Şimdi Ara

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.223
Cevap
14
Favori
493.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siyah rengi piyasada bulmak çok zor ben gri olanını aldım
  • link var mı hocam ben 495 altını bulamadım.http://urun.gittigidiyor.com/i8320-ORJINAL-AKSESUARLARI-ILE-EN-UCUZ-BIZDE_W0QQidZZ29628050 burdaki cihazı alıyom nediyonuz kayıtlı olduğuna dair bilgi yokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 9 Ağustos 2010; 20:06:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkistan

http://www.mediafire.com/?htze3mynzgd Oncelikle burdan flash programını indiriyoruz ve kuruyoruz

Daha sonra bu adrestenhttp://www.****.com/?d=H3B8ML05 Tar dosyasını indiriyoruz Yıldızlar m e g a u p l o a d olcak

multiodini acıyoruz ve PDA OPEN yazan yeri tıklıyoruz ve tar dosyasını gosteriyoruz

SAMSUNG I8320(vodafone 360 h1) 3.5' AMOLED EKRAN/5MP/720P/WIFI/GPS ANA KONU!

ve START diyoruz (Pc nizde samsung pc studyo kurulu olmalıdır)

turkistanın paylaşımı burada emeği çok fazladır teşekkürler.

• önde kamerası var mı?hocam

örnek fotografı

http://www.youtube.com/watch?v=pUjA7TOtD9Q

örnek videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 9 Ağustos 2010; 20:53:26 >
  • cihazı aldım gelince yorumumu yazarım.479/6 taksit aldım gidigidiyordan.Fiyatına göre özelliklerine göre çok iyi bir cihaz aradığım en önemli özellik hd video çekmesidi bakalım gelince tst edecem lcd tvde görüntüsü nasıl oluyor.videoları mp4 şeklinde mi çekiyor.divxleri altyazısınıda gösterdik mi bu iş tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 9 Ağustos 2010; 21:22:10 >
  • iyi almışsın hayırlı olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsary

cihazı aldım gelince yorumumu yazarım.
  • cihazda ön kamera mevcut
  • android kuran varmı arkdaşlar yardımcı olurmusunuz ?
  • bizim cihazın yeni versiyonu çıkmış samsung vodafone h2

Vodafone 360 H2 is a upcoming mobile phone which is not officially announced yet. this phone made by samsung and runs with a new OS called LiMo OS. LiMo OS is a linux based OS which developed by various mobile companies. this OS has couple of special qualities like java applications and multi-tasking. Vodafone 360 H2 has a 3.7 inch Super AMOLED capacitive touchscreen and a very attractive 3D user interface. the internal memory of this phone is 16GB and supports up to 16GB memory cards.

in connectivity site Vodafone 360 H2 has wi-fi, bluetooth and a 7.2MBP/s HSDPA modem. this phone has a 8MP camera. it has a LED flash and camera application supports Image stabilization and auto-focus features. this camera is also capable of to record 720p HD videos at 30 fps. to run the LiMo OS properly Vodafone 360 H2 has a 1GHz ARM Cortex A8 processor and PowerVR SGX graphics.

as other features, this phone has a FM radio with RDS. it has a GPS receiver with A-GPS support and a Digital compass as well. both items are integrated to Google maps application.

http://www.gsmarena.com/vodafone_360_h2-3357.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 10 Ağustos 2010; 9:35:10 >

• garantili olarak türkiyeye nezaman gelicek bilgisi olan varmı birde internette multi touchı yakınlastırma için kullanabiliyormuyuz 2 parmakla yani
  • iki parmakla değilde çift tıklayınca zoom yapıyor yada +,-işareti çıkıyor onla zoom yapıyor.
  • @ardaaga bizim piyasada garantili olarak satılırmı yada gelirse hangi tarihte gelir bu şimdilik muamma ama donanım yönünden çok kuvvetli bir cihaz orası çok açık vodafone kullanıcıları içinse tadından yenmeyecek bir cihaz çünkü mazağadan yüzlerce uygulamayı cihaza indirmek mümkün
  • arkadaşlar bu cihaz için program falan nerden bulacağız? 3 gündür arıyorum adam akıllı birşeye rastlamadım.
    gps var kullanacak program yok. divx altyazi için Tcmp gibi bir video oynatıcı varmıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankaacan -- 11 Ağustos 2010; 9:15:04 >
  • svideoz wifi ile bu uygulamaları indirebiliyoz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

@ardaaga bizim piyasada garantili olarak satılırmı yada gelirse hangi tarihte gelir bu şimdilik muamma ama donanım yönünden çok kuvvetli bir cihaz orası çok açık vodafone kullanıcıları içinse tadından yenmeyecek bir cihaz çünkü mazağadan yüzlerce uygulamayı cihaza indirmek mümkün

hocam ben oturum açıyorum fakat mağazaya bağlanamıyorum sen bağlandın mı hiç?navigasyon da çalışmıyor açınca atıyor programdan hattım vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem81 -- 10 Ağustos 2010; 20:28:33 >
  • @mehmetsary vodafone oturumu açarsan bi ihtimal bu şekilde download yapabilirsin.

@carpediem81 hattım vodafone olmadığı için doğal olarak oturum açamıyorum ve mağazaya giremiyorum romlar modlandıkça buda mümkün olabilir.gps için yukarda verdiğim google maps i kullanabilirsin.

@ankaacan işletim sistemi daha yeni o sebeple biraz sabır yeni ipk ve wgt uzantılı uygulamalar gelecektir.
  • benim hattım vodafone yarın telefon gelince bilgilendirirm.Uygulamalarla ilgili site bulursanız buraya ekleyin.
  • garantisiz ürün ama fiyat çok cezbedici cesaret istiyorum arkadaşlar sizden
  • @fatguncom şöyle bi cesaret vereyim o zaman şuana kadar elimden 50 den fazla farklı marka ve model geçti yarısından fazlası garantisizdi ve özellikle garantisiz olanlardan yana hiçbir sıkıntı yaşamadım(belki şanstır)ha şu var cihazı düşürdün kasası çatladı, ekranı kırıldı yada suya düştü bu durumda zaten garantinin hiçbir esprisi kalmıyor dışarda çok daha ucuza yaptırabiliceğin bir arızayı garantili serviste kullanıcı hatası diye pahalıya tamir ettiriyorsun.basit arızalarsa zaten diğer servislerde hertürlü çözülüyor hemde yine kendi servislerinden ucuza o sebeple garantisiz telefon alırken hiç tereddüt etmiyorum tabi sıfır olmak koşuluyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 11 Ağustos 2010; 9:10:00 >
  • internet ayarlarını anlatılan şekilde yapmama rağmen hala internete giremedim. sms ile ayarları almaya çalıştığımda ise ayarlar gelmiyor. acaba internete giren arkadaşlardan ayrıntılı bir yardım alabilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.