Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sosyal ağları kullanan birisi için ve mesajlaşan birisi için bu telefon nasıldır ?
  • adındanda anlaşıldığı gibi ch@t telefonu :) işini görecektir dediklerin için emin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

adındanda anlaşıldığı gibi ch@t telefonu :) işini görecektir dediklerin için emin ol

bu nası chat telefonu bi türlü msn giremiyorum
  • msn girilmiyo diye chat sınıfından çıkıyormu
  • Elimde bu telefondan iki adet var birisi siyah birisi beyaz. Siyahini kardesim kullaniyor. Beyazini ben. Siyah olanda 1600x1200 cozunurlukde fotograf cekebiliyorum. Ama beyazda ayni cozunurlukde fotograf cekilmiyor. Bu ise sastim kaldim. Formatlayinca duzelir dedim ama olmadi. Bi dusuk cozunurlukte sorun yok gayet iyi 1600x1200 de sikinti yaratiyor. Uyuz oldum. Bide tanesini deri kilif 4 gb hafiza karti ve telefon olarak 275 tl ye gold dan aldim.
  • Bide konuyu acan arkadas yazmayi unutmus. Benim gozlemledigim seyleri ekleyim. Kb yuksek oyun ve resimleri acmiyor. Mesala 800 kb buyuklugundeki oyunu yada resimi acma sansiniz yok. İnternet tarayicisi kullanisli degil onun yerine opera kullanin. Oyunlar icine atiyor. Bide facebook icinde var ama oyunlar icine bi tane facebook kurdum. Kendi sitesinden indirip. Ama acilirken telefonu resetliyor. Sahte arama ozelligi var. Ayarlarda geri donusum kutusu var yanlislikla sildiginiz dosyalari oraya gonderiyor. Ancak ayarlardan geridonusm kutusuna girip etkilestirmeniz lazim yoksa geri donusume gitmiyor. Bide google map kurabilirsiniz. Navigasyon yok telefonda ama google maps da isinizi gorur sorunsuz calisiyor. Bide uyuz eden bi sey var acilista bugun nasilsin diye gelen yazi onu degistirme sansiniz yok.Sizden baskasinin girmesini istemediginiz klasor mesajlar v.s gibi seylere sifre koyabilmeniz. Ama siz girmek istedinizde sifreyi girmeniz sart. Ucus modu yok ama telefon sim kartsiz calisabiliyor. Tavsiye ederim.

• Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Vs Nokia C3

Arkadaşlar fiyat olarak ikisi de özelliklerine göre cazip bir kaç sorum olacak..

1-Araştırdığım ve burda okuduklarım kadarıyla Samsung s3353 .pdf .txt desteklemiyor, Nokia c3 bu formatları destekliyor mu 3g filan değil bu özellik önemli benim için ( e-kitap okumak, not tutmak için)

2-Bu sıralar telefon alıcak çoğu kişi bu iki telefon arasında kalıyor.. Ben bu ikisinden birisini alıcam cünkü fiyatları bütçeme uygun. Sizin samsung u tercih etme nedenleriniz nelerdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrcsgives

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Vs Nokia C3

Arkadaşlar fiyat olarak ikisi de özelliklerine göre cazip bir kaç sorum olacak..

1-Araştırdığım ve burda okuduklarım kadarıyla Samsung s3353 .pdf .txt desteklemiyor, Nokia c3 bu formatları destekliyor mu 3g filan değil bu özellik önemli benim için ( e-kitap okumak, not tutmak için)

2-Bu sıralar telefon alıcak çoğu kişi bu iki telefon arasında kalıyor.. Ben bu ikisinden birisini alıcam cünkü fiyatları bütçeme uygun. Sizin samsung u tercih etme nedenleriniz nelerdi ?

C3 nun klavyesi hosuma gitmedi. Samsunda pdf ve txt uzanti destegi yok dedigin gibi. Ben uygun fiyata buldugum icin samsungu tercih etmistim. Ama pdf txt dosyalarini telefonda okutacam dersen c3 yerine lg nin bi telefonu var full dokunmatik ve bundan daha uygun vede word ve excel destegide var. Q klavye dersen dedigin gibi c3 al

• Teşekkürler, Lg nin modelini söyleyebilirmisin ona da bakayım ama acıkcası lg hiç kullanmadım biraz kuşkuluyum. C3 de destekliyor ama değil mi pdf?
  • quote:

Teşekkürler, Lg nin modelini söyleyebilirmisin ona da bakayım ama acıkcası lg hiç kullanmadım biraz kuşkuluyum. C3 de destekliyor ama değil mi pdf?

Lg wink radyolu olanini al. C3 de varmi bilmem. Ama dedigim lg wink de istegin bu ozellik var hatta el yazisi ile msj yazmada var.
  • c3 mü ? yazılım hataları ile uğraşmak donma reset sorunu istiyorsan tabikide kesinlikle almalısın ama bunları istemiyorum fiyatıda 50 tl az olsun dersen ch@t alabilirsin
  • arkadaşlar bu telefonde internete bağlı kalmadan 0.facebook da girebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsnbc

quote:

Teşekkürler, Lg nin modelini söyleyebilirmisin ona da bakayım ama acıkcası lg hiç kullanmadım biraz kuşkuluyum. C3 de destekliyor ama değil mi pdf?

Lg wink radyolu olanini al. C3 de varmi bilmem. Ama dedigim lg wink de istegin bu ozellik var hatta el yazisi ile msj yazmada var.

Baktım ama pek beğenmedim telefonu önerin için sağol yine de..

- pdf uzantılı dosyalar için bazı java tabanlı programlar var samsungta onları kullanabilirmiyim acaba ? Mesela shell diye bi prog var kitabı .jad ve jar olarak uygulama haline getiriyor bu şekilde samsung ch@t te kitap okuyabilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen1993

arkadaşlar bu telefonde internete bağlı kalmadan 0.facebook da girebiliyormuyuz ?

wap desteği olan ve internet ayarları doğru yapılmış her telefondan girebilirsin 0.facebook.com a
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

c3 mü ? yazılım hataları ile uğraşmak donma reset sorunu istiyorsan tabikide kesinlikle almalısın ama bunları istemiyorum fiyatıda 50 tl az olsun dersen ch@t alabilirsin

Valla acıkcası görünüş olarak da ch@t daha güzel gibi geldi :) daha önce sony ericson ve nokia kullandım samsung ilk olucak alırsam :d
  • Samsung u al bence program bilmiyorum. Arastiririm bulursam yayimlarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsnbc

Samsung u al bence program bilmiyorum. Arastiririm bulursam yayimlarim

Samsungu alıcam gibi ama şu fotoğraflar görünmüyor videolar açılmıyor hafıza kartı sorunu vs gördükçe korkuyorum biraz :(
  • 1600x1200 üstü resimler görünmüyor doğru videolar bende sorunsuz çalışıyor eski telefonların videoları vardı arşivimde hepsin açtı hafıza kartı sorunu ilk defa duydum şimdi ? benimde ilk samsung telefonum bu oldu c3 alacaktım sorunlar var denildi bunu aldım gerçekten memnunum telefondan
  • arkadaslar turkcell kullaniorum hatta suanda 0.29 tl var ayrica 10 bin sms paketim var fakat bazi turkcell arkime msj attiimda sms den dusuyo fakat basarisiz diye iletim mesaji geliyo neden?
  • Arkadaşlar s3353 pdf sorunsuz açsaydı kesin alıcaktım hem görünüşü de çok hoşuma gitti fakat biraz araştırma yaptıktan sonra Samsung Galaxy Gio S5660 yu buldum, daha para ama biriktirip bunu alıcam bir epdere de danışayım da :)
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.