Şimdi Ara

Samsung : Günde 1 milyon mobil cihaz satıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
47
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung : Günde 1 milyon mobil cihaz satıyoruz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1349 Mesaj
    Önemli olan günde 1000000 cihaz satmak değil kaliteli olmadıktan sonra istersen milyonlarca sat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    14229 Mesaj
    s5 veya f bir an önce çıkmalı

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethero -- 31 Ekim 2013; 15:42:02 >
    |
    |
    telefona cilalı kasa yapmakla kaliteli bir telefon yapmış olmuyorsunuz.androidle derdiniz varsa Google efendiye hesap sorun.android telefonların içerisinde tüketicisini en çok düşünen yine samsungdur.yazılım ve donanım olarak en iyisi samsungtur yok ötesi.note 3ün yaptıklarını yapabilen bir cihaz var mı android tarafında.sd kart desteği,batarya değişimi,iyi bir ekran,ekrana kıyasla uygun boyut ve ağırlık,kaliteli kamera ve ses sistemi,s pen ve diğer arayüzdeki kolaylıklar say say bitmez.

Kaliteli kasa isteyen htc,sony falan düşünsün ama telefonum daha iyi diye kendini kandırmasın...
    |
    |
    Elinde böyle bir fırsat varken yazılımcılara paralarını verip Tizen'i kullanım ve uygulama açısından coşturmaları gerekir, Nokia'nın durumu ders olmalı. BlackBerry gibi inat edilmemeli ki tekelleşmenin önüne geçilsin. IOS ve Android yıllarını verdi, niye?

|
    |
    4250 Mesaj
    Şu an dunyada plastik sikintisi var ve bunun sebebi ZAMZUNG

• Yüzbaşı
    620 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okan_cehapelioglu

adamlar telefon basıyo anasını satım ulan dünya nüfusundan cok cep telefonu satcaklar yakında
    quote:

Orijinalden alıntı: morpheus_1905

dünya nüfusundan cok cep telefonu satcaklar yakında

+1
    |
    |
    710 Mesaj

• Yarbay
    7926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Samsung çok zekice davranarak piyasayi ele geçirdi. Her segmente bir suru telefon üretmeleri islerinde basarili olduklarini gösteriyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Samsung çok zekice davranarak piyasayi ele geçirdi. Her segmente bir suru telefon üretmeleri islerinde basarili olduklarini gösteriyor.

Aslında bu işi yapan en iyi Nokiadır özellikle alt seviyelerde. Sadece samsung kalmış insanların aklında samsung en iyisini yapar sanıyorlar eminim kufretmişlerdir Ace aldıktan sonra bilinçli toplum zaten S40 tabanlı asha modellerine veya gm discovery e yöneliyorlar s3mini nin discovery nin 3kat az performans verdiğini bilseler almazlar

• Binbaşı
    1517 Mesaj
    Ben inanmiyorum

|
    |
  • Binbaşı
    1341 Mesaj
    Yav he he
  • Binbaşı
    1492 Mesaj
    Samasunga sürekli plastik eleştirisi yapanlara sormak istiyorum,kullanmakta olduğunuz cihazlarınızı kılıfsız ve ekran koruyucusuz kullanmaya cesaretiniz varmı acaba???
    |
    |

Samsung her daim segmentinin donanımlarını belirledi... millet hala htc sony diyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur Samsung çok zekice davranarak piyasayi ele geçirdi. Her segmente bir suru telefon üretmeleri islerinde basarili olduklarini gösteriyor.
    Aslında bu işi yapan en iyi Nokiadır özellikle alt seviyelerde. Sadece samsung kalmış insanların aklında samsung en iyisini yapar sanıyorlar eminim kufretmişlerdir Ace aldıktan sonra bilinçli toplum zaten S40 tabanlı asha modellerine veya gm discovery e yöneliyorlar s3mini nin discovery nin 3kat az performans verdiğini bilseler almazlar

alt seviyede nokia telefonları akıllı telefon segmentine girmiyor ki
    |
    |
  • Yarbay
    34496 Mesaj
    satar inanırım
    |
    |

Bilinçli bir kullanıcı olarak samsungu tercih ediyorum çünkü fiyat performans telefonları.

HTC şarjı uzun giden, daha uygun fiyatlı telefon satsın samsungun yüzüne bakmam. Htc one 2000 tl iken yurtdışı pasaport kayıtlı note 2 900 liraya gelecekse gidip de htc almam

İphone daha büyk ekranlı, itunesa gerek duymayan, şarjı daha uzun giden, daha hesaplı bir telefon yapsın samsungun yüzüne bakmam

İşte bu nedenlerden dolayı bir yerden sonra hata vermeye başlayan androidine, plastik kasasına rağmen samsung alıyorum....

Eminim bir çok kişi de mantıklı düşünüp ona göre telefon alıyordur. Dikkatinizi çekerim telefonla hava atmak isteyenler daha çok iphone kullanır (en azından benim gördüklerim böyle insanlardı) Bu yüzden samsung kullanıcısını telefondan anlamıyor deyip aşağılayıcı konuşmak hata olur kanımca.

İphone şarj konusunda kendini iyileştirirse direkt iphone alırım ama 1 2 sene içinde bu mümkün görünmüyor

Adamların başarılı oldukarını da kabul edelim artık. Görünen köy klavuz istemez

Not: Telefonumu tüm özellikleriyle kullanırım. en basit örnekle gstrings programıyla gitarımı akort etmek için uğraşmıyorum...
    |
    |

• Yarbay
    15659 Mesaj
    Iyi... yiyorsunuz demek istiyorum. Sizin basarinizin insanliga ne gibi katkisi var? Beyinleri bos islerle mesgul etmekten baska ne halta yariyor sattiklariniz. isterseniz 30 milyon satin hicbirinizden bi halt olmaz sahtekarlar.

Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,985
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.