Şimdi Ara

Samsung - Htc - Sony hangisi sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bundan birkaç ay önceye kadar Nokia c6 kullanıcısıydım internette dahi gezinemiyordum zaten Nokia'da desteği kesince Symbiana satma kararı aldım ve 2 aydan beri 5 senelik emektar yedek 1200 ı kullanıyorum :) işim gereği birden fazla alarm hatırlatma kullanmam gerekiyor ve bu telefonda haliyle imkansız bi durum. Lafıda uzatmaya gerek yok, benim 3 telefon var aklımda fakat işin içinden çıkamadım.

-Samsung Galaxy s3 mini
    -Htc 8s
    -Sony Xperia P

Hepsinin tabi artısıyla eksisiyle şöyle bi genel araştırma yaptım,
    Htc için Windows phone 8 i denemek istiyorum bi yerden 512 mb. ram ilerde sorun olmasından korkuyorum.
    Samsung kullandığı arayüzü ve Android'in son sürümüyle dikkatimi çekiyor bu telefonunda ekranından şikayetçi olan arkadaşlar var.
    Son olarakta Xperia P genel olarak güzel duruyor albenisi olan bi telefon ve bununda tek kötü diyebileceğim tarafı 1300 MAh Pili ve 16 gb sınırlı hafıza.
    Ayrıca Android hiç kullanmadığımı da belirteyim.

Benim ne aradığıma gelirsek deliler gibi oyun oynayacak biri değilim. Menülerde ve genel uygulamalarda sorun yaşamasını istemiyorum mail alışverişi internet ve video izleme ve bağlanılabilirlik önemli. Sizce hangisi tercih sebebi olur Bu açıdan öneri ve fikirlerinize ihtiyacım var. Telefonlardan birini Pazartesi alıcam kısmetse. Yorumunu esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahadir39 -- 20 Ocak 2013; 3:38:41 >

• bi kişi yokmu arkadaş görüşü olan bu konuda
  • Samsung u listeden at HTC de sony de çok iyi markadır ikisi arasında da artık android mi yoksa wp8 kullanmak istiyorsan seçimini ona göre yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobiobito -- 20 Ocak 2013; 16:19:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahadir39

Merhaba arkadaşlar, bundan birkaç ay önceye kadar Nokia c6 kullanıcısıydım internette dahi gezinemiyordum zaten Nokia'da desteği kesince Symbiana satma kararı aldım ve 2 aydan beri 5 senelik emektar yedek 1200 ı kullanıyorum :) işim gereği birden fazla alarm hatırlatma kullanmam gerekiyor ve bu telefonda haliyle imkansız bi durum. Lafıda uzatmaya gerek yok, benim 3 telefon var aklımda fakat işin içinden çıkamadım.

-Samsung Galaxy s3 mini
    -Htc 8s
    -Sony Xperia P

Hepsinin tabi artısıyla eksisiyle şöyle bi genel araştırma yaptım,
    Htc için Windows phone 8 i denemek istiyorum bi yerden 512 mb. ram ilerde sorun olmasından korkuyorum.
    Samsung kullandığı arayüzü ve Android'in son sürümüyle dikkatimi çekiyor bu telefonunda ekranından şikayetçi olan arkadaşlar var.
    Son olarakta Xperia P genel olarak güzel duruyor albenisi olan bi telefon ve bununda tek kötü diyebileceğim tarafı 1300 MAh Pili ve 16 gb sınırlı hafıza.
    Ayrıca Android hiç kullanmadığımı da belirteyim.

Benim ne aradığıma gelirsek deliler gibi oyun oynayacak biri değilim. Menülerde ve genel uygulamalarda sorun yaşamasını istemiyorum mail alışverişi internet ve video izleme ve bağlanılabilirlik önemli. Sizce hangisi tercih sebebi olur Bu açıdan öneri ve fikirlerinize ihtiyacım var. Telefonlardan birini Pazartesi alıcam kısmetse. Yorumunu esirgemeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

NOKİA LİMUA 620 ALABİLİRSİNİZ

• Ben artık Nokia kullanmak istemiyorum yav, o yüzden tüm Nokiaları eledim ayrıca lumia 620 daha piyasaya çıkmadı sanırım? Aslında benim standart web kullanıcısı olarak oyunda oynmayacağımı var sayıp bi alt segment Xperia Sola ya mı dönsem ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.