Şimdi Ara

Samsung (Google) Nexus 10 Kullananlar Kulübü ve Yardım Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.696
Cevap
29
Favori
111.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanıcı bilmeyebilir ama kullanmadığı bir özelliğin ne zararı var. Root'u çok çetrefilli bir yoldan değil (yok odin i aç, pda'dan şu dosyayı at, yada komut satırına gelip şu kodları yaz. şu dosyayı makinana indir.... driver kur.... bilmem ne... bootloock açarken tableti kitledim ben.) özellikler içinden açma şekline getirebilirler. mesela 4.x sürümünde geliştirici özellikleri gizli. ayarlardan bilmem nereye 3-5 kere tıklayınca açılıyor. aynı şekilde yapsalar ya.
  • Arkadaşlar,

Cihaza Nexus media importer (NMI) kurulu ve OTG kablo üzerinden external hdd dock station bağlı durumda. DTS sesli 1080p mkv filmleri donanımsal hızlandırma+çözücü opsiyonuyla MX playerda çok rahatlıkla izleyebiliyorum. Yaşadığım ufak bir sıkıntı var. NMI içindeyken mkv dosyasına çalma komutu verdiğimde işi MX player devralıyor ancak altyazı dosyasını filmin bulunduğu folder'da olduğunu gösterebileceğim bir yer olmadığı için mecburen altyazı dosyasını tabletin içinde bir yere kopyalıyorum ve o şekilde MX player'da alt yazılı olarak izleyebiliyorum. MX player external HDD deki alt yazı dosyasını nasıl görebilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodge ram 2500 -- 5 Nisan 2013; 22:54:54 >
  • Bu cihazı almayı düşünüyorum. Yakın zamanda Amerikaya gidecek arkadaşım var. Cihazın Amerikadaki fiyatına hangi siteden bakabilirim? Bir de pil nasıl? Kullanım kaç saati buluyor?
  • Bataryası fena değil yaklaşık 3 gece ortalama kullanımla gidiyor ancak pil şarjı biraz uzun yaklaşık 6 saat. Buna çözüm olarak pogo charger alabilirsin ek ama o da 20-30$. Amerika'da google play store'dan alabilirsin ama ben alırken onay aşamasında çok kıvrandırdılar ben de iptal edipwww.staples.com adresinden aldım tavsiye ederim ertesi gün adresteydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: traindevie

Bataryası fena değil yaklaşık 3 gece ortalama kullanımla gidiyor ancak pil şarjı biraz uzun yaklaşık 6 saat. Buna çözüm olarak pogo charger alabilirsin ek ama o da 20-30$. Amerika'da google play store'dan alabilirsin ama ben alırken onay aşamasında çok kıvrandırdılar ben de iptal edipwww.staples.com adresinden aldım tavsiye ederim ertesi gün adresteydi.

Bence 9000 mah bataryaya göre iyi bir süre.

Fazla hızlı doldurulması da çok gerekmedikçe onaylanan bir şey değil.

iPad 3 ve iPad 4'ün de bataryası 11.560 mah ve yine benzer sürelerde şarj oluyor.

• Sizce Galaxy Note 10.1 mi Nexus 10 mu?
  • nexus 10
  • Birkaç gün önce USA'dan bende 32 GB'lık versiyonunu getirttim..İmkanı olan herkese tavsiye ediyorum, harika bir cihaz..
  • 4-5 ay içinde fiyat değişir (düşer) mi? Birde vatanda falan bulabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

4-5 ay içinde fiyat değişir (düşer) mi? Birde vatanda falan bulabilir miyiz?

Türkiye'de zincir teknomarketlerde yok diye biliyorum.

Eskiden Apple'a kızardık Türkiye'yi adam yerine koymuyor diye. Şimdi Google Apple'ın o halini aratır oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Eskiden Apple'a kızardık Türkiye'yi adam yerine koymuyor diye. Şimdi Google Apple'ın o halini aratır oldu.

Off

O zaman direk Eledim Nexus 10 u.. Yapacak birsey yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Off

O zaman direk Eledim Nexus 10 u.. Yapacak birsey yok.

İstanbul Bilişim'de var diye biliyorum.

• İstanbul bilişimde var 32 gb lık olanından dün istedim sabah elime geçti şu an için mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilatay

İstanbul bilişimde var 32 gb lık olanından dün istedim sabah elime geçti şu an için mükemmel

Fiyat?

• hayatta alınmaz o fiyata tam bi türkk kulllanma taktiği gidip bi almancı bulun 350 400 euroya getirdin 32 gb lıgını yazık benim milletime çok yazık 5 aydan para hazır almıyorum almıcam almam almanyada gelecek birini beklicem nezaman gelirse ozaman aldırcam bu çakallara para mı yedrirtilir be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 19 Nisan 2013; 21:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolferto

hayatta alınmaz o fiyata tam bi türkk kulllanma taktiği gidip bi almancı bulun 350 400 euroya getirdin 32 gb lıgını yazık benim milletime çok yazık 5 aydan para hazır almıyorum almıcam almam almanyada gelecek birini beklicem nezaman gelirse ozaman aldırcam bu çakallara para mı yedrirtilir be

Amcam var isvicrede. Ona söylesem daha ucuza mi gelir?

• quote:

quote:

hayatta alınmaz o fiyata tam bi türkk kulllanma taktiği gidip bi almancı bulun 350 400 euroya getirdin 32 gb lıgını yazık benim milletime çok yazık 5 aydan para hazır almıyorum almıcam almam almanyada gelecek birini beklicem nezaman gelirse ozaman aldırcam bu çakallara para mı yedrirtilir be

google store bak eger isvicrede satısı varsa ucuza gelir ama paketle girmesin kutu acık olsun
  • quote:

quote:

quote:

google store bak eger isvicrede satısı varsa ucuza gelir ama paketle girmesin kutu acık olsun

Kaç paraya gelir tahmini hocam. Birde gümrük vergisi dahil. . Sonuçta birde orda para gidiyor. ?

• ben e-bay'den satın aldım. (salaklık ettim. uzun hikaye. fiyatı ucuz göstermek için bin takla attım yemedi) 200tl civarı vergi ödedim. ama benimki kutuluydu. içinden gıcığına fatura filan çıktı :) sen hediye dedirtirsen içinde birde mektup olursa filan gümrük ödemeyebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kaç paraya gelir tahmini hocam. Birde gümrük vergisi dahil. . Sonuçta birde orda para gidiyor. ?

Kendisi gelecekse veya gelen biri varsa bavulunda getirsin.

Bir şey olacağını sanmıyorum.

Kargoya, postaya verirse gümrükte takılıp kalma ihtimali yüksek.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.