Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
35.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAMET/

Hayırlı olsun güle güle kullanın k551 kullanan biri olarak 2017 güncel versiyonu m550 modeli önermiştim, bu fiyat bandında güzel sonuçlar veren center barındıran f/p modellerden birisi memnun kalmanıza sevindim.

Uydu yayınlarında spor moduna alıp Hdmi ile bağlayıp tv samsung ise ses ayarlarından dts neo 2.5 seçmenizi tavsiye ederim

Hdmi ile bağlayıp tv ses ayarlarından da dts neo 2.5 yaptım ne kadar da süper bişey oldu bu :) Hocam bir de bir şey daha soracaktım. Samsung tv ayarlarında "HD ses" var. O bende kapalı. Sizde nasıl? Açık kapalı da onda bir fark anlayamadım sanki de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Bende samsung ks9500 var hd ses diye bir bölüm yok. sadece dts neo seçilen yerde pcm dolby gibi seçenekler var.
    dolby normalde kaynak stereo ise pasif durumda kaynağa dolby destekli bir yayın geldiğinde otomatik devreye giriyor. dsmart kullandığım için sinema ve belgesel kanallarında kendisi dolby oluyor. stereo yayınlarda dts neo 2.5 oluyor buda zaten sanal 5.1 etkisi için
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Sizin bu öneriniz kulak içi kulaklık kullanan birine kafa üstü daha iyi demekten farksız anlamsız tavsiye

Edifier S760D kullanmış biri olarak soundbar alınır
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    logitech ...
    Creative ayarında, Çöp ürün.
  • ms650'nin kurulumu için servis şart mı? duvara montaj yapmayacağım. tv'nin önüne koyacağım sehpaya. çıkarıp kullanabiliyor muyuz yoksa illa servis mi gelecek? garanti ziyan olmasın sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: want2die

ms650'nin kurulumu için servis şart mı? duvara montaj yapmayacağım. tv'nin önüne koyacağım sehpaya. çıkarıp kullanabiliyor muyuz yoksa illa servis mi gelecek? garanti ziyan olmasın sonra.

gerekmiyormuş.
  • Merhabalar :)
    Yaklaşık 8-10 yıldır kullandığım Lojıtech X-540 ses sistemim, yenice alıp kullanmaya başladığım 49MU8000 seri no lu samsung tv mize uyumlu olmadığı için yakın zaman dilimimde soundbar almaya karar verdim.
    Yaptığım araştırmalarda bütçeme uygun olabilecek HW-M550 / HW-MS650 arasında kaldım.
    Bulunduğum ilde 2 urunude deneme imkanı bulamadım ve sizi rahatsız ettim. :)
    X-540 begendiğim bir sistem ve kulağım alışmıştı. HW-M550 / HW-MS650 model soundbarları yabancı sitelerin inceleme ve yorumlarındanda araştırdım, bilgi edindim.
    Şüphelerim şunlar;
    M550 bir sekilde basıyla, tiziyle, ses berraklığı kalitesiyle ihtiyaçlarımı karşılıyabilir. ama,
    MS-650 için, ses kalitesi, berraklığı, tonu, doygunluğu vb. M550 den daha iyi olacağına ve fiyat aralığındaki diğer sistemlerden daha iyi olacağına eminim. ama Bass konusunda şüphelerim var. hadi tamam gümbür gümbür olup ses kalitesini düşürmesin, rahatsız etmesin ama filmde bir patlama vb. efekt oluyorsa onuda hissetmek isterim. biraz beni böyle canlandırsın, heyecanlandırsın, korkutsun :) bu sekilde sonuçta olayın içindeymiş gibi hissederiz. :) ki ses sistemi kullanmış birisi olarak bass seslerine alışığım. :) Umarım anlatabilmişimdir. :) Yorumlarınız için teşekkürler. :)

• Ms650 için güncelleme geldi. Surround bölümü hatrı sayılır oranda güzelleşti.

Seslere ayar çekilmiş gibi hissettim. Daha doygun bir hal almış.

• Ne zaman kontrol ettiniz? Merak ettim aksam kontrol edeyim. Ben hala swa 9000s lere ulasamadim turkiye de herhalde mevcut degil. Yurtdisindan da 600 liraya mal oluyor degermi degmezmi bilemedim.

Hayirli gunler.

• tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Şimdi 350 tl civarına 2. el 5+1 samsung hoparlör satılıyor. hemde arka hoplar kablosuz. +sub +center 5 hop.
    Şimdi durum buyken sadece arka hoparlöre okadar para vermek akıllıca değil bence.

350 dolardan satan var ebayda. 170 den amazon satıyor. 83 e indirime girmiş.
    gözümde ederi 200 tl. Çünkü biz soundbarı neredeyse o fiyata aldık. :)

getirseler de alsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKMENM -- 26 Eylül 2017; 17:50:46 >
  • Teknosa'da iyi indirim var. Mağazadan teslimatla 950 TL'ye geliyor. Almak isteyen varsa kaçırmasın.

https://www.teknosa.com/urunler/110102017/samsung-hw-ms650tk-3ch-soundbar-build-in-woofer

Ayrıca Vatan da 1000 TL'ye indirmiş fiyatı. 1.200'lerde seyrediyordu, gayet iyi fiyat..

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-hw-ms650-tk-soundbar-ev-sinema-sistemi-3-1-kanal-hdmi-bluetooth.html

• Black friday beklesekmi?

• 650 ile 651 ne farkı var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

650 ile 651 ne farkı var?

650 duz, 651 kavisli bildigim kadari ile.

Kenarlarından tutup eğince 651 oluyo yani :)

• Teknosa Kara Cuma Yalan Oldu 1Tl Bile İndirim Yok 1199.00 TL
  • Hb 950 lira

Selam

Bende aranıza katıldım hb İndirim bonus vs 865TL geldi, şu söylediğiniz 9000s hazır metin varsa bizde mail atalım.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Selamlar bu üründen bende almak isterim 865Tl'nin formulünü paylaşırmısınız rica etsem ?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.