Şimdi Ara

__SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
3
Favori
47.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turbo msn 1.0 ı yükledim .. o da shareware sanırım...5 günlük süre verdi..son günüm..register key istiyo..yardıımcı olur musunu acilen ? :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Perfect

ARKADAŞLAR ACİL MSN, SKYPE, ICQ ve MIRC programlarına ihtiyacım var.. lütfen yardımcı olur musunuz ? birkaç yerde gördüm ama sertifika süresi geçmiş diyordu..kardeşlerimizden biri UPLOAD edebilir mi acaba ?

fring i yükleyebilirsiniz kendi sitesinde mevcut ben yükledim sorunsuz kullanıyorum
  • bugun 8 gb hafıza kartı aldım sorunsuz bir şekilde çalışıyor
  • öbur konuyada yazmıstım sorunumu ben kameranın cekim sırasında ve zoom yaparken cıkardıgı sesleri kapatamıyorum acab nerden kapanıyor birde bu konusurken seslerin boguk gelmesi olayıda var tabi ayrıca bugun surekli internete baglanırken
    interneete baglanılamıyor lütfen daha sonra tekraar deneyin diyor ara sıra bu hatayı veriyor.. neden acaba nasıl çözülür
  • fringi arkdaşın tavsiyesiyle yükledim oldukça güzel ve kullanışlı. sesli arama da yapabiliyorsunuz. skype ıcq msn herşey kullanılıyor. bir de görüntülüsünü yapsalar tam süper olacak :)
  • İlk mesajda Google Maps'le ilgili fontlar gözükmüyo denmiş. Google'ın sayfasından indirdim ben.
    Fontlarla ilgili bir sorun yok. GPS etkin olduğunda bulunduğunuz noktayı gösteriyor. Haritayı gösterebilmesi için wifi ya da gprs bağlantısına ihtiyacı var.

http://www.google.com/gmm/GoogleMaps.sisx

Windows Live Mobile Messenger arıyorum. Nokia'lar için dep.sisx programını yükledikten sonra çalışıyor denmiş, fakat benim telefona bu program yüklenmiyor sertifika hatası veriyor. Telefona bunu nasıl yükleyebilirim?
  • Sertifika hatası sorununu Nokialarda kökünden hallediyorlar ama bizimkine uyar mı bilmem.
  • Teşekkürler dostum.İşimize yarayacak yararlı bir program.
    quote:

Orjinalden alıntı: desx

http://r-a-p-i-d-s-h-a-r-e.com/files/156169660/NetQin_ProOS91_v2.2.60.18.rar.html

buyrun kardeşlik üyeleri NetQin antivirüs...
  • bekleme modundayken ekranda saati göstermenin bir yolu varmı arkadaşlar ben bulamadım.
    bence önemli bir eksik
  • quote:

Orjinalden alıntı: cüneyttan

bekleme modundayken ekranda saati göstermenin bir yolu varmı arkadaşlar ben bulamadım.
    bence önemli bir eksik

malesef yok aslında bı yandan da ıyı batarya bıraz daha fazla gıdıyor ekran sıyahken usttekı acma kapama tusuna basarsan ekran aydınlanır kucuk bı bılgıbelkı bılıyorsunuzdur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

quote:

Orjinalden alıntı: fLaVa

hocam bu oyunu yükleyemedim. hafıza kartında zaten private diye bir klasör var ve bu gizli bir klasör içine kopyaladım ama yine kuramadım. nasıl yapıcaz daha detaylı yazarmısın

Private klasörünü olduğu gibi karta atacaksın.Kartta zaten o klasörden olduğu için değiştireyim mi diye soracak.Evet deyince tamamdır.Eğer sonuçlarından emin değilsen karttaki private klasörünün yedeğini al ve öyle değiştir.Böylece geri dönüş şansın da olur.Sis dosyasını ise diğer klasörüne falan atabilirsin.Daha sonra sis dosyasını telefondan çalıştırdığında otomatik yükleme başlayacak.

oyunu dediğiniz gibi yükledim fakat telefon menüsünde oyunu göremiyorum. araştırdım fakat nasıl olcak anlayamadım yardımcı olur musunuz?

• ustajedı oyun yuklemeler klasorunde olabılır telefon yukleme yaptıktan sonra herseyı oraya atıyor menude ana sayfada gozukmez eger orda yoksa dosya yonetıcısınden arastır
  • dosya yöneticisi tam olarak nerde menü>ayarlar dan mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: USTAJEDİ

dosya yöneticisi tam olarak nerde menü>ayarlar dan mı ?

extralarda dosya yöneticisi
  • telefonu ben metro güneşliden almıştım 449ytl ye ama dün gittim 600ytl olmuş. bir arkadaşım daha almak istiyor ama elden alacak. bildiğiniz 450ytl ye satan yer var mı? hepsiburada da, ereyonda filan var ama işte elden alma imkanı yok. eğer bildiğiniz bir yer varsa yazarsanız sevinirim. orjinal, garantili olmalı tabi...
  • Merhaba :) Yeni i550w kullanıcısıyım. Bu telefonu almamda en büyük etken donanım haber oldu :)
    Tesadüf eseri bir günlük i550w buldum telpa garantili henüz şarj bile edilmemiş :D 370 ytl aldım.
    Motorola rokr e6 veya philips x800 almayı düşünüyordum ancak motorola bulamadım philips ise işletim sistemi ve tema desteği olmamasından kaybetti.

Gps ve wifi var demek için konmuş sanki şarj bir anda bitiveriyor. Bu özellikler gereksiz yere konmuş.
    Telefonun sevmediğim yanları şarj çok dayanmıyor ve iztopu'na alışamadım :D

Divx konusunda ise ses ile görüntü senkron olmuyor bir türlü ve istediğim görüntü kalitesini alamadım. Smart movie ve divx mobile ile denedim olmuyor.
    Video için mp4 formatını kullanmanızı öneririm memnun kalacaksınız.

lcg jukebox yükledim fakat sesi çok cılız kalıyor kendi müzik oynatıcısı daha yüksek ses veriyor.
    Yetmiyor diyenler oggplay kurabilir ciddi anlamda ses artıyor fazla açarsanız hoparlore zarar verebilir.

oggplay series60 V3 olan

• Menü-Yüklemeler bölümünde bulunur
    quote:

Orjinalden alıntı: USTAJEDİ

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

quote:

Orjinalden alıntı: fLaVa

hocam bu oyunu yükleyemedim. hafıza kartında zaten private diye bir klasör var ve bu gizli bir klasör içine kopyaladım ama yine kuramadım. nasıl yapıcaz daha detaylı yazarmısın

Private klasörünü olduğu gibi karta atacaksın.Kartta zaten o klasörden olduğu için değiştireyim mi diye soracak.Evet deyince tamamdır.Eğer sonuçlarından emin değilsen karttaki private klasörünün yedeğini al ve öyle değiştir.Böylece geri dönüş şansın da olur.Sis dosyasını ise diğer klasörüne falan atabilirsin.Daha sonra sis dosyasını telefondan çalıştırdığında otomatik yükleme başlayacak.

oyunu dediğiniz gibi yükledim fakat telefon menüsünde oyunu göremiyorum. araştırdım fakat nasıl olcak anlayamadım yardımcı olur musunuz?

• Vatan Bilgisayar'da da hala 449 ytl sanıyorum.Mesela ben Topkapı mağazasından almıştım.
    quote:

Orjinalden alıntı: selrk

telefonu ben metro güneşliden almıştım 449ytl ye ama dün gittim 600ytl olmuş. bir arkadaşım daha almak istiyor ama elden alacak. bildiğiniz 450ytl ye satan yer var mı? hepsiburada da, ereyonda filan var ama işte elden alma imkanı yok. eğer bildiğiniz bir yer varsa yazarsanız sevinirim. orjinal, garantili olmalı tabi...
  • telefonu alır almaz bir kaç çekim yaptım sizlerle paylaşıyorum

dış çekim evin balkonundan çektim güneş soldan geliyo..

yakın çekim iç mekanda. oda aydınlık değil ve flash açık değil..

akşamüstü çekimi..

akşamüstü plaj...

az önce çektim salonda. çok hafif aydınlanıyo sadece küçük bir gece lambası yanıyo sadece..

telefonun parlaklık ve diğer ayarlarını hiç oynamadım orjinal ayarlarla çekimlerdir. umarım alacak arakadşlara yardımcı olabilmişimdir.. :)

• arkadaşlar bir şey sorucaktım, bu başlık için daha uygundur diye düşündüm, sorum şu;

Telefona theme yüklüyorum, ancak "bugün için ajn. kaydı yok" yazan ortadaki boşluk bölümü bazı theme lerde boş kalıyor, oraya foto ekliyorum bu sefer dediğim alanı aşarak ekranın tamamına o foto geliyor, yani sadece ortadaki boşlupa fotoyu nasıl eklerim? o boyutta foto nereden bulunur?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.