Şimdi Ara

Samsung HW-T400/TK Soundbar - 899 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung HW-T400/TK Soundbar - 899 TLwww.teknosa.com
    Samsung HW-T400/TK Soundbar Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/samsung-hwt400tk-soundbar-p-110106079

Bir süredir takip ediyordum, şuanda 2022 yılının en düşük fiyatında. kullanan, tavsiye eden arkadaşların yorumları çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 16 Haziran 2022; 21:31:22 >

• Ürün için yorumum ; Satıcı ilgiliydi.özenle paketlenmişti. Kargo hızlı geldi hediye için teşekkürler(1 adet mini şeker)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bütçeniz yetiyorsa bunu alın hocam.

Samsung HW-T400/TK Soundbar - 899 TLtrendyol.com
    Samsung HW-A450/EN Soundbar 2.1 Wireless Subwoofer 300 Watt Yorumları, Fiyatı - Trendyol
    https://www.trendyol.com/samsung/hw-a450-2-1-kanal-soundbar-p-144038312
  • Bu soundbar biraz güncel bir televizyonunuz varsa hiçbir etki etmiyor. Hatta ses performansınızı düşürüyor. hw-a450 almak daha mantıklı.

• nhtgrck N kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim hocam o zaman bütçeyi arttırmakta fayda var

• ayrıca sub olmamasına rağmen dahili bass olarak başarılı bence. tv den kesinlikle öyle bass alamazsınız.
    ancak ufacık bara gereksiz yere 4 tane hoparlör koymuşlar bunlardan ikisi çok dandik. ses onlardan çıktığında bilgisayarın monitör hoparlörü gibi ucuz ses geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prospect11 kullanıcısına yanıt

LG' nin optik bağlantılı kablosuz ve Sub Woofer' lı soundbarını kullanıyorum ve kesinlikle haklısınız.

Optik bağlantılı olduğu halde TV bass vermiyor, hatta subwoofer ikinci bir kolonmuş gibi ses verebiliyor.

Bluetooth üzerinde telefonu bağlayıp spofty açıyorum, basstan bina sallanıyor...

• hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poqito -- 2 Aralık 2022; 9:16:6 >
  • Kesinlikle subwoofer'lı modellerden alın bass'a dair hiçbirşey yok. TCL'in sözde yüksek watt'lı bir modelini kullanıyorum subwoofer yok açıkçası hiç keyif vermiyor pişman oldum.

• poqito P kullanıcısına yanıt

Duruyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 ay önce 1800 lira olan ürünün şimdiki fiyatına bakın hele.

• yorumlar dehşet güzelken burda t400 e pek iyi yorum yapılmamış. acaba kullandılardamı yazdılar yoksa sub yoksa dandiktir mantığı ile mi yaklaşıyorlar

• feiter kullanıcısına yanıt
    Amazondan 799 a mı aldınız hocam :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cawrash C kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum nerden aldım da almasaydım iyiydi. Vericem yarı fiyatına şimdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.