Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
35.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Tüm bayilerine mail atmıştım aldığım dönüş

Samet bey simdi donus aldim 8000 ile ilgili maalesef yok
    8500 ve 9000 var

iletişime geçip almak için
    aysalu@superonline.com

teşekkürler; şimdi mail attım fiyatı sordum öğrenince yazarım.

hayırlı günler.

Ben de almayı düşünüyorum 9000 i. Samsung a mail atmıştım, cevap vermemişlerdi. merak ettim şimdi fiyatını.
  • quote:

samsunga swa 9000s kablosuz kiti için mail attım,

satın alan arkadaşlardan ricam lütfen sizlerde mail atın bu kitin türkiyeye getirilmesi için.

kod adı swa 9000s kablosuz surround kiti.

hayırlı günler.

Hocam ne özeeliği var bu kitin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

samsunga swa 9000s kablosuz kiti için mail attım,

satın alan arkadaşlardan ricam lütfen sizlerde mail atın bu kitin türkiyeye getirilmesi için.

kod adı swa 9000s kablosuz surround kiti.

hayırlı günler.

Hocam ne özeeliği var bu kitin?

3.0 olan sesi 5.0 yapacak bildigim kadari ile. Ssg ve sol kablosuz arka hoparlorleri iceriyor kit.

Dts filmlerde surround efektleri almak icin.

Hayirli gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Wam 1500 vardı teknosada 300 tl ye kalite farkı var mıdır

• Ciftimi 300 tl?

Acikcasi hic bir fikrim yok.

Sound+ serisinin ozel uretilmis kiti bu.

Wam dan 2 tane alinca gene ayni isi gorurmu hic bilmiyorum.

• Geçen hafta meraktan 3 tane ev sinema sistemi aldım. Bende de 1 tane vardı. 4 tanesini karşılaştırmış oldum.

Bendeki modem şu; SAMSUNG HW-J450/TK 300W 2.1

Aldığım modeller;

1) SONY HT-RT3 5.1 600W

2 ) LG SH3 Kablosuz 300 W

3 ) Samsung HW-M4501/ TK

Bu 4 sistem arasından en beğendiğim LG SH3 tü. Lg bu işi çözmüş diyebilirim. Sesleri çok dağıtmadan tok bir şekilde veriyor tok derkende başı ağrıtacak şekilde değil gayet yumuşak ama tok ve tek noktadan ses veriyor. Ayrıca basın verdiği sesi de çok beğendim bas gücü gayet tatmin edici ve verdiği bas sesini zonklatma olmadan veriyor. Lg nin tek beğenmediğim noktası tasarımı. Bu tasarımı yapan mühendisin hayal dünyasını anlamak zor gerçekten.

Samsunglara gelecek olursak Samsunglarda kesinlikle kötü değil ama nedense sesi dağıtıyor. Geniş açıyla vermeye çalışıyor. Surround özelliğini kapatsam bile sesi dağıtıyor. Buda senin netliğini azaltıyor. Basları ise Lg ye göre bir tık düşük geldi bana. Samsunların 2 sini karşılaştıracak olursak ikiside birbirine çok yakın ama Samsung HW-M4501/ TK bir tık önce. Ayrıca bu modelin tasarımı resimlerdekinden çok daha güzel. Tasarımı 10 üzerinden 10.

Sony den beklentim aşırı fazla idi. Özellikle 5.1 kanallık olmasından dolayı. Aman Allahım bu sisteme 200 lira bile vermem. Ne sesin netliğini beğendim nede basın sesi dağıtmasını. Ayrıca bas kutusunda fan var sürekli çalışıyor. Buda beni çok rahatsız etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 22 Ağustos 2017; 15:25:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Geçen hafta meraktan 3 tane ev sinema sistemi aldım. Bende de 1 tane vardı. 4 tanesini karşılaştırmış oldum.

Bendeki modem şu; SAMSUNG HW-J450/TK 300W 2.1

Aldığım modeller;

1) SONY HT-RT3 5.1 600W

2 ) LG SH3 Kablosuz 300 W

3 ) Samsung HW-M4501/ TK

Bu 4 sistem arasından en beğendiğim LG SH3 tü. Lg bu işi çözmüş diyebilirim. Sesleri çok dağıtmadan tok bir şekilde veriyor tok derkende başı ağrıtacak şekilde değil gayet yumuşak ama tok ve tek noktadan ses veriyor. Ayrıca basın verdiği sesi de çok beğendim bas gücü gayet tatmin edici ve verdiği bas sesini zonklatma olmadan veriyor. Lg nin tek beğenmediğim noktası tasarımı. Bu tasarımı yapan mühendisin hayal dünyasını anlamak zor gerçekten.

Samsunglara gelecek olursak Samsunglarda kesinlikle kötü değil ama nedense sesi dağıtıyor. Geniş açıyla vermeye çalışıyor. Surround özelliğini kapatsam bile sesi dağıtıyor. Buda senin netliğini azaltıyor. Basları ise Lg ye göre bir tık düşük geldi bana. Samsunların 2 sini karşılaştıracak olursak ikiside birbirine çok yakın ama Samsung HW-M4501/ TK bir tık önce. Ayrıca bu modelin tasarımı resimlerdekinden çok daha güzel. Tasarımı 10 üzerinden 10.

Sony den beklentim aşırı fazla idi. Özellikle 5.1 kanallık olmasından dolayı. Aman Allahım bu sisteme 200 lira bile vermem. Ne sesin netliğini beğendim nede basın sesi dağıtmasını. Ayrıca bas kutusunda fan var sürekli çalışıyor. Buda beni çok rahatsız etti.

ms 650 şu ana dek üretilen samsunglardan ve bu fiyat aralığındaki soundbarlardan çok farklı, o bakımdan ms 650 yi bundan sonraki samsung soundbarların ilk temsilcisi demek yanlış olmaz.

en büyük fark daha öncede yazdım ; hoparlör ebatları bu sınıftaki diğer soundbarların hoparlörlerinin neredeyse 2 katı ebadında. ve 9 adet hoparlör içeriyor.

keşke bunuda deneseydiniz;

hayırlısı olsun.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Güzel karşılaştırma olmuş + olarak samsung 2.1 olan center bulunmayan modellerini bende beğenmiyorum tavsiyem birde 3.1 modellere bakın çok fark ediyor.

Bu markalar 3 sınıftan oluşan ürünler ürettiği için sony her ürünü güzel veya lg samsung çok iyi diyemiyoruz

Samsung sesi dağıtması center ile birleşince bence bir oda kullanımı için daha başarılı oluyor karşısında oturanla çaprazında oturan aynı sesi duyuyor övünerek söyledikleri bir özellik
    samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

quote:

quote:

8500 ve 9000 var

iletişime geçip almak için aysalu@superonline.com

hayırlı günler.

Ben de almayı düşünüyorum 9000 i. Samsung a mail atmıştım, cevap vermemişlerdi. merak ettim şimdi fiyatını.
    https://www.bhphotovideo.com/c/product/1320889-REG/samsung_swa_9000s_za_a9000s_2_0_channel_soundbar.html/?c3api=2572%2C138045278552&gclid=EAIaIQobChMIlcn18_nr1QIVNzPTCh3c7gPOEAAYASAAEgIL3vD_BwE

Normalde fiyatı uygunmuş. Ama kalitesi nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 23 Ağustos 2017; 2:7:45 >

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Amazonda daha uygun, ama 550 TL. ye maloluyor getirirsek. Soundbarı zaten 1000 TL. ye aldık. O yüzden yurtiçinden daha uyguna temin edilebilirse iyi olur.

Kalitesini bilmiyorum ama kablosuz 5.1 yapmak için seçeneğimiz bu.
  • quote:

Ciftimi 300 tl?

Acikcasi hic bir fikrim yok.

Sound+ serisinin ozel uretilmis kiti bu.

Wam dan 2 tane alinca gene ayni isi gorurmu hic bilmiyorum.

Yok 1 tanesiydi.
  • surround konusunda LGlerden daha az canlı evet.
    fakat lg daha çıtırtılı ses verdiğinden dolayı 3d surround efekti daha fazla hissediliyor.

Yerli yabancı Samsung Yazılım geliştiricilerine bir mail yazılması durumunda düzeltirler. önceden çokça şahit oldum.

Birkaç kişi;
    Stereo ve surround efekti arttırmanız gerekiyor. Daha canlı ve 3d etki için böyle bir mod eklenmeli.

Tarzında birkaç mail atılırsa çok olumlu mükemmele yakın iyileştirme sağlanır.

Buarada Wam 1500 ve diğerleri bağlanıyor bağlanmasına da, Gerçek 5.0 etkimi veriyor yoksa aynı kanalı mı çoğaltıyor onu bilmiyorum. araştırmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

surround konusunda LGlerden daha az canlı evet.
    fakat lg daha çıtırtılı ses verdiğinden dolayı 3d surround efekti daha fazla hissediliyor.

Yerli yabancı Samsung Yazılım geliştiricilerine bir mail yazılması durumunda düzeltirler. önceden çokça şahit oldum.

Birkaç kişi;
    Stereo ve surround efekti arttırmanız gerekiyor. Daha canlı ve 3d etki için böyle bir mod eklenmeli.

Tarzında birkaç mail atılırsa çok olumlu mükemmele yakın iyileştirme sağlanır.

Buarada Wam 1500 ve diğerleri bağlanıyor bağlanmasına da, Gerçek 5.0 etkimi veriyor yoksa aynı kanalı mı çoğaltıyor onu bilmiyorum. araştırmak gerek.

Siz bana bu kisilerin mail adreslerini bulabilirseniz ben yazarim mail.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

Orijinalden alıntı: taran1tula

quote:

quote:

8500 ve 9000 var

iletişime geçip almak için aysalu@superonline.com

hayırlı günler.

https://www.bhphotovideo.com/c/product/1320889-REG/samsung_swa_9000s_za_a9000s_2_0_channel_soundbar.html/?c3api=2572%2C138045278552&gclid=EAIaIQobChMIlcn18_nr1QIVNzPTCh3c7gPOEAAYASAAEgIL3vD_BwE

Normalde fiyatı uygunmuş. Ama kalitesi nasıl?

Bu modeller Türkiye'de varmış zaten
    samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.

• Fiyatlari belli degil. Yuet disiyla orantili olursa yurtdisinda bar 450 dolar bunlar 90 dolar 5 te biri yani.

Bu mantiktan 250 300 lira olursa hemen almak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 23 Ağustos 2017; 13:3:29 >

• https://www.youtube.com/watch?v=gm9F5MzOUbI&t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 23 Ağustos 2017; 14:5:31 >

• SAMET/ kullanıcısına yanıt
    hmmbak bu güzel. TV samsung değil bende fakat sanırım apk ayarlarından surround mod yapılıyor. fakat denemek gerek.
    dts de nasıl davranış gösteriyor. yoksa sanalmı yapıyor bakmak gerek.

Bu sistem şık olsada pahalıya patlıyor sanırım.
    s9000 uyguna geliyor sanırım
  • GOKMENM G kullanıcısına yanıt
    Kaynağa bağlı olarak sanal ve gerçek 5.1 almak mümkün diyor samsung merkez ama illa 2 adet mi tanıtmak zorundayız diye sorduğumda bilgi verilmedi dönecekler. amacım 1 adet (WAM1500) tanıtıp sanal da olsa arka ses oluşturmaktı.
    Ben bu işin peşini bıraktım denemeden net birşey öğrenmek zor
  • arkada tek hop avantaj sağlamaz sanırım.
    daha düşük kalite de olsa mutlaka sağ sol olmalı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.