Şimdi Ara

__SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
3
Favori
47.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç şarjı alacak arkadaşlar, PC gold da 16 ytl bilginize. Navigasyon kullanacaksanız mutlaka gerekli.

Bir de şarj süresi çok uzun geldi bana, akşamdan bağladım kapalı halde tam şarj olması sabaha kadar sürdü yaklaşık 10 saat. SE deki yarım saatlik şarjlara alışmıştım, böyleyse işimiz war walla..
  • kardeşler yahu sizinde tuşlardan hafif bir çıtırtı sesi geliyo mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiLGEC

quote:

Orjinalden alıntı: desx

arkadaşlar ben firmware indirdim isterseniz buraya da veririm ama nasıl yüklenir bileniniz var mı yahu.

Yazılım versiyonu nedir?

versiyon PMHE3
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ben firmware indirdim isterseniz buraya da veririm ama nasıl yüklenir bileniniz var mı yahu.

Yazılım versiyonu nedir?

versiyon PMHE3

Yazılım versiyonu bildiğim kadarıyla en yenisi. Fakat içinde Türkçe yok ve cihazı servis dışı bırakır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

PANDEMONIUM 22,6 MB

__SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__

http://r apidshare.com/files/160257274/pandemonium_by_Blof.full.rar

Oyunun içinden çıkan Private dosyasının içindeki 20007766 dosyasını Hafıza kartının Private klasörüne kopyalayın.SİS dosyası bildiğiniz gibi yüklenecek.Oyun zaman zaman internete bağlanmak isteyecek.Wi-fi yi seçerseniz sorun olmaz.Sertifika sorunu verip vermediğini ben sertifika sorununu çözdüğüm için bilemiyorum.İyi oyunlar...

eski n-gage oyunları çalışıyor ha çok iyi
    normalde bunlar symbian 6 programı olduğu için çalışmaz deniyodu

yeni ngage oyunları içinse şöyle birşey var:
    http://forums.arena.n-gage.com/nokia/board/message?board.id=ngageenableddevices&message.id=307&query.id=25205#M307
    gerizekalılar xboxta ps3 oynatmaya benzetmiş

bu arada hack olmadan yükledim yani sertifika sorunu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe_Feyzullah -- 6 Kasım 2008; 21:38:27 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazılım versiyonu nedir?

versiyon PMHE3

inglizce olması sorun degil yeterki son surum olsun bunu nasıl yuklucez sanırım apollo adlı programla yukleniyomus

cihaz fabrika ayarlaına döneriz format atarız eskisi gibi olur garanti gitmez

degil mi +

Yazılım versiyonu bildiğim kadarıyla en yenisi. Fakat içinde Türkçe yok ve cihazı servis dışı bırakır.

• fring den msn kullanan arkadaslar,

baska bi msn adresi acmak için ne yapmak gerekıyor bunda , ben çözemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: true-crypt

Merhaba :) Yeni i550w kullanıcısıyım. Bu telefonu almamda en büyük etken donanım haber oldu :)
    Tesadüf eseri bir günlük i550w buldum telpa garantili henüz şarj bile edilmemiş :D 370 ytl aldım.
    Motorola rokr e6 veya philips x800 almayı düşünüyordum ancak motorola bulamadım philips ise işletim sistemi ve tema desteği olmamasından kaybetti.

Gps ve wifi var demek için konmuş sanki şarj bir anda bitiveriyor. Bu özellikler gereksiz yere konmuş.
    Telefonun sevmediğim yanları şarj çok dayanmıyor ve iztopu'na alışamadım :D

Divx konusunda ise ses ile görüntü senkron olmuyor bir türlü ve istediğim görüntü kalitesini alamadım. Smart movie ve divx mobile ile denedim olmuyor.
    Video için mp4 formatını kullanmanızı öneririm memnun kalacaksınız.

lcg jukebox yükledim fakat sesi çok cılız kalıyor kendi müzik oynatıcısı daha yüksek ses veriyor.
    Yetmiyor diyenler oggplay kurabilir ciddi anlamda ses artıyor fazla açarsanız hoparlore zarar verebilir.

oggplay series60 V3 olan

sen bu programı yukledinmi? bende serifika sorunu veriyor tarihi 1 sene geri aldım değişen birsey yüklediysen nasıl yuklediğini paylasabilirmisin

• fring telefonu her actıgımda kendiliginden calsııyor baglanmaya calısıyor nasıl iptal edecez
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxelll

fring telefonu her actıgımda kendiliginden calsııyor baglanmaya calısıyor nasıl iptal edecez

valla bende çözemedim sildim. bu arada firmware işini çözdün mü modem yzan yere .bin dosyasını diğerine .img dosyasını ekledm ama yukle falan dye bsey yok bu nsl iş
  • quote:

fring telefonu her actıgımda kendiliginden calsııyor baglanmaya calısıyor nasıl iptal edecez

Frings i açtıktan sonra options - Settings - enable autostart yapın
  • bu sekılde sadece tel acıldıgında baglanmamasını engelleyebılıyoruz. Peki farklı msnlere gırmek ıcın ne yapmamız gerekır ?

quote:

Orjinalden alıntı: serromacher

quote:

Frings i açtıktan sonra options - Settings - enable autostart yapın
  • quote:

quote:

valla bende çözemedim sildim. bu arada firmware işini çözdün mü modem yzan yere .bin dosyasını diğerine .img dosyasını ekledm ama yukle falan dye bsey yok bu nsl iş

çözdüm o olayıda hatta formatıda attım yeni yazılım yukledim pmh olanı mayıs.2008 verisonu yalnız ingilizce.. önce apolloyu actıktan sonra dedgin gibi o olayları yapacaz pda modem .bin .img secicez daha sonrada usbden pcye aleti takınca eger pcde yuklu driveri yoksa kendisi isteceyektir yeni donanım bulundu sihirbazı cıkacak ordan listeden sec deyip apollo ile beraber gelen driveri seceez o zaman teli pc görür sonrada apollodan all download deyince telde mavi ekran cıkıyo kendisi yuklemeye baslıyo bitince apollodan takip ediyosun .. acılıs ekranı degişik ingilizce ayrıca gps+ var vede wifi için önceden erişim noktası belirlemeye gerek yok ..baglancagın vakit kendisi buluyo o zaman hallediyosun işlemleri ... fakat sanırım bir kac menu eksik onlarıda rompatcher ile yapacam ama tam olarak nasıl kullanılıyor bilmiyorum onu yapamadım ... o zaman tum progmlar yukleniyomus ayrıca gizil menuler ortaya cıkıp kamera seslerini falanda kapatabiliyoz...

kurcalamaya devam :D

• maxelll çözersen büyük dua alırsın dostum kolay gelsin, bu ara işler yoğun ilgilenemiyorum başlıkla
  • quote:

quote:

quote:

çözdüm o olayıda hatta formatıda attım yeni yazılım yukledim pmh olanı mayıs.2008 verisonu yalnız ingilizce.. önce apolloyu actıktan sonra dedgin gibi o olayları yapacaz pda modem .bin .img secicez daha sonrada usbden pcye aleti takınca eger pcde yuklu driveri yoksa kendisi isteceyektir yeni donanım bulundu sihirbazı cıkacak ordan listeden sec deyip apollo ile beraber gelen driveri seceez o zaman teli pc görür sonrada apollodan all download deyince telde mavi ekran cıkıyo kendisi yuklemeye baslıyo bitince apollodan takip ediyosun .. acılıs ekranı degişik ingilizce ayrıca gps+ var vede wifi için önceden erişim noktası belirlemeye gerek yok ..baglancagın vakit kendisi buluyo o zaman hallediyosun işlemleri ... fakat sanırım bir kac menu eksik onlarıda rompatcher ile yapacam ama tam olarak nasıl kullanılıyor bilmiyorum onu yapamadım ... o zaman tum progmlar yukleniyomus ayrıca gizil menuler ortaya cıkıp kamera seslerini falanda kapatabiliyoz...

kurcalamaya devam :D

herşey super de yeni donanım bulundu da göstercem apollodakı setup dosyasını gormuyoki senın verdıgın lnkten ındrdm drıverdan ne kastettın maxell ben dger knuda verdgn lnken ındrdm hatta demın yıne ındrdm bı eksklk var mı dye ama drıver dedıgın setup sa onu grmyo nolur sunu bı tamamen anlat da bızde sevnlm ya cok merak edyrm grunumde arayuzde degsklk var mı. kurum yonergelerenı oglene beklıyorum nasıpse. şimdiden teşekkurler.

• Peki siz bu yeni firmware'i yüklüyorsunuz.Bu durumda garanti gidiyor deniliyordu.
    Yaptığınız işlem garantinin gitmesine değecek bir şey mi?Yani getirisi götürüsünden fazla mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

Peki siz bu yeni firmware'i yüklüyorsunuz.Bu durumda garanti gidiyor deniliyordu.
    Yaptığınız işlem garantinin gitmesine değecek bir şey mi?Yani getirisi götürüsünden fazla mı?

yahu zaten format atarız mr. blof nolcak eskıye dnururr gnderırz garantye 2 senlk bsey zaten grntı.
  • Format atmayla versiyon eski haline dönüyor mu?Yoksa yeniden eski versiyonu da apollo mudur nedir onunla yükleyeceksiniz?
  • valla orası muallak ya maxell cevap hadi
  • maxell nerdesin abi???
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.