı olsun. Ayrıca joker dostum sanada bu paylaşım için cok tesekürler cihazı aldım alalı ilk defa bu kaliteyi görüyorum. Gerçekten muhtesem! Sağol jokerim
    Saygılar

Sanada sorayım bari
    Bu yamaları nereye yükleyip deneme çekimi yapabiliriz.

rar ın içinde 2 klasör ilki ( 720_encoder_update ) in içindeki klasörleri açın en son 4 adet dosyaya ulaşacaksınız. bu 4 dosyayı x-plore - active file - yada file browser yardımı ile c\system\data klasörünün içinde atacaksınız. 2. klasörü ve alt klasörlerini açın. tek bir txt dosyası var. onuda c\Private\10202BE9 klasörü içine atıyorsunuz. Sonuç gerçekten harika. video çektim vlc den medya - codec bilgisinde 24 fps yazıyor ve hiç takılma yada atlama yok.

Teşekkür ederim.

ben pc studio dan direk salladim telin içene acaba oldumu? o programlari kullanmadan elle attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRST -- 15 Mart 2010; 1:20:20 >

• tahayasin senin flash dosya bende de sıkıntı yarattı hard resete gittim mecburen

modemsiz yükledim italyan fwyi ondan sıkıntı olmuş olabilir mi acaba bi gelişme var mı onda?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum merak ettim şimdi orjinali yükledin yada yüklüyorsun bu arada telfnun durumu yinede aynımı yoksa ve inşallah düzeldimi?
    Saygılar

valla bende çok üzüldüm düzeldimi acaba?

• 24 fps patch ıyla çektiğim video .. takılma göremedim ben

http://www.youtube.com/watch?v=ICkkpLsQX1g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 15 Mart 2010; 1:23:28 >

• Bu kamera dosyalarını gece sis formatına çevirecem şayet başarılı olursa ve aynı performansı gözterirse yarın forumda paylaşırım çünkü görünüyorki her FW Deyişikliği yada formatta bu işi yapmalıyız kopyala yapıştır yerine tektıklamayla kurulsun iyi olmazmı ayrıca scorp dostumda direk rom'a gömebilirse bu dahada hoş olur.
    Saygılar
  • quote:

Bu kamera dosyalarını gece sis formatına çevirecem şayet başarılı olursa ve aynı performansı gözterirse yarın forumda paylaşırım çünkü görünüyorki her FW Deyişikliği yada formatta bu işi yapmalıyız kopyala yapıştır yerine tektıklamayla kurulsun iyi olmazmı ayrıca scorp dostumda direk rom'a gömebilirse bu dahada hoş olur.
    Saygılar

çok iyi olur dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

24 fps patch ıyla çektiğim video .. takılma göremedim ben

http://www.youtube.com/watch?v=ICkkpLsQX1g

selam
    Hocam bende denedim inanilmaz bir fark var!! sizde tam dans ettirmissiniz ama yinede sorun yok mukemel!!
    Saygilar

• Arkadaşlar HD kayıt 24 fps sorunu da çözüldü .. Birkaç güne kadar Fw ye monte ederim. yeni codec dosyalarını ve

Türkçe HD kayıt yapan ve süper bir i8910 telefonumuz olacak. Artık Fw olayını da kapatırız. .bence bu telefonun artık hiçbir eksiği kalmadı bu telefonla 2-sene bile idare ederim.

Ayrıca Nukleusun da Nitrosunu yapacam hız sevenler. için.
    dolayısıyla artık telefonumuzla mutlu mesut bir hayat yaşarız.
    son bağışları da yaparsınız artık. sembolik 1-2 tl lik bağışlarda kabul edilir. yapılan işin beğenildiğini gösterir en azından. tabi isteyenler yapsın . istemeyenlerde yapmasın zorunlu değil. ya paranı ya telefonunu demiyoruz yani. .

• quote:

quote:

Bu kamera dosyalarını gece sis formatına çevirecem şayet başarılı olursa ve aynı performansı gözterirse yarın forumda paylaşırım çünkü görünüyorki her FW Deyişikliği yada formatta bu işi yapmalıyız kopyala yapıştır yerine tektıklamayla kurulsun iyi olmazmı ayrıca scorp dostumda direk rom'a gömebilirse bu dahada hoş olur.
    Saygılar

çok iyi olur dostum

Zaten bunu Yeni FW ye gömecem. Artık fw sorunumuz bitecek. inşallah.
  • quote:

Arkadaşlar HD kayıt 24 fps sorunu da çözüldü .. Birkaç güne kadar Fw ye monte ederim. yeni codec dosyalarını ve

Türkçe HD kayıt yapan ve süper bir i8910 telefonumuz olacak. Artık Fw olayını da kapatırız. .bence bu telefonun artık hiçbir eksiği kalmadı bu telefonla 2-sene bile idare ederim.

son bağışları da yaparsınız artık. sembolik 1-2 tl lik bağışlarda kabul edilir. yapılan işin beğenildiğini gösterir en azından. tabi isteyenler yapsın . istemeyenlerde yapmasın zorunlu değil. ya paranı ya telefonunu demiyoruz yani. .

kesinlikle yanılıyorsunuz allah için videoyu tekrar izleyin cıkan ses adamı sinir ediyor.ses cözülmeden bu işbitti demek olmaz.yazılanlara öylebir dalmışımki hanımın getirdigi su bardağına küllerimi atıyormuşum.eehh be ne telefonmuş

• quote:

Arkadaşlar HD kayıt 24 fps sorunu da çözüldü .. Birkaç güne kadar Fw ye monte ederim. yeni codec dosyalarını ve

Gayet mantikli telin hemenhemen tüm sorunlari haloldu gibi artik derli toplu 1 FW´de toplanip testlerle ortak bir karar alinabilir ve bu kronik FW hastaligindan kurtulalim artik!! el bilgi sayari aldik ama PC´nin basindan habire yazilim diye ayrilamaz olduk. birde su flasli resim olayida bi halolsa ozaman cihaz tamamen oturur ve kimse dil uzatamaz duruma gelir..
    Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: botan0034

quote:

kesinlikle yanılıyorsunuz allah için videoyu tekrar izleyin cıkan ses adamı sinir ediyor.ses cözülmeden bu işbitti demek olmaz.yazılanlara öylebir dalmışımki hanımın getirdigi su bardağına küllerimi atıyormuşum.eehh be ne telefonmuş

ben ses codeklerini başka yerden aldım buldum bendeki fw de öyle sesler çıkmıyor.

• Şu video olayını çözenlerin ve paylaşanların eline emeğine sağlık.
    Benim için telefon değiştirme derdi bitmiştir, hadi geçmiş olsundur.
    Denedim takılmaksızın çekiyor.Sağolun varolun.
  • quote:

quote:

quote:

Saygılar

çok iyi olur dostum

Zaten bunu Yeni FW ye gömecem. Artık fw sorunumuz bitecek. inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: botan0034

quote:

ben ses codeklerini başka yerden aldım buldum bendeki fw de öyle sesler çıkmıyor.

scx kardeşim ses olayıda hallolsun sonra uygulamalara başlasak süper olur.acaba bu aletle uygulamalar yardımıyla neler yapılır.bütün kalbimizle yanındayız

• 
Sayfa: önceki 11711172117311741175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.