Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
35.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrTolunay

Selamlar bu üründen bende almak isterim 865Tl'nin formulünü paylaşırmısınız rica etsem ?

Teb kartları 75 TL en uzun cuma 10 TL de taksit kampanyasından.

Not: hb kampanyayı bitirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 26 Kasım 2017; 9:36:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Evet ince hesap yaparken tümden kampanyayı kaçırdık :) neyse alacağımız ürün belli bekleriz Aralık da mutlaka birşeyler olur düşüncesindeyim.Aynı anda mu9000'i de takip ediyorum.
  • Sj9 mu bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTolunay

Evet ince hesap yaparken tümden kampanyayı kaçırdık :) neyse alacağımız ürün belli bekleriz Aralık da mutlaka birşeyler olur düşüncesindeyim.Aynı anda mu9000'i de takip ediyorum.

Sağlık olsun :)

• Ne cihaz almışız beya :)

Samsung Electronics, sinema ses sistemlerinin kralı olarak tanıtılan Samsung HW-MS650 Sound+ ürününü Türkiye'de satışa çıkardı. Tek bir gövdeyle bütün ses sisteminin işlevini görebilen HW-MS650, ev sinema sistemlerinden beklentiye seviye atlatacak nitelikte bir ses kalitesi sunuyor.

Sound+, harici subwoofer hoparlörüne gerek olmaksızın tek bir gövdeden bütün bir ses sisteminin işlevini görüyor. HW-MS650'nın öne çıkan özelliklerinin başında, küçük boyutuna karşın tek bir üniteden bütün bir odayı doldurabilecek kadar güçlü bir bas sesi verebilmesi geliyor. Maksimum ses kalitesiyle en düşük frekans aralıklarını bile duyabilmeyi sağlarken kirli/bozuk sesi minimuma indiriyor.

Bu premium sound+ cömert bir özellik listesinin yanında, kolay kurulumu, sağlam ve şık gövde tasarımıyla da tüketici ihtiyaçlarına maksimum seviyede yanıt vermeyi hedefliyor. Duvara monte edilebilen hoparlör şık ve ince tasarımıyla monte edildiği alanın maksimum verimlilikte kullanımını sağlıyor. Harici bir bas sistemi olmaksızın derin ve detaylı bas sesi verebilen HW-MS650, çok hoparlörlü kontrol teknolojisi ile de dikkat çekiyor. Tiz/yüksek sesli hoparlörünün geniş mesafeli dağılımı sayesinde odadaki herhangi bir yerden de tiz ses, netliğini koruyor.

Tüm dünyada otoriteler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılanan Sound+, son olarak İngiltere'nin Trusted Review dergisinden de tam puan alarak Best Buy Ödülü'ne layık görüldü. Bunun yanında ürün Norveç'ten Beste Kjop, İngiltere'den Techradar, Amerika'dan HDGuru, Cnet ve Digital Trends isimli yayınlardan da yüksek puanlar aldı. Türkiye'de henüz satışa çıkan cihaz, gri ve siyah olarak tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Cihazın tavsiye edilen satış fiyatı ise 1599 TL olarak belirlendi.

Sound+ Ses Sistemi Özellikleri

1,060 x 76 (78) x 130.5 Set Boyutu

9 adet entegre hoparlör

Entegre merkezi hoparlör

Gürültü örtme özelliği

Çoklu hoparlör kontrol teknoloisi

Geniş ses kapsamı

HD Audio özelliği

Müzik aktarım hizmeti (Wi-Fi / Bluetooth)

4K Geçiş

Smart Sound Mode, akıllı ses modu

Tek kumanda

Kablosuz Arka Hoparlör Seti (SWA – 9000S) ile uyumlu sistemi ve Kablosuz Audio

• Bu ürünü alıp iade etmiş biri olarak tizlerinin bir miktar sert olduğunu belirtmek isterim. Yarım saatten sonra kulağı yormaya başlıyor. Ses kalitesi fena değil ancak bu yönünü göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
  • Barış26 kullanıcısına yanıt
    Daha deneme fırsatım olmadı ama yeni güncellemeler ile düzeltme yaparlar umarım bu dırumu.

• Barış26 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne tavsiye edersiniz onun yerine?
  • bende bayadır takip ediyordum hepsiburada anında inidirim teb puanlarla birlikte 814 tl ye geldi inşallah performansı iyidir ama kargo süresi baya uzunmuş
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    950 den aşağı düştümü hiç ? Teb 85 lira bonusla 865 e maloldu bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Normalde fiyatı 949 tl idi hepsiburada 500/50 geçerli indirim verdi sepette 85 tl de teb bonus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Bak sen Hepsiburada ya ibiş bize vermedi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam ne tavsiye edersiniz onun yerine?

Yerine başka model denemedim. Benim bahsettiğim durum biraz da kulak hassasiyetiyle alakalı bir durum. Kimisi keskin ve nispeten sert tizlerden hoşlanırken kimisi de daha yumuşak tizleri tercih eder. Ben de bu ikinci gruptayım. Ses kalitesi bu fiyat segmentindeki en iyilerden olduğu için deneyebilirsiniz. Beğenmezseniz iade şansınız var sonuçta.
  • abcdef_23 A kullanıcısına yanıt
    Sj9 bence.

• Detaylı Teknik Bilgiler Vermiş Tecnopat

Sound+’ın kalbinde, Anolog devices’ın ürettiği, 3. nesil 32-bit SHARC dijital sinyal işlemciyi görüyoruz. ADSP-21262 kodlu SHARC işlemci, otomobil eğlence sistemleri, ses tanılama çözümleri, medikal ve ölçümleme cihazlarında kullanılıyor. Videonun 12. dakikasında görebilirsiniz.

İşlemcinin en önemli kullanım alanıysa, yüksek kalitede ses çözümlemesi. Gelişmiş ses işlemcisi, tüm sistemi kontrol ediyor. Sesleri analiz eden işlemci, sürücüleri kontrol ederek, subwoofer olmadan bas etkisi yaratabiliyor.

Cihaz üzerindeki Tweetar’lar 600Hz ila 2.5KHz aralığında çalışıyor. Daha geniş çapraz geçiş aralığı kullanan tweeterlar, sürücüler arasındaki parazitleri en aza indirgemek için geniş aralıklı ters kubbe şeklinde tasarlanmış.

Güzel Teknik Bilgiler Verilmiş Arkadaşlar,Almak İstityoruz Kaçırdık Teknosanın 950 Tt Nin Fırsatını Sürekli Takip Ediyorum Bu Cihazı, Sağlam Makine Ps4 Pro İle Zaten Çoşacak Küçük Odası Olanlar İçin

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 29 Kasım 2017; 14:32:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

Detaylı Teknik Bilgiler Vermiş Tecnopat

Sound+’ın kalbinde, Anolog devices’ın ürettiği, 3. nesil 32-bit SHARC dijital sinyal işlemciyi görüyoruz. ADSP-21262 kodlu SHARC işlemci, otomobil eğlence sistemleri, ses tanılama çözümleri, medikal ve ölçümleme cihazlarında kullanılıyor. Videonun 12. dakikasında görebilirsiniz.

İşlemcinin en önemli kullanım alanıysa, yüksek kalitede ses çözümlemesi. Gelişmiş ses işlemcisi, tüm sistemi kontrol ediyor. Sesleri analiz eden işlemci, sürücüleri kontrol ederek, subwoofer olmadan bas etkisi yaratabiliyor.

Cihaz üzerindeki Tweetar’lar 600Hz ila 2.5KHz aralığında çalışıyor. Daha geniş çapraz geçiş aralığı kullanan tweeterlar, sürücüler arasındaki parazitleri en aza indirgemek için geniş aralıklı ters kubbe şeklinde tasarlanmış.

Güzel Teknik Bilgiler Verilmiş Arkadaşlar,Almak İstityoruz Kaçırdık Teknosanın 950 Tt Nin Fırsatını Sürekli Takip Ediyorum Bu Cihazı, Sağlam Makine Ps4 Pro İle Zaten Çoşacak Küçük Odası Olanlar İçin

Ben bosuna bu piyasadaki diger soundbarlardan cok farkli demiyorum konunun basindan beri,

Digerlerinin yaninda bu soundbar klasmaninda hifi denebilir.

Bn icini gormemistim daha once ,icide oldukca kaliteli gorunuyor.

• Zamaninda 299 liraya aldigim soundbarlarin en ucuzu olmus 1000 tl, vay basima...

Cok degil 2 sene once

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvye yapışık olarak monte etsek tv ekranına bir zararı olurmu, varmı bu şekilde kullanan?

• quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Tvye yapışık olarak monte etsek tv ekranına bir zararı olurmu, varmı bu şekilde kullanan?

Tv ye yapisik n demek?

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Benim tv duvara monteli, 650 yi tvinin alt çerçevesine birleştirsem manasında söyledim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.