Şimdi Ara

---Samsung i550w Tüm Konular--- (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
645
Cevap
2
Favori
44.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @fetiyetv benimkinin anakartını değiştirdiler. Bazen tamir etmiyorlarmış bile. Kullanıcı kaynaklı diyerek... Eğer tamir edeceklerinden eminseniz 3 kere aynı kurnazlığı yapıp değişim talep edebilirsiniz misal :) ben o riski göze alamadım
  • fethiyetv; merhabalar. Olur ha öyle bir durum olursa agritux'un dediği gibi anakart değişimi yaparlar ancak iyi taraflarına gelirse. Garanti dışı da diyebilirler. Değişim yaparlrsa da Star 3G verebilirler, Wave vereceklerini zannetmiyorum maalesef.

dimupil; estağfirullah, yanlış varsa düzeltmekle mükellefiz.
  • Merhaba. Ben Ağustos ortasında yolladım garantiye i550w mi karşı taraf duymuyordu sesimi, tuş takımında takılmalar vardı, 2 pilim vardı biri kutuda gelen digeri 6 aylık ikiside 1 günde bitiyodu fazla kullanmama ragmen... Bu sorunlarla yolladım. Tamir süresi doldu ve değişim dediler önce bende i550w nin üstü i serisi omnialar var onlardan verebilecekmisiniz dedim. Bakalım dediler. Sonraki aramamda ücretini iade edeceklerini söylediler. 20 gün oldu ücret iadesi için bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesmiserable -- 25 Ekim 2010; 0:53:56 >
  • selam arkadaşlar düzeltiyorum 1 hafta oldu çok güzel demiştim nazar değdi galiba telefonu servise verdikten birkaç gün sonra garanti bitti anakart değişmişti birhafta oldu kendiliğinden şebekeye ulaşılamıyor sınırlı SVC diyor ne yapmam lazım? servise vermeden önce böyle bir sorun yoktu

(destech) servisi tebrik ediyorum başarmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çelik377 -- 27 Ekim 2010; 9:37:20 >
  • wirofon client calistirabilen varmi ? yada guncel fring yada nimbuzz SIP destekli ?
  • Route 66 güncel yazılım nedir,nasıl telefonumuzda yükseltmesini yapabiliriz?
    Güncelleme yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum..
  • Arkadaşım öncelikle
    http://www.navking.com/ navking'e üye ol destek bölümüne tıkla ROUTE 66 Sync indir

harita güncelleme bölümünden güncel haritayı indir 01.07.2010 00:00:00 TA2010Q2

orda detaylı yazıyor kolay gelsin
  • konuyu guncelleyelim biraz.

şimdi en yeni versiyon hangisi ise onu yukleuecem interntte pek cıkmıyor artık guncel versiyonlar..
    ayrıca pc studio ile tanımıyor acaba nasıl rehberi yedekleyecegim. 500den fazla isim ve her isimde 2-3 telefon var simede sıgmıyor hepsi yani isimleri yanlıs geciriyor.. nasıl rehberi yedek alıcam ..sonrrasında format lazım artık yavasladı telefon.

hayırlı ramazanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

konuyu guncelleyelim biraz.

şimdi en yeni versiyon hangisi ise onu yukleuecem interntte pek cıkmıyor artık guncel versiyonlar..
    ayrıca pc studio ile tanımıyor acaba nasıl rehberi yedekleyecegim. 500den fazla isim ve her isimde 2-3 telefon var simede sıgmıyor hepsi yani isimleri yanlıs geciriyor.. nasıl rehberi yedek alıcam ..sonrrasında format lazım artık yavasladı telefon.

hayırlı ramazanlar.

ee bende sana konuyu hortlatmanda yardımcı olayım biraz:)

arkadaşlar kendi kullandığım Samsung i550w telefonumu satıyorum, kutu, 1gb hafıza kartı, orjinal şarj (2 adet) ve orjinal kulaklığı ile birlikte cihaz temiz sayılır, tuşlarda hafif silinmeler mevcut, genel üzerinden cihaz hala temiz, pili gayet iyi durumda sayılır 2-3 gün kullanabiliyorum... telpa garantisi mevcut (sanırım 1-3 ay kadar)
    bu arada telpa da çalışan yeğenime rica ettim, garantisi devam ettiği için belki iç ve dış temizlik (kasa ve tuş takımı değişimi) yapılabilir dedi... cihazı orayada gönderebilirim... bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonmeztolga -- 25 Ağustos 2011; 12:39:16 >

• Merhaba,
    Windows 7 x64 Home Premium kulanıyorum. Bilgisayarım da Samsung R540. Format atmadan önce (formattan kastım ilk günkü haline döndürmek için yedeklenmiş bilgisayardaki yedek imajı) PC Studio 7 sorunsuz çalışıyordu. Formattan sonra tekrar yükledim ancak genel eşleme yedekleme vs özellikleri çalışırken, explorer.exe'yle bağlantılı olan ve explorer penceresi içinde açılan file manager, messages, contacts gibi özellikleri çalışmıyor. Tıkladığım zaman "belirtilmemiş hata" veriyor. Ayrıca Bilgisayarım'a girdiğimde, formattan önce harddisk ve diğer sürücülerin altında yer alan "Samsung Phone ....(Suite? tam olarak hatırlamıyorum)" öğesi artık çıkmıyor.

Böyle bir sorunla karşılaşan ya da çözüm önerisi olan var mı? SMS'lerimi yedekleyemediğim için telefon şişti ve yavaşladı :)
  • beyler telefonun firmware'larını internete yüklesek arayanlar rahatlıkla bulsa nasıl olur ? Arşivinde olanlarla organize olsak. Bende şu anda ingilizce için 3 adet var: i550XXHH1-I550XEHE1-i550PMHE3. Elinde diğer firmwarelar olan varsa upload etsekte ilk mesaja koysak. Hala herkes firmware arıyor ve internette doğru düzgün bir kaynak yok bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

beyler telefonun firmware'larını internete yüklesek arayanlar rahatlıkla bulsa nasıl olur ? Arşivinde olanlarla organize olsak. Bende şu anda ingilizce için 3 adet var: i550XXHH1-I550XEHE1-i550PMHE3. Elinde diğer firmwarelar olan varsa upload etsekte ilk mesaja koysak. Hala herkes firmware arıyor ve internette doğru düzgün bir kaynak yok bu konuda.

bende JVHD1 var
    rapid ..vb upload sitelerine yükleyemediğim için gmail'den paylaşıyorum bir süre sonra sileceğim
    linki size pm olarak atacağım
    siz dosyayı indirip başka bir yere kopyalarsınız

bunların dışında bende olan(jvhd dışında hiçbirini denemedim) firmware'ler
    i550DZHF1
    i550PMHE3
    i550XXHH1withoutwifi
  • bunlardan pmh3 sanırım yalnızca wifi ile calısan digerleri i550 için olabilir dikkat edin.
  • Firmware ile ilgili şöyle bir dökümana ulaşmıştım:
     ---Samsung i550w Tüm Konular---

PMHE3(denemedim) ve JPHH2'yi (denedim çalışıyor-ingilizce) yüklüyorum burada paylaşacağım. Bunların paylaşılmasının yasal bir engeli yoksa neden bu kadar zor bulunuyor anlamış değilim. linkteki 1 yerine i koyarsınız.

http://www.med1afire.com/?f40t6g2lko5bkrp,i3ftid667acbqiy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krombacher -- 12 Kasım 2011; 13:24:11 >

• JVHD1 firmware'ı denenmiştir, herhangi bir problem yok.

http://www.mediafire.com/?oncdd15dcxvcned
  • JVHD en yenisi di mi ve yenilikleri neler
  • merhaba.

baslik canliligini kaybetmis ama cevap alabilmek umuduyla bir soru sorayim.

i550 win7 ultimate 64bit'te modem olarak nasil kullanilir?

soru bu. "new pc studio" programi yuklendi. veri aktarimi seceneginde problem yok, baglaniyor; lakin pc studio modunda baglanti saglanamiyor. modem olarak kullanan varsa; nasil yaptigini basitce adim adim yazarsa memnun olurum.

iyi gunler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigehalil

merhaba.

soru bu. "new pc studio" programi yuklendi. veri aktarimi seceneginde problem yok, baglaniyor; lakin pc studio modunda baglanti saglanamiyor. modem olarak kullanan varsa; nasil yaptigini basitce adim adim yazarsa memnun olurum.

iyi gunler...

ben uzun süredir telefonu modem olarak kullanmıyorum
    hatırladığım kadarıyla pc studio programını kullanmıyordum.
    vista da telefonu(bluetoth yada kabloyla) bağladığımda modem olarak görüyordu
    sonra çevirmeli bağlantıdan *99# yaparak bağlanıyordum
  • bu telefonda sports tracker programını nasıl çaliştirabilirim ? cep telefonları için eski versiyon programların oldugu bir site mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigehalil

merhaba.

iyi gunler...

kullandıgınız surum farklı ise tanımayabiliyor bazen bendede aynı sorunvar
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.