Şimdi Ara

SAMSUNG İ750 KULLANANLAR BURAYA... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
34.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bendede tek pil vardı gazzık mı yidik?
  • 2. pil bende de yoktu. Ve hafıza kartı da yoktu. İnternette bi kaç yerde okudum ben de 2. pil ve 512 hafıza kartı yazan yerler var. Çözemedim yawwwww.
  • ben bu olayı sordum işe yaramaz telpaya.Dediler ki ikinci batarya yok .ama yeni bir kampanya yapmışlar .hafıza kartını hediye veriyor..Hafıza kartını almazsan 1450 alırsan 1500 fiyatı var dediler.. Bende cihazı teknosa dan almıştım. Yane geçmiş olsu dediler. Bi kaç gün sonra alsaydım bende hafıza kartını beleş alcakmışım. Neyse olan oldu artıkın. Ama aklım hala t9 da abiler. Bu t9 olayını çözemeden bana rahat yok. Şu an şöyle bi şey deniyorum.ingilizce kelimelerin gömüldüğü database türkçe kelimeleri girmeye başladım. İsimleri bitirdim.Sıra kelimelere girmeye geldi. onlarıda bitirir bitirmez deniyecem bakalaım türkçe kelimeleri çağırtabilecekmiyim.Haberdar ederim.Herkese kolay gelsin
  • Carreefourlarda 1270 e satıyorlar.
    Artan parayla 2GB kart alırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Carreefourlarda 1270 e satıyorlar.
    Artan parayla 2GB kart alırsın.

Hangi Carrefour'da 1270? Kozyatağı Carrefour geçen Cuma fiyatı 1.499 yaptı. Sanırım hepsinde de öyle olmuştur.
  • cuma gunu (13unde) dogubanktan (albayrak ticaret) kapali kutu 2 yil telpa garantili yani teknosalarda vs satildigi sekliyle 1300e aldim.512mb lik kart dahil.kacak falan degil grey de degil normal garantili yani.bilginize.

bu arada sormak istedigim bisey var.bu telefonda biz cagrilarin saatlerini falan nerden gorcez nasil silcez? bi turlu bulamadim ya
  • dostum kapak kapalıyken yes tuşuna bas. Sonra sonra senin aradığı son kişinin adı ve numarası çıkar ekrana. 3 tuşunun yanında arama kaydı tuşuna bas. Bende türkçe olduğu için arama kaydı diyorum. İngilizce ise telefonun Call Register yazması lazım.
    Ona bastıktan sonra sol üstte phone yazan kısmın altında tüm çağrılar yazar. Onun hemen yanındaki aşağı küçük oka basarak, tüm aramalar, cevapsızlar, gidenler, gelenler, arayana göre gibi seçenekleri göreceksin.

Herhangi bir girişi silmek istiyorsan da, örneğin bi cevapsız aramayı, cepsızları seç, silmek istediğin numaraya kalemle basalı tut ve sil seçeneğinden sil.

Eğer o numaraya kalemle bir kere tıklarsan numarayla ilgili detayları görebilirsin. Saat, tarih, süre gibi...

umarım anlaşılır olmuştur dostum. Hayırlı olsun bu arada. Biz 1500 verdik bi de hafıza kartımız yok

• hm anladim cok saol valla dogubanktada hicbiryerde yok aslinda bu telefon.kimse bilmiyo bile.ama gittim butun dukkanlara tek tek getirtebilirmisiniz diye sordum.bitanesi neyseki getirdi.
  • Arkadaslar size bir kac sorum olucak bu ppc ile ilgili 1-) gece zifiri karanlikta ki cekimler nasil flash i nasil bir kac ornek verir iseniz sevinirim. 2-) Kullanilan yuva microSD micro SD kapasite olarak en yuksek kac gb olarak su anda satisa sunuluyor. 3-) Turkiyede alabilicegim izmir ici satis noktalari ? ttp://www.telpa.com.tr/?urun_id=55 bu adresde kutu icerigi soyle deniliyor.. Kullanım Kılavuzu Standart Pil Şarj Cihazı Kulaklıklı Mikrofon Bilgisayar Bağlantı Kablosu (DataCable) Bilgisayar Yazılım CD'si TV-out Kablosu Yedek Kalem Masaüstü standı 512 MB MicroSD Hediyeli

ilginiz icin simdiden tesekkurler iyi calismalar..
  • Slm bende alalı bi kaç gun oluyo bu cihaz guzele benziyo.. tabi daha önce pda kullanmadığım için bazı sıkıntılar yaşıyorum ama onlarda zamanla gidecek diye umuyorum. Ben evde w-lan ile bağlanıyorum ve gayet sorunsuz. Şimdilik uğraştığım sey melodileri msjları gruplamak, arkadaşlar aile vs gii tabi oluyosa. Birde kişilere foto atama yapmaya calışıyorum ama şimdilik beceremedim.Diğer yandan 3 tane tema var deniyo nasıl kullanıldıklarını bilen varsa paylaşabilirmi, yeni tema yuklemekte fena olmaz yani.. Bunun dışında sorusu olan olursa bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışırım.
  • yukarda bir kac soru sormustum karakascan en azindan 1. sorumu yanitlarsan cok sevinirim tesekkurler. :=)
  • Slm digihex,
    Karanlık cekimleri bence cok iyi değil ilk anda flaş yetersiz gibi geldi bana. Nasıl upload edilecek bilmiyorum yol gösterirsen hemen bi kaç tane ceker yollarım. Micro cart olarak banada 512 içinde geldi ama en yuksek ne kadar bilemiyorum. Carfourlarda ve teknosalar da satılıyo
  • http://www.imageshack.us/ bu adresten ekleyebilirsin resimleri once Gozat a tikliyorsun resmini seciyorsun sonra da host it diyorsun sonra altta Show image to friends seceneginin yanindaki url yi kopyaliyorsun orneginhttp://img280.imageshack.us/my.php?image=klb3.jpg
  • ne oldu denedinmi ? karakascan
  • quote:

Orjinalden alıntı: karakascan

Slm bende alalı bi kaç gun oluyo bu cihaz guzele benziyo.. tabi daha önce pda kullanmadığım için bazı sıkıntılar yaşıyorum ama onlarda zamanla gidecek diye umuyorum. Ben evde w-lan ile bağlanıyorum ve gayet sorunsuz. Şimdilik uğraştığım sey melodileri msjları gruplamak, arkadaşlar aile vs gii tabi oluyosa. Birde kişilere foto atama yapmaya calışıyorum ama şimdilik beceremedim.Diğer yandan 3 tane tema var deniyo nasıl kullanıldıklarını bilen varsa paylaşabilirmi, yeni tema yuklemekte fena olmaz yani.. Bunun dışında sorusu olan olursa bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışırım.

Temaları kullanmak;
    Start\settings\today geliyoruz. ordan gelen ekranda ekranda üç seçenek geliyor.(Bliss,Green,Windows Default) birini seçip OK yaptığınızda temanız seçtiğiniz olacaktır.Ayrıca tema yapmak isterseniz http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=49216f63-20e9-4cdb-8bda-ce445260c0a9&DisplayLang=en programı indirip kendi temalarınızı yapabilirsiniz. Program ücretsizdir.Programı bilgisayarınız kurun temanızı yapın.Yaptığınız tema ***.tsk olarak kaydediler. Bu dosyayı PPC içine atın. Ve tekrar Start\settings\today ye gelin yaptığınız temanın isminin diğer üç temanın altına geldiğini göreceksiniz .Yaptığınız temayı seçin ve OK leyin artık kendi temanız kullanımda. Ayrıca
    http://www.pocketpcthemes.com/ syfasında ücretsiz çok şık theme ler bulabilirsiniz. Kolay gelsin

• Ayrıca rehbere resim eklemek istiyenlerde şu programı kullansınlar

http://www.hemenpaylas.com/download/1903357/Photo_Contacts_PRO_V4.01.rar.html" data-href="http://Download Linki:http://www.hemenpaylas.com/download/1903357/Photo_Contacts_PRO_V4.01.rar.html">PHOTO Contacts

• *** yerine (hemenpaylas) yazınız
  • Yapay ışıkta ve az ışıklı ortamlarda çekimi iyi denemez.Flash çok zayıf 30-40 cm de etkili.Klasik samsung kamerası,manzara çekiminde odaklanma sorunu var.
  • hemenpaylaş
  • Digihex,,
    Su an explorer bi hata veriyo ama mailine atabilirim flaslı cekimleri
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.