Şimdi Ara

__SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
3
Favori
47.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar...Ben Telefonu 2 gün oldu alalı Vatan Bilgisayar'dan aldım ordaki yetkili eleman hafıza kartında route 66 yüklü olmadığını söyledi ve neredeyse 1 saat kadar yükleyebilmek için uğraştı otomatik olarak yükleme yapamadım daha sonra manuel yüklemeyi denedi nihayet sonunda yüklendi...Fakat bana dediki size bir mesaj gelicek karışık bir mesaj onu silmeyin kaydedin bir yerde dursun dedi öncelikle telefonumu açtığımda bir mesaj vardı karışık ama giden kutusunda kayıtlıydı gelen kutusunda karışık herhangi bir mesaj göremedim...Takıldığım bir nokta daha var Route 66 girip ordan navigasyonu açıyoruz sanırım girdim fakat ekranda dünya amblemi var alt kısımda pozisyon ayarla var uydu işaretinin yanındada + işareti yanıp sönüyor bir türlü bağlanamadım bazı arkadaşlar Menü>Araçlar>Gps Verisi>Konum demiş fakat orda benim hiçbirşey yok konumun içerisine girince Enlemin karşısında bağlantı yok yazıyor alt kısmındakiler zaten boş sorularımı yanıtsız bırakmazsanız çok sevinirim kusura bakmayın çok soru sordum ama bilmek istiyorum ne yapayım :) şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar saolun

Bu arada arkadaşlar rehberde sadece isimler çıkıyor ekranda ben isim üstte numara hemen altında çıksın istiyorum fakat öyle bir imkan yok sanırım bunda yada varsa cevaplarsanız çok memnun kalırım...

• @ (-_-)JackaL(-_-) @

Lütfen Sorularınızı tek bir başlık altında dile getiriniz. Aşağıdaki linkde daha önceki konuda sorduğunuz aynı soruların cevabı mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_16194138/mpage_21/key_/tm.htm#27460815
  • ah ben ne kadar da aptalım mecburiyetten giremedim forumumuza ama hemen eksiklerimi giderdim.

sariyeron kanka oyunlar süper ellerine sağlık. bu arada navkinge de sorularımız olacak forum en kısa zamandaa açılsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: (-_-)JackaL(-_-)

Merhaba arkadaşlar...Ben Telefonu 2 gün oldu alalı Vatan Bilgisayar'dan aldım ordaki yetkili eleman hafıza kartında route 66 yüklü olmadığını söyledi ve neredeyse 1 saat kadar yükleyebilmek için uğraştı otomatik olarak yükleme yapamadım daha sonra manuel yüklemeyi denedi nihayet sonunda yüklendi...Fakat bana dediki size bir mesaj gelicek karışık bir mesaj onu silmeyin kaydedin bir yerde dursun dedi öncelikle telefonumu açtığımda bir mesaj vardı karışık ama giden kutusunda kayıtlıydı gelen kutusunda karışık herhangi bir mesaj göremedim...Takıldığım bir nokta daha var Route 66 girip ordan navigasyonu açıyoruz sanırım girdim fakat ekranda dünya amblemi var alt kısımda pozisyon ayarla var uydu işaretinin yanındada + işareti yanıp sönüyor bir türlü bağlanamadım bazı arkadaşlar Menü>Araçlar>Gps Verisi>Konum demiş fakat orda benim hiçbirşey yok konumun içerisine girince Enlemin karşısında bağlantı yok yazıyor alt kısmındakiler zaten boş sorularımı yanıtsız bırakmazsanız çok sevinirim kusura bakmayın çok soru sordum ama bilmek istiyorum ne yapayım :) şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar saolun

Bu arada arkadaşlar rehberde sadece isimler çıkıyor ekranda ben isim üstte numara hemen altında çıksın istiyorum fakat öyle bir imkan yok sanırım bunda yada varsa cevaplarsanız çok memnun kalırım...

Arkadaşım aktive olmuş türkiye haritası o yanıp sönme işi bende açık havada bile 2 saat sürdü ilk kullanımda. Açık bir alana git bekle ilk baglantı zor oluyor sonra ne kadar çok kullanırsan baglantı süresi düşüyor. 2- 3 dakikaya düşecek bir kaç kullanımdan sonra.

• selam arkadaslar bu programla sertifka sorunu ve sis sorunu ortadan kalkiyor..

Programi indirin icinde okubeni.txt var iste onu iyi okuyun
    __________________________________________________ ________________-

Program mesajın sonunda ektedir.
    __________________________________________________ __________________

bu methodla signed olayinda imei e gerek yok genel signed yapiyoruz (OPDA sagolsun) ve sertifika süresi yirmi yil

aciklama

klasörün icinde
    1 adet cer dosyasi
    1 adet *** dosyasi
    1 adet auto-signsis
    1 adet signsis dosyasi var.

toplam 4 dosya besinci dosya ise bizim unsigned.sis dosyamiz artik neyi signed etmek istiyorsaniz siz ekleyeceksiniz.
    cer ve *** dosyalarina 'adini sen koy ' diye adlandirdim bu iki dosyaya signed etmek istedigimiz dosyanin adini verecegiz.

auto-signsis dosyasina geliyoruz sag tiklayip degistir (düzenle) diyoruz orda benim adlandirdigim bu yazi cikiyor

signsis adinisenkoy.sis adinisenkoy_signed.sis adinisenkoy.cer adinisenkoy.*** 00000

burda sirayla sis -signed.sis cer ve *** dosyalarini ayni ad yapiyoruz unsigned dosyamiza göre artik neyse.. sifreyle oynamalim sorun cikmasin ( yeni ad dediğim signed etmek istediğiniz oyun-program vs lerin adı olacaktır.)bosluklara ve diger bir kac kelime dikkat. KAYDET deyip cikiyoruz. daha sonra auto-signsis dosyasina geliyor ve cift tikliyoruz biraz bekliyor ve signed dosyaniz yanda beliriyor( ikinci bir sis dosyasi olarak)

ÖRNEK:eger Explore dosyasini signed edeceksek böyle olacak
    signsis Explore.sis Explore_signed.sis Explore.cer Explore.*** 00000 kaydet deyip cikacaksiniz

umarim anlasilmistir.

bugün uzun denemelerin sonucunda bunlarin kanisina vardim
    1- program KESINLIKLE calisiyor
    2- maalesef HER SIS DOSYASI ICIN GECERLI DEGIL sebebini cözemedim (daha)
    3- BAZEN ikinci kez kendi imei adresinize göre yeniden signed etmek gerekiyor ki buda bunun anlamini yok ediyor sadece uzun süreli sertifika olmus oluyor.

KONUYU ÖZELLIKLE BURAYA ACTIM HERKES GÖRSÜN DUYSUN, YARARLANSIN FAYDALANSIN DİYE. SAMSUNG İ550W TELEFONUMDA DENEDİM. HİÇBİR SORUN YOK, ÇOK GÜZEL ÇALIŞIYOR.BENDEN BU KADAR...

download linki :http://r.a.p.i.d.s.h.a.r.e.com/files/158947562/KDMby_indiroyun_1_.de.ms.rar.html

Bazi Bilgiler Alintidir ...

ma**c** forumundan gs-player arkadaşıma paylaşımından dolayı çok çok çok teşekkürler...

__SAMSUNG i550W KARDEŞLİĞİ__

• bu telefonla konuşurken karşı taraf benim sesimi çok az duyuyor , acaba benden kaynaklanan bir sorun olabilir mi ? mikrofon ayarı gibi birşey de yok
  • konuşurken seçeneklerden fısıltı modunu aktif edip dene. Ama bu büyük bir sorun sanırım herkes sesin gelmiyor diyor bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdemergul

kardeş paylaşım için teşekkürler ama Fight Night oyununa rar şifresi istiyor..

mobildepo.com
  • arkadaşlar ben firmware indirdim isterseniz buraya da veririm ama nasıl yüklenir bileniniz var mı yahu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: desx

arkadaşlar ben firmware indirdim isterseniz buraya da veririm ama nasıl yüklenir bileniniz var mı yahu.

Yazılım versiyonu nedir?
  • ARKADAŞLAR SADECE 2 PROGRAM SORUCAM VE ÇOK ACİL NOLUR UPLOAD EDİN

1-) MIRC (samsung i550w uyumlu)
    2-) GRAND THEFT AUTO (samsung i550 uyumlu)

yardımlarınızı bekliyorum..selamlar
  • Ses kayıt programını yükleyip minimize yapmama rağmen kayıt yapıldığını gösterip telefon konuşmalarının kaydını tutmuyor.Hangi programı denesem sonuç aynı.neden kaynaklandığına dair bir fikriniz var mı?
  • i550 bugün elime geçti. Fakat birkaç sorum olacak;
    - Wifi nasıl kullanılıyor? Yani Wifi ile nasıl internete bağlanacağız?
    - GPS Route 66 programını açtığımda Pozisyon ayarla... ve Uydu resmi üzerinde X yanıp sönüyor. Bu GPS bağlantısı yok demek mi? Öyleyse GPS nasıl bulacağız?
    - Route 66 programı şu anda nerede bulunduğumuzu kaç KM hızla gittiğimizi göstermiyor mu?

Yardımcı olanlara şimdi teşekkür ederim.
  • arkadaşlar rehbeede isimden arama yapabilen var mı? bir harh girince soyadını önce sıralıyor.
  • evet ben de 5-6 tane ses kayıt programı denedim hiçbiri görüşme anında kayıt yapmıyor
  • arkadaslar bılıyorumkı dıger sayfaları okumadıgımı dusunceksınız ancak cıdden okudum buyuk bır kısmını ıkıgundur formunuza bakıyorum bende i550w aldım ancak route 66 dosyasını yuklerken hep bu bir bilesendir hatasını verıyordu bende vatan computera gıttım orda kendılerı yukledıler ancak aktıve etmeye ugrastım aktıve koduda kullanıldı dıyo bendekı cd turkıye 2008 -Q3 ancak cep telefonuna yukledıklerı 2007 nasıl yapcam bılemıyorum ıkıgundur kafayı yedım yardımcı olabılen varsa sevınırım

hepınıze tesekkurler sımdıden
  • quote:

Orjinalden alıntı: buelent.kayar

arkadaslar bılıyorumkı dıger sayfaları okumadıgımı dusunceksınız ancak cıdden okudum buyuk bır kısmını ıkıgundur formunuza bakıyorum bende i550w aldım ancak route 66 dosyasını yuklerken hep bu bir bilesendir hatasını verıyordu bende vatan computera gıttım orda kendılerı yukledıler ancak aktıve etmeye ugrastım aktıve koduda kullanıldı dıyo bendekı cd turkıye 2008 -Q3 ancak cep telefonuna yukledıklerı 2007 nasıl yapcam bılemıyorum ıkıgundur kafayı yedım yardımcı olabılen varsa sevınırım

hepınıze tesekkurler sımdıden

bnece en ıyısı route 66 nın kendı yerlerını aramak daha guzel yardımcı olurlar
  • bugun telefonu almaya gittim turkcelll extra vb. mağazalara baktım başarı bütün i modellerini toplatmış piyasada yok.bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • PANDEMONIUM 22,6 MB

http://r apidshare.com/files/160257274/pandemonium_by_Blof.full.rar

Oyunun içinden çıkan Private dosyasının içindeki 20007766 dosyasını Hafıza kartının Private klasörüne kopyalayın.SİS dosyası bildiğiniz gibi yüklenecek.Oyun zaman zaman internete bağlanmak isteyecek.Wi-fi yi seçerseniz sorun olmaz.Sertifika sorunu verip vermediğini ben sertifika sorununu çözdüğüm için bilemiyorum.İyi oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 3 Kasım 2008; 16:01:04 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.