Şimdi Ara

Samsung HD103SJ Test Sonuçları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
3
Favori
58.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 120 mb ortalama cok cok iyi sasirdim cidden
  • HD Tune 4.01 sürümüylede sonuçları ekliyorum bir arkadaş health bölümünü istemişti onuda ekledim.

Samsung HD103SJ Test Sonuçları

• quote:

Orijinalden alıntı: exFAT

HD Tune 4.01 sürümüylede sonuçları ekliyorum bir arkadaş health bölümünü istemişti onuda ekledim.

nasil bu kadar iyi avg var hic anlayamadım

gerci bundan 2 tane alsam benim 4 tane 320 gb ile aynı fiyat ama olsun tekil bazda cok iyi

ben 4 taneyi raid 0 ile kullaniyorum o yuzden daha hizli oluyor

• samsunglar genelde sesiz çalışıyo performans ı iyi
  • Samsung HD103SJ nerden aldınız bir kaç siteye baktım ama bulamadım uj modeli var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_ka_n

SAMSUNG Spinpoint (HD103SJ), 3.5inç, 1TB, SATA

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=25707

çin mi kore mi buradakiler veya farkeder mi?
  • açıkçası çin kore meselesi hakkında bir bilgim yok .
  • sağolun teşekkür ederim
  • arkadaşlar bende bi tane 103sj modeli sipariş ettim eksenden gelince tek ve geçen sene aldığım 103uj ile raid sonuçlarını yayınlıyacağım.
  • bende bir tane daha 103 sj almayı düşünüyorum bakalım senin sonuçlar nasıl olucak. hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exFAT

bende bir tane daha 103 sj almayı düşünüyorum bakalım senin sonuçlar nasıl olucak. hayırlı olsun.

saol.Elime geçer geçmez test sonuçlarını yayınlayacağım.
  • eksenden hdd bu gün kargoya verildi. Yarın elime geçecek arkadaşlar yalnız hiç raid yapmadım. raid nasıl yapılır ince ayarları var mıdır bilmiyorum. biraz bilgi verir misiniz. (anakartım biostar ta790 128 mb sb750 köprüsü var)
  • Arkadaşlar bu gün hdd elime geçti ama 103uj göndermişler ben özellikle sj siparişi vermiştim uj ile sjnin arasında 5 dolar fark var. Yarın geri göndermeyi düşünüyorum eğer elimizde yok falan derlerse kabul mu edeyim yoksa para iadesi mi istiyim. aradaki performans farkına değer mi? kutusunu daha hiç açmadım.
  • normalde "kesinlikle" değiştir ama raid yapcam bendeki 103uj ile demiştin o bakımdan farklı modellerin raid performansını araştır.
  • Geri göndermeyi düşünüyorum. Elimdeki 103uj zaten biraz sesli çalışıyor. Senin dediğin gibi 2 farklı modelde belki sorunda çıkabilir. Olmazsa biraz daha bekler 2 tane 502hj alırım. Zaten ülkede hard disk kıtlığı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birolhan1 -- 28 Ocak 2010; 9:02:22 >
  • arkadaslar bendede bu hd var sizce nasil suan windows 7 bu hd yuklu degistirmeye deger mi ???

SAMSUNG HD103SJ la :

--------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1974 -- 28 Ocak 2010; 12:06:01 >

• buda benim 320 gb lık Hd322HJ nasıl sizce
  • @birolhan1
    elindekiyle de sorun çıkarmazdı da belki performans olarak hakkını veremezdin. dediğin daha mantıklı olabilir. yalnız kullanınca iade alıyolar mı?

iyi ki de eksen'den almamışım, demek 103sj satıyorum diye 103uj gönderceklerdi. "gelince haber ver" kısmına kayıt yapmıştım onda da tınlamamışlardı. yurdum insanından klasik müşteri memnuniyeti manzaraları...

@kadir1974
    sistem diski olarak kullanıyorsan daha bile iyi seninki
  • @DEATH71
    teşekkürler paylaşım için. yalnız fiyatı yüksek duruyo 500gb'lıkla çok yakın fiyatlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.