Şimdi Ara

Samsung GT-S3353 (Ch@t 335) Cep Telefonu ve Kullananların Noktası [Genel Başlık] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
7
Favori
379.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: dreamboy14

Ben vall bütün msn,face,twitter a rahat bi şekilde girebiliyorum.

kardeş msn telefonda yüklü olan diyoruz sonradan yüklenen ebudy falan değil ? telefondakinden girebiliyormusun

Ebuddy den değil zaten ebuddy kullanmıyorum daha 2 saat önce girdim telefondaki msn'ye :)
  • ya arakdaşlar nimbuzz ve benzeri programlar yükleniyormu buna ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyuksel

ya arakdaşlar nimbuzz ve benzeri programlar yükleniyormu buna ?

Bildiğim kadarıyle evet.
  • Ya bir şey diyeceğm benim telefonumda bundan çok memnundum ama birden şarj olmamaya başladı şu anda kapalı ve telefonumu açamıyorum neden acaba bilen var mı ?
  • usb de problem vardır yada şarj aletinde problem olabilir şarj aletini değiştirip dene istersen
  • bu telefonda anlamadıgım bi wifi olayı war . Wifi için özel bi ayarlama gerekiyormu yada ayarları normal durumlarda nasıl olucak . Wifiden ilk aşamada iyi güzel baglanıyorum 2 dk geçmeden yavaslıyor net gidiyor gibi oluyor . Wifi kapatıp acıyorum tekrar . Yine hızlı güzel sekilde giriyo bellı zamandan sonra tekrar hemen gidiyor . anlamadım nedir bu he birde msn girmeye calısıyorum baglantı başarısız diyor . Gerçi msn wifiden baglantı kesildigi i,çin girmiyor olabilir :S Özel wifi ayarı yada ayarları wifinin nasıl olucak arkadaşlar
  • quote:

bu telefonda anlamadıgım bi wifi olayı war . Wifi için özel bi ayarlama gerekiyormu yada ayarları normal durumlarda nasıl olucak . Wifiden ilk aşamada iyi güzel baglanıyorum 2 dk geçmeden yavaslıyor net gidiyor gibi oluyor . Wifi kapatıp acıyorum tekrar . Yine hızlı güzel sekilde giriyo bellı zamandan sonra tekrar hemen gidiyor . anlamadım nedir bu he birde msn girmeye calısıyorum baglantı başarısız diyor . Gerçi msn wifiden baglantı kesildigi i,çin girmiyor olabilir :S Özel wifi ayarı yada ayarları wifinin nasıl olucak arkadaşlar

Modeminde WPS Tuşu varsa bide öyle dene WPS PBC ile.Ben şahsen denedim ama peki verim aldığım söylenemez.
  • Ben de telefonu Turkcell'in kamucell'inden yararlanarak aldım. Nisandan beri kullanıyorum. Çok memnunum. Gayet iyi bir telefon. Aynı laptop kullanma duygusu veriyor insana.
  • mrh akadaşlar acil yadım lütfen samsung chet 335 aldım ama bir türlü internet sayfalarını acamıyorum yetersız bellek diyor ama facebok ve bazı siteleri acıyor cogu sıteleri acamıyoum tam acacagı zaman yetersiz bellek hatası veriyor ne yapmam gerekiyor acaba telefondamı sorun?
  • Hocam o sitelerin mobil versiyonlarına girmeye özen göster.Örneğin;sporx,donanımhaber vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarum03

mrh akadaşlar acil yadım lütfen samsung chet 335 aldım ama bir türlü internet sayfalarını acamıyorum yetersız bellek diyor ama facebok ve bazı siteleri acıyor cogu sıteleri acamıyoum tam acacagı zaman yetersiz bellek hatası veriyor ne yapmam gerekiyor acaba telefondamı sorun?

opera mini yükle sorunsuzca girersin kardeş googleye yaz kendi sitesinde var indirme linkleri telefondan indirebilirsin
  • ya test ettim airties modemde giriyorum sorunsuz kesilme felan yok ama zyxell modemde ara ara duruyor . baglantı kesiliyor agırlama yavaşlama felan oluyor zyxel modem için özel bi ayarmı yapmak gerekiyor acaba arkadaşlar ?
  • arkadaşlar laptoptan kablosuz ağ kuruyorum (laptopa kabloludan bağlı internet) telefon bağlantıyı görüyor şifreyi giriyorum kalıyor öyle bunu ayarı falan varmı biliyormusunuz ?
  • quote:

ya test ettim airties modemde giriyorum sorunsuz kesilme felan yok ama zyxell modemde ara ara duruyor . baglantı kesiliyor agırlama yavaşlama felan oluyor zyxel modem için özel bi ayarmı yapmak gerekiyor acaba arkadaşlar ?

ZyXel'de bi ayar yapmana gerek yok.Dandik modem :)
  • telefonu 2 haftadır silikon klılıf ile kullanıyordum bugün kılıfı bi çıkardım sanki telefon kağıt gibi incecik geldi herkese iyi bayramlar bu arada
  • quote:

telefonu 2 haftadır silikon klılıf ile kullanıyordum bugün kılıfı bi çıkardım sanki telefon kağıt gibi incecik geldi herkese iyi bayramlar bu arada

saol sanada iyi bayramlar slikon klıf nasıl ?
  • güzel arka bölümü tamamen kapatıyor arka kapak tertemiz hiç toz girmiyor telefon biraz kalınlaşıyor işte yanlarda dail arka kapak gibi oluyor
  • quote:

güzel arka bölümü tamamen kapatıyor arka kapak tertemiz hiç toz girmiyor telefon biraz kalınlaşıyor işte yanlarda dail arka kapak gibi oluyor

klıf çeşitlerine bakabilcegim resimler varmı elinde upload edebilirmisin rica etsem klıf şart bana cabuk çizilmemeli :)
  • buldum internetten tşkler :D
  • Arkadaşlar bu telefonda ebbudyi uygulama şeklinde acabilen warmı ? indirip yükledikden sonra oyunlar kısmından acabilen ?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.