Şimdi Ara

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
11
Favori
35.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

benim ürün geldi.

sub olmadığı için uzun ice bir kutusu var.

çin malı.

kutuda hdmi kablo içindedir yazmakta.

hayırlı günler.

Hayırlı olsun. Merakla bir inceleme yazısı bekliyoruz hocam. Kafamızdaki soru işaretleri aydınlanır böylelikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

benim ürün geldi.

çin malı.

hayırlı günler.

hadi bakalım sabırsızlıkla yorumlarını bekliyorum?? özellikle harici sub. olmadan nasıl???
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitgraphic

quote:

benim ürün geldi.

çin malı.

hayırlı günler.

hadi bakalım sabırsızlıkla yorumlarını bekliyorum?? özellikle harici sub. olmadan nasıl???

Valla en erken cumartesi kurdurabilecegim.

• Bunun kablosuz ve bluetooth bağlantıları kapatılabiliyor mu? Yoksa sürekli açık mı kalıyor. Sadece kablolu kullanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voxah -- 10 Ağustos 2017; 16:11:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voxah

Bunun kablosuz ve bluetooth bağlantıları kapatılabiliyor mu? Yoksa sürekli açık mı kalıyor. Sadece kablolu kullanmayı düşünüyorum.

herhalde kapatılıyordur diye düşünüyorum; ama bir şey bağlamazsanız açık kalmasının ne sakıncası var ki? siz gene kabloyla bağlayın ne bağlayacaksanız?
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Gereksiz enerji tüketimi ve manyetik alan oluşturmasını istemiyorum.
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    680 e almıştım 700 e bir arkadaş alacak ama değer mi işte onu bilmiyorum hocam.
    İncelemeler gerçekten 5 yıldız almış.
    k551 ile ilgili böyle bir inceleme de hiç rastlamadım bu neden sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

680 e almıştım 700 e bir arkadaş alacak ama değer mi işte onu bilmiyorum hocam.
    İncelemeler gerçekten 5 yıldız almış.
    k551 ile ilgili böyle bir inceleme de hiç rastlamadım bu neden sizce?

k550 diye arayın; 551 550 nin kavislisi.

bu soundbar k serisinin üst serisi.

kullanılan hoparlörlerde farklı, içerdiği ses teknolojileri de.

ağırlık bile fikir verir bence; k550 2,8 kg, ms650 6,2 kg.

hayırlı günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 10 Ağustos 2017; 23:7:49 >
  • biraz araştırdımda Samsung HW-MS 750 türkiyeye girmemiş keşke girseydi
    11 hoperlör var ms650 ye ek üst tarafındada 2 adet hoperlör var
    ms650 3 kanal ms750 5 kanal ama malesef türkiyede yok
  • Yazik olmus. Keske basligi daha once gorup mudahale etseydim. Bu urun bu paraya malesef çöp.

Arkadaslar ms 650 9 hoparlor olmasina ragmen 3 kanaldir.

Subwoofer yoklugu aksiyon vs filmlerde tat almanizi kisitlar

Surround yok. 3 kanal size yeterse o ayri.

--

Su anda kaldimi bilmiyorum

Samsung hw-j7501 rtk -- r/tk setisi ile karistirmayin

2016 serisi bu soundbar 8 hoparlor ve 7.1 kanala kadar destekliyo.

Ms650 ile surround keyfi yasayamazsiniz. Bu arad urunu denedigimi de belirterek kotu bir urun olmadigini fakat iyi bi sounbar olmadigini acikca soyleyebilirim.

Bu urun samsung un ,lg las950 ile rekabette cikardigi urundur. 2015 yili urunu. Lg bu serisiyle uzun bir sure soundbar piyasasinda da acik ara ondeyken , ms650, Samsung un tasarladigi Turkiyeye bu sene getirdigi urundur. Fakat 2016 yilinda hw-7501 de 8 kanali yakalayinca piyasa tersine dondu ve Samsung ,lg nin tahtina oturdu. fazla arastirmaya gerek bile yok, lg nin urunune internetten baktiginizda ne dedigimi anlarsiniz. Agirliklari bile neredeyse ayni.

Daha sonra Atmos soundbar i duyurunca 2017 yilinda bu urunu cekip yerine ayni modelin 4 kanalli versiyonunu cikardi.

Bu arada 8 kanalli modeli Haziran ayinda 1099 liraya Teknosa dan almistim.

Soundbar ile ilgilenenler forumdaki o basliklara goz gezdirirse ne demeye calistigim daha iyi anlasilir.

Ozet, urun kotu degil fakat kesinlikle sicak firsat degil. Yeniden Soundbar alacak olsam bu modeli asla kullanmam.

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarossa18 -- 12 Ağustos 2017; 10:12:15 >

• Karistiriyor olmayasiniz, urun 2017 urunu, sound+ serisinin ilk urunu. Diger sb lerde olmayan teknolojiler barindirmakta.incelemeleri bile 1 ay once yapilmis? 2017 fuarinda tanitildi?

K650 diye bir model var o olmasin dediginiz.

Hayirli gunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 12 Ağustos 2017; 10:43:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarossa18

Yazik olmus. Keske basligi daha once gorup mudahale etseydim. Bu urun bu paraya malesef çöp.

--

Ms650 ile surround keyfi yasayamazsiniz. Bu arad urunu denedigimi de belirterek kotu bir urun olmadigini fakat iyi bi sounbar olmadigini acikca soyleyebilirim.

Bu urun samsung un ,lg las950 ile rekabette cikardigi urundur. 2015 yili urunu. Lg bu serisiyle uzun bir sure soundbar piyasasinda da acik ara ondeyken , ms650, Samsung un tasarladigi Turkiyeye bu sene getirdigi urundur. Fakat 2016 yilinda hw-7501 de 8 kanali yakalayinca piyasa tersine dondu ve Samsung ,lg nin tahtina oturdu. fazla arastirmaya gerek bile yok, lg nin urunune internetten baktiginizda ne dedigimi anlarsiniz. Agirliklari bile neredeyse ayni.

Daha sonra Atmos soundbar i duyurunca 2017 yilinda bu urunu cekip yerine ayni modelin 4 kanalli versiyonunu cikardi.

Soundbar ile ilgilenenler forumdaki o basliklara goz gezdirirse ne demeye calistigim daha iyi anlasilir.

Ozet, urun kotu degil fakat kesinlikle sicak firsat degil. Yeniden Soundbar alacak olsam bu modeli asla kullanmam.

kardeş bencede sen karıştırıyorsun bu yeni ürün 2017 bunun birde ms750 si var 11 hoperlörlü
    samsung bu ürünü çok aşırı basss lara ihtiyaç duymayan daha az ürünle birçok işi yapan bir
    cihaz üretmiş zaten bu ürünle samsung ben harici sub. lu modellerden iyiyim demiyorki
    neyse tasshelhoff arkadaş bugün kurdurursa yorumları alırız

• ben samsung 65Q8C aldığım için tv kavisli o yüzden samsung HW-MS6501 almayı düşünüyorum
    buda harici sub. suz ya bunu alırım yada lg sj9 atmos u alırım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitgraphic

quote:

Orijinalden alıntı: barbarossa18

Yazik olmus. Keske basligi daha once gorup mudahale etseydim. Bu urun bu paraya malesef çöp.

--

kardeş bencede sen karıştırıyorsun bu yeni ürün 2017 bunun birde ms750 si var 11 hoperlörlü
    samsung bu ürünü çok aşırı basss lara ihtiyaç duymayan daha az ürünle birçok işi yapan bir
    cihaz üretmiş zaten bu ürünle samsung ben harici sub. lu modellerden iyiyim demiyorki
    neyse tasshelhoff arkadaş bugün kurdurursa yorumları alırız

Kurdurdum kurdurmasina ama cok isim vardi 5 dk fulm izledim apar tipar ciktim evden servis te gec geldi.

Oncelikle cok cusseli digerleri soundbarsa. Bu sound bar xl demek lazim.

Dts uzay yolu actim ses yuksekligi ses kalitesi iyiydi ama dedim ya calisiyormu diye denedim denebilir. Uzun uzadiya sakin kafayla bakamadim.

Bir arkadas daha kurduracakti belki onun vakti daha musaittir.

Kutudan hdmi kablo ve saglam metalden duvara monte aparati cikiyor. Guc kablosu topraksiz ve beyaz renkte.

Kumandasi cok estetik ve kaliteli plastikten.

Simdilik bu kadar hayirli gunler.

• Benim cihaz bugün kuruldu. Servis kurduğu için 30 gün içerisinde arıza çıkarsa direk değişim yapılıyormuş.

Öncelikle BT bağlantısının 7-7.5 metreye kadar kopmadığını belirteyim ancak araya duvar vs. girerse daha kısa mesafede bağlantıda kesilmeler oluyor. Kitapçığında 10 metreye kadar yazıyor.

Henüz film izleyip denemedim ancak müziklerde ses kalitesi gerçekten güzel, surround modunda ses 180 derece etrafınızı sarıyor. Tok bir ses veriyor ve bassları hissediyorsunuz. Binadan şikayet gelmesin diye sesi henüz 25 üstüne çıkaramadım.(Max. 100)

Samsung'un Multiroom diye bir uygulaması var. Soundbarı wifi moduna getirip uygulama vasıtasıyla wifi şifrenizi girip eşleştiriyorsunuz.
    Bu uygulama ile soundbarın yazılım güncellemesini yapabiliyorsunuz. Güncelleme yaklaşık 5 dk sürdü.
    Mobil cihazınınızın wifisi çektiği sürece kesintisiz müzik çalabiliyorsunuz.

Kutu içinden hdmi kablo çıkıyor, tv e şuan hdmi ile bağlı.. Optik kablo edinip hafta içinde birde optik kabloyla deneyeceğim.

samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl. samsung hw ms650 sound+ premium soundbar 999 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thunderalps -- 12 Ağustos 2017; 14:28:39 >

• bu arada iyi veya kötü 22 saat sonra fiyatı değişecek;

sözde 1599 olacak hb de hayırlı günler
  • barbarossa18 kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung k551 hakkında ne düşünüyorsunuz
  • şunu söyleyebilseniz iyi fikir olur herkese harici sub. lu modellerle arasında çok fark varmı yada
    ben farkı hissetmedim diyebiliyormusunuz???
  • ben bu samsungtan bişey anlamadım bunun ms750 modelini neden türkiyeye sokmamış anlamadım
    keşke olsaydı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.