Şimdi Ara

Samsung i5510 GALAXY551 Android GARANTİLİ KUTULU 330 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon sorunsuz calısmaktadır garantili ve orjinal kutusundadır. Tüm aksesuarları mevcuttur.

Samsung i5510 GALAXY551 Android GARANTİLİ KUTULU 330 TL

Milyonların tercih ettiği Android işletim sistemi ile QWERTY klavyenin birleşimi

Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyesi olan I5510 sahip olduğu Geniş ekranı, ve ergonomik Q klavyesi ile internet, e-posta ve multimedya uygulamalarına mükemmel kolaylıkla erişilebiliyor. İster dokumatik ekranı üzerinden sitelerde surf yapın, ister Qwerty klavyesini açın maillerinizi, SMS'lerinizi hatta tüm sosyal içerikli sitelerde yazışmalarınıza hız katın.

android işletim sisteminin 2.2 (Froyo) sürümüne sahip olan I5510, daha hızlı bir arayüze, yüksek performansa sahip. Güncel Adobe flash 10.1 sürümünüde içerisinde barındıran I5510 ile internet üzerindeki içeriklerin çoğunu görüntüleyebileceksiniz. Samsung APPs uygulama merkezinden birçok program indirebilecek boş anlarınızı iple çekiceksiniz.
    En son teknolojik özellikler mevcut

I5510 ile 3G hızında internet'e bağlanabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınızdakinden farksız internet deneyimini kapsama alanındaki Wİ-Fİ ile de yaşayabilirsiniz.

Telefon vatan dan alınmıstır.Telefonun garantisi 31.03.2013 tarihine kadar devam etmektedir.Kutu içerigi tamdır + faturası da vardır.

Cihazın arkasında,on camında kullanıma baglı kılcal çizikler vardır ve klavyeyinin alt tarafında cok ufak cızıkler vardır. Cihazın alt kısmında ufak bir deformasyon vardır.(Resimlerden goreceksiniz.)

Cihazın yanında kılıf da verecegim

Kusura bakmayın fotolar cok net degil ama cektigim aletle ancak bu kadar netlik yakalayabıldım

Resimler
    Cihazın fotoları: http://imageshack.us/g/28/55899517.jpg/

İstanbul içi avrupa tarafı elden teslim.Diger yerlere karsı odemeli kargoDusundugum fiyat 330 tl.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 22 Aralık 2011; 17:20:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.