Şimdi Ara

Samsung Hm1500 Bluetooth Kulaklık - 20 Lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklığın Modeli : Samsung Hm1500 (Orijinal)

Kulaklığın Durumu: Yaklaşık 4 ay önce aldığım ürünün faturasını attığımdan dolayı garantisi olmasına rağmen garantisiz ürün gibi düşünebilirsiniz. Zaten kutuyu yırtıp attım. Yanındaki usb şarj kablosunu da nereye koydum hatırlamıyorum. Zaten buna da gerek yok çünkü çok yavaş şarj oluyor bu şekilde. En iyisi android şarj aleti ile kısa sürede şarj edebilirsiniz. Şimdiye kadar 1 kez şarj edip bir süre köşede bekletiyordum fakat geçen ihtiyaç olduğu için 2. şarjını yapıp kullandım. Bataryası çok iyi durumdadır.

Fiyatı: 20 Lira. Bu fiyata pazarlık yapmayalım lütfen. Kargoyu alıcı öder. İsterseniz gelip elden teslim alabilirsiniz.

LÜTFEN Ürünü netten araştırıp ona göre alıp almama kararı verin. Bir çok incelemesi mevcut. Piyasada bu fiyata kullanabilecek en kullanışlı kulaklık olduğu için kullanıcısı da oldukça fazla. Özellikle araba kullanırken çok işe yarıyor. Telefona çağrı geldiğinde titreşim özelliği olduğu için diğer kulaklıklardan bir adım önde. Açma kapama tuşu kulaklık üzerinde mevcut. Ayrıca çağrı cevaplama tuşuna 2 kez basarsanız son aramayı tekrar yapar. Daha iyi kulaklıklar elbette mevcut fakat fiyatları da malum. Unutmayın bu kulaklığın sıfır fiyatları 45-50 lira. Size yarı fiyatına ürünü veriyorum. O da köşede bekleyeceğine elimden çıksın birinin de işini görsün diye.

İlanı gereksiz yere kirletmeyelim. Referanslarımı inceleyin. Ne satıyorsam elinize o ürün geçecektir. Şimdiye kadar memnuniyetsiz bir satışım olmadı. Olursa da ya ürünü hediye ederim ya da iadeyi kabul ederim. Selamlar, saygılar.

Samsung Hm1500 Bluetooth Kulaklık - 20 Lira
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 25 Nisan 2015; 19:14:09 >

• dostum kulaklık kalıtesı nasıl karsı taraf sesınız hakkında ne yorum yapıyordu genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: occaut

dostum kulaklık kalıtesı nasıl karsı taraf sesınız hakkında ne yorum yapıyordu genelde

Karşı taraftan bu konuda bir şikayet almadım. Zaten çok da fazla kullanmadım. Bir çok kullanıcısı ve incelemesi var ürünün. Daha kaliteli kulaklıklar elbette var ama fiyatları en az bu kulaklığın 7-8 katı civarındadır...
  • şarz aleti problem değil de fatura vs yokmu yani garantisi bitik mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eL_TuRCo

şarz aleti problem değil de fatura vs yokmu yani garantisi bitik mi ?

Garantisi devam ediyor ama faturası kayıp :) Gerek olmaz diye atmıştım... Zaten bozulsa uğraştığına değmez... Kolay kolay da bozulacağını sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

quote:

Garantisi devam ediyor ama faturası kayıp :) Gerek olmaz diye atmıştım... Zaten bozulsa uğraştığına değmez... Kolay kolay da bozulacağını sanmam.

Ama çok kişiden duyduğum şu, durup duruken bozulduğu ve onların garantiye gönderdiği- garntinini de bu durumlarda tamir gibi bir hizmeti olmadığı için yerine bi üst model yolladığı...
    Çünkü bu modelin satışı falan durdurulmuş...
  • quote:

quote:

quote:

Ama çok kişiden duyduğum şu, durup duruken bozulduğu ve onların garantiye gönderdiği- garntinini de bu durumlarda tamir gibi bir hizmeti olmadığı için yerine bi üst model yolladığı...

Bilmiyorum hocam. Fakat ben cihaz bozulsa o kadar uğraşmam bile. Ama bozulacağını hiç sanmıyorum. Siz başka bir kulaklığa bakın en iyisi...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmiyorum hocam. Fakat ben cihaz bozulsa o kadar uğraşmam bile. Ama bozulacağını hiç sanmıyorum. Siz başka bir kulaklığa bakın en iyisi...

BİR KAÇ SORU SORUNCA AYNI TEPKİYİ BANA DA VERDİ PM den, FAZLASIYLA KAPRİSLİ BİRİ SANIRIM!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SCORPION07 -- 25 Nisan 2015; 12:04:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCORPION07

quote:

quote:

quote:

quote:

BİR KAÇ SORU SORUNCA AYNI TEPKİYİ BANA DA VERDİ PM den, FAZLASIYLA KAPRİSLİ BİRİ SANIRIM!!!

Hocam kaprisli birisi değilim fakat ilanda net herşey açık. 20 liralık ürün için bu kadar sorun etmenin ne anlamı var. Sıfır gibi temiz, garantili fakat ürünün faturasını nereye koyduğumu bilmediğimden dolayı garantisiz gibi düşünebileceğiniz, 2 kez şarj ettiğim (ilanda 1 yazıyor ama sonra 1 şarj daha yaptım), sorunsuz çalışan bir ürün. Sıfır fiyatı 45-50 lira civarında. Her türlü android şarj aleti ile şarjını yapabilirsiniz. Usb kablo ile şarj yaptığınızda zaten çok geç şarj olur. Bu fiyattan aşağı da satmayı düşünmüyorum. Daha da pazarlık yapmanın bir lüzumu yokk. Zaten daha düşük vereceğime bedava birisine hediye edeyim daha iyi ya da arabada dursun, arada kullanırım belki. 2000 liralık ürün sattım bu kadar soru sormadı kimse. Sorulara gerekli cevaplara vermeme rağmen hala almayacakmış gibi davranıyorsunuz. Ne diyeyim artık size. Başka bir kulaklığa bakın içinize sinmiyorsa. Zorla ürünü satacak halimiz yok yani.
  • kardeş ürün halen mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti_37

kardeş ürün halen mevcut mu?

2.5 yıl olmuş. Böyle bir ilanımın olduğunu ben bile unutmuştum. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.