Şimdi Ara

SAMSUNG İ750 KULLANANLAR BURAYA... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
34.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resco Explorer'i kullanarak yapabilirsin dostum
    quote:

Orjinalden alıntı: zigot_88

arkadaşlar bt ile başka bir cihaza dosya ve/veya *.mp-3 nasıl yollayabilirim bilen varmı ?

Teşekkürler....

• Arkadaşlar masa üstü PC'ye TV kartından herhangi bir dizi ya da filimi kayıt ettikten sonra, kayıt ettiğiniz bu dizi ya da filmi PDA'ya aktarıp açmaya çalıştınızmı? Ben denedim açmıyor. Bunun üzerine yapmış olduğum bazı yazışmalarda bizim Samsung SGH-I750'ye tcpmp'nin yüklenmesi durumunda sorunun çözülebileceğini öğrendim. Bunun üzerine yükledim. Sonuçmu çalışmıyor. Yüklemeyi ise aşağıdaki şekilde yaptım. Bu programı yükleyen ve çalıştıran varsa benim yaptığımdan farklı bir şeymi yapmış lütfen bir baksın, Teşekkürler...

- PC'nin masa üstüne "tcpmp"nin yüklenmesi,
    - Bluetooth ile PDA'nın "Dosya Gezgini"ne gönderilmesi,
    - PDA'nın kapanıp açılması,
    - Programı açmak istediğimde ise, ekranda "tcpmp tr v1 ile iligili bir uygulama yok, önce uygulamayı çalıştırın sonra uygulama içinden bu dosyayı açın" notu çıkıyor.

• kurulumu ActiveSync ile yapmayı denedin mi?
  • Slm arkadasar sagdan soldan duydugum bir kod sayesinde gizli menuye girdim ve ses ayarlarıyla oynadım simdi telefonun sesleri kısıldı ve yandaki tustan acılmıyor. bu gizli menu ile ilgili bilgisi olan varmı?? ordaki parametrelere ne degerler girmek gerekiyo bilgisi olan varsa paylasırsa cok iyi olur. Simdiden tesekkurler bu arada menuye *#8999*8378# yaparak giriliyor.
  • selamlar bu telefonun 2. eli ne kadardır? yaklaşık olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 16 Temmuz 2007; 0:38:55 >
  • acil cevap lazım arkadaşlar lütfen...
  • Bu telefonun yenisi Kasım 2006 yılında eksik aksesuarları ile birlikte 1550 YTL idi. Ancak, ikinci el olarak yanlış hatırlamıyorsam menmun olmayıp 900YTL'ye kadar satanlar oldu...
  • cevap için teşekkürler komutan16 ancak bu söylediğin fiyat da kasım 2006 için mi geçerliydi yani şu an satmaya kalksak 900 ytl mi ediyor bunu öğrenmek istemiştim hala ppc olarak alınabilecek en şık ppc lerden biri ben de yanlış hatırlamıyorsam teknosa da fiyatı hala düşmemiş tek telefon/ppc dir i750...
  • Doğru Teknosa'larda hala aşağı yukarı aynı fiyata satılıyor. Şu anda da 1490 YTL. Ancak, bilirsin bi söz vardır, "Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı" teknoloji o kadar hızlı ilerliyorki dünki aldığın bir eşya bu gün eski oluyor ve bunu satıyorum varmı alan diye sorduğunda senin kaça aldığını düşünmeden yok fiatına almak istiyor. Bilmiyorum sende bu cihaz var mı? almak mı istiyorsun? yoksa satmak mı istiyorsun?...
  • paraya ihtiyacım var acilen bu alet bende var ve satmak istiyorum o yüzden soruyorum ne kadara satsam diye... yerine bişeyler almak için değil önemli ve burada söylemek istemediğim nedenlerden dolayı paraya ihtiyacım var
  • O zaman işin zor arkadaşım, yinede kolay gelsin, umarım değerine satarsın...
  • ben 3 hafta felan önce sattım

669 ytl ye
  • suan ise cok pismanım sattıgıma

gercekten cok hızlı ve cok güzel özellikleri olan bir pda

p990i gibi fos bir alet degildi

kullananlar bilir
  • Arkadaşlar bilindiği üzere burası özellikle Samsung SGH-I750 kullanıcılarının faydalandığı bir bölüm, hepimiz takıldığımız yerleri birbirimize sorarak bir çıkış yolu aramaktayız. Ben dahil hiç birimiz tam olarak bu cihazı çözmüş değiliz. Sorularımızın yanında cihazın kullanımı ile ilgili herkez iyi bildiği bir bölümü paylaşarak burayı daha rantabl hale getirebiliriz. Anladığım kadarıyla bu cihazı yeni alıp aramıza katılan arkadaşlarımızda var. Onlarda bildiklerini bizlerle paylaşırsa menmun oluruz. saygılarımla...
  • Arkadaşlar Samsung SGH-I750'si olanların aşağıda adresini verdiğim siteye girmelerini öneririm. Çünki, bu sitede Pocket PC'ler için windows işletim sistemine uygun program ve oyunlar var. Umarım faydalı olur...

http://www.chip.com.tr/konu.asp?id=3821&sayfa=1
  • Arkadaşlar, Samsung SGH-I750 PDA kullanan tüm arkadaşlarımıza müjdeli bir haber vermek istiyorum. Nihayet hepinizin merakla beklediği ve bir türlü kavuşamadığı 23 sayfalık Türkçe tercümeyle geçiştirilen kullanım klavuzunun 229 sayfalık orjinal İngilizce klavuzu “TELPA” tarafından web sayfasında yayınladı. Ancak, bunun Türkçe tercümesi de yayınladımı diye sorarsanız, kocaman bir “H A Y I R” hala 23 sayfa ile duruyor. (Hani hepimiz sular seller gibi İngilizce biliyoruz ya gerek duymuyorlar.) Merakla bekliyenlere duyurulur.

NOT: Ben bu orjinal İngilizce klavuzunu 25 Ocak 2007 tarihinde, bu forumda temin edilebilecek adresi, vermiştim.

komutan16
    Teğmen

25 Ocak 2007; 14:00:57

Değerli Forum Arkadaşlarım;

Yazılarımda daha öncede belirttiğim gibi almış olduğumuz SGH-I750'nin içinden malesef yeterli bilgiler içeren katolog çıkmadığı için zorlandığımızı belirtmiştim. Bu sorunun ortak sorunumuz olduğunu düşünerek Duvayn'ın da önerisini dikkate alarak yapmış olduğum bir araştırmada,http://europe.samsungmobile.com/eng/mobile_phone/manual.jsp?curr_page=3 adresinde "TELPA"nın tercüme etmekten imtina ettiği 229 sayfalık yeterli bilgilerle donatılmış kataloğa ulaştım. Bu PDA'yı kullanan herkeze bu sayfayı ziyaret etmesini öneriririm. Ben bu katoloğu incelemeye ve hatta yetersiz ingilizcemle birşeyler yapmaya çalışıyorum. Hatta ingilizce bilmedende kataloğu inceleyerek birşeyler öğrenmek mümkün. Tercüme edip faydalı bilgiler edindikçe sizlerle paylaşacağım...

• arkadaşlar yardım lütfen.i70 aldım int.e bağlanıyorum wi.fi ile msn i gayet güzel açıyo fakat bi adres girdiğimde explorır üzerinden sayfa bulunamadı diyor herdefasında.acaba ayarlardamı bi eksiklik var.
  • Aynı sorun bende de var. Telpa'ya yazdım "hard reset" atmamız gerektiğini yazmışlar.
  • arkadaşlar merhaba ben 9 aydır i 750 kullanıyorum ve bay memnunum. sormak istedikleriniz varsa bana sorabilirsiniz bende elimden geldiği kadar yardıncı olmak isterim.bu arada benim bir sorunmum sadece birini aramaya kalktığımda hemen yukarıda uyarı veriyor.condential falan diye. bunun ne olduğunu anlayamadım bana yardımcı olurmusunuz ayrıca ben de size işletimi hakkında kullanımı - tamiratı hakkında yardımcı olurum.ok.
  • ha bu rada reset atmak için bu telefonun bi gizli menüsü vbar oraya girmek gerekir.ben daha yeni resetledim ve gayet hızlandı ve sorun kalmadı.sizde yapmak isterseniz : *#8999*8378# yapın ve oarada çıkan menüdengeneral purpose ye oradanda full reseti seçerseniz o resetleyecektir.sonra türkçe dil paketini kurmanız gerekecek onuda samsunkun sitesinden alabilrsiniz.cevap bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.