Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
35.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un ms serisi fiyat performans urunleri. Ben de kullanacagim odada sub olamayacagi icin ozellikle subwoofersiz bir model tercih etmek durumundaydim. Ms751 elestirilecekse belki atmis ses formati eksikliginden olur ama cok gerekli mi bana gore degil. Ancak bu cihazin aslinda ses cikis gucu jbl'nin bar kismina gore cok daha gucludur. Cunki subli modellerde ses gucu buyuk olcude subdan gelir ama burada her bir surucu cok ciddi ses cikisina sahip. Ben 16'nin ustune cikamiyorum mesela.

Baska markalar icin birsey diyemiyorum. Kulaklar, zevkler, beklentiler nedeniyle piyasada bu kadar cok marka var. Maddi olarak guzunuz varsa bose'nin bu tip bir modeli var ama fiyat/performans urunu degil. Ucuzlarda vestel ve grundigin var bu tarz subsiz modelleri.

Muzik konusunda bu cihazlar daha iyi ama oyunlar efektif basa dayali oldugu icin subwooferli cihazlar. Oyunda basi hissedeceksiniz ama titresim almayacaksiniz. Belki de boylesi daha sagliklidir:)

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni güncelleme gelmiş. Ses daha dinamik olmuş gibi geldi bana.

• Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    Bana gelmemiş sizdeki versiyon kaç?

• FIRST kullanıcısına yanıt
    1146.4. Son yazılım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mobile özel sepette %15 indirim var.

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.
  • HW-MS650 new firmware (1146.4/196R)

Güncelleştime Bundan Öncekide Ses Kalitesinde İyileştime Yapıyor Arkadaşlar
    Cihaz Dahada Güzel Oldu İlk Aldığımla Şuan Arasında Fark Açıldı Ses Kalitesi Olarak Fiyar Performans Olarak Gerçekten Güzel Oldu
  • Soundbar nasıl sıfırlanır bilen varmi vol + ve vol - tuşlarına aynı anda basın bilgisine ulaştım ama bu kumandada nasıl yapicam bir türlü beceremedim

• slmslmslmslm S kullanıcısına yanıt
    Ne icin sifirlanacak? Play pause.tusuna 5sn basmak gerek ama tam bir reset degil. Ornegin kaynak bluetooth secili iken basildiginda bt ayarlarini sifirliyir.

Saygilarimla.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Bluetooth bağlantıda YouTube de video izlerken sesde kesilmeler oluyor anlık ve ses görüntüden daha gec geliyor senkronizasyon bozukluğu var sifirlarsam belki düzelir diye düşündüm tsk.

• Merhaba arkadaşlar Ms650 Ms550 arasında kaldım. Birisini alacağım bugün. Biri 949 öteki 699 TL’ye bulunabiliyor. Tercihim ses ve bağlantı kalitesinden yana fakat aynı Zamanda cihaz sorunsuz olmalı.

Burada okuduğum ms650 de bazı problemler var kullanan arkadaşların paylaştığı.

Tercihim hangisinden yana olmalı? Bir de arada fiyat farkını da gözönüne alırsak Ms650 fiyatını hakediyor mu?

• muskoc01 M kullanıcısına yanıt
    Hocam tv bağlantısında kanal değişikliğinde ses kaybı yaşarsanız hiç düşünmeden iade edin arkanıza bile bakmadan kaçın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Filmlerde birçok soundbar ince tiz efektif seslere sahip. Buna bazı cihazlar 3d chip efekti ismini veriyor. Gıcırtılar sis efektleri kıvılcım efektleri vs de ortam şenleniyor.

Ms650 de daha mid bir ses hakim. Bu durum müziklerde ve tv de avantaj sağlıyor.

Sorum şu ms750 de bu durum düzelmiş Mi?

Ms650 ye arka hoparlör alırsam bu efekt eksiği kapanirmı.

Yada bu sinema performansını alacağım en ucuz cihaz hangisidir.

• GOKMENM G kullanıcısına yanıt
    Ms750'de hangi durum.duzelmis mi ? Diye soruyorsunuz?

Samsungun ms serisi bas sesini de bu suruculerden elde ediyor. Tiz ses icin ayri suruculer kullaniyor. Yani mid agirliklifan ziyade midi diger subwooferli modellere gore daha basarili verebiliyir demek daha dogru. Cunki yine bu tarz soundbarlara gore cok daha kaliteli ve islevsel suruculer kullaniyor.

Ms 751de istenildiginde gayet parlak tiz alinabiliyor ama ben smart ses modunu cok begendigim icin baska modlari aramiyorum.

Saygilarimla.

• ms750 de bariz daha canlı tiz var sanırım. tam karsılastırma yapamadım. ms650 de sönük tizler filmlerdeki efekt ve canlılığı düşürüyor gibi geliyor bana.

playeri de değişip temiz ses veren android box la deneyecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa Zoro

HW-MS650 new firmware (1146.4/196R)

Güncelleştime Bundan Öncekide Ses Kalitesinde İyileştime Yapıyor Arkadaşlar
    Cihaz Dahada Güzel Oldu İlk Aldığımla Şuan Arasında Fark Açıldı Ses Kalitesi Olarak Fiyar Performans Olarak Gerçekten Güzel Oldu
    Merhaba,

Wi-fi ile otomatik bağlantı yapması gerekiyor diye okudum kılavuzda ama yine de multiroom ile kendim yapayım dedim %83 'te kaldı 2 kere..update failed dedi.

Şu an 1144.5 /195R yüklü görünüyor.

Yazılım update edecekken multiroom ile , Wi-fi mi BT mi olmadı soundbar in modu ?

Teşekkür ettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvin55 -- 7 Haziran 2018; 22:40:22 >

• alvin55 kullanıcısına yanıt
    Hocam Cep Teli Üzerinden Eşlediğim Zaman Wifi Yazıyordu Zaten 10 Dakika Sürdü Sıkıntısız Kurdu Wifiden Bağlandı Otomatik Bana Seçtirmiyor Zaten
  • Roronoa Zoro R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Dün gece Samsung USA ile yarım saat yazıştık. Input'un ne olduğu önemli dğeil diyor (yani wifi,HDMI..vs farketmiyormuş). Dediğiniz gibi Multiroom içinden aynı ağda ve eşleşmiş soundbar ı software update adımıyla güncelliyorsunuz.

Ama hep %83 te kalıyor benimki , sonra "update failed" diyor. Yabancı forumlara fln bakıyorum aynı problemle karşılaşanı bulamadm. ..

Samsung TR destek ile görüşmeyi planlıyorum akşam ama çok da umudum yok çözüme dair :)

Software update sorunu devam ediyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvin55 -- 8 Haziran 2018; 9:1:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.