Şimdi Ara

Samsung Gear Sport 9 Ay Garantili Faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Samsung Gear Sport 9 Ay Garantili Faturalı
    Ürünün 9 ay daha garantisi devam etmektedir.(Haziran 2020'ye kadar)Faturası vardır.Kutu içeriği tamdır yedek kayışı şarj aleti vs her şeyiyle alan kişiye teslim edilecektir.(Uzun kayışı hiç kullanmadım kısa kayışıda 15-20 gün kullanmışımdır.20 mm'lik her hangi bir kayış olduğu için kendi kayışımı takmıştım.)Kozmetik olarak 9 puan alır resimdede gösterdim çok ufak bir çizilme gibi birşey var bezelde bende resim çekerken farkettim detaylı resmini koydum.Donanımsal olarak Camın ekranında en ufak kılcal çizik dahi hiçbir sorunu yoktur zaten aktif olarak kullanıyordum.Satma sebebim daha üst bir modele geçtim.

Şarj olarak bluetooth bağlı,bildirimler açık,kalp izleme her 10 dk'da bir ölçüm olarak ayarlı,bilek hareketi ile saati uyandırma açık,ekran parlaklığı otomatik 5'te,AOD kapalı 3-3.5 gün civarı gidiyor.Tabi bu kullanıma göre değişir.Pil kondisyonu gayet iyi saatin şarjını %15 altına düşürmüyordum.

Bluetooth kulaklıkla bağlanırsa telefon görüşmesi yapılır müzik vs dinlenir.50 metre'ye kadar su geçirmez.Malzemesi paslanmaz çeliktir.
    Takas Sadece RX580 ekran kartı ile olur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 625 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Ataşehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.