Şimdi Ara

Samsung Gear S3 için Tizen 3.0 yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Gear S3 için Tizen 3.0 yayınlandı

Geçtiğimiz yıl IFA 2016 fuarında görücüye çıkan Samsung Gear S3 serisi için Tizen 3.0 sürümü yayınlandı. Tizen 2.3.2 sürümüyle kutudan çıkan Gear S3; 258.5 MB boyutunda R760XXU2CQK3 sürüm numarasıyla birlikte Tizen 3.0 sürümüne kavuştu. Yeni güncellemenin en önemli özelliği ise Gear S3'ün 40 güne kadar pil ömrü vaat edebilmesi. 

Tizen 3.0 Sürümüyle Birlikte Gelen Yenilikler

Samsung Gear S3 için Tizen 3.0 yayınlandı 

• Dönen çerçeve için yeni işlevler ile optimize edilmiş kullanıcı arabirimi.
    • Beslenme yönetimi özelliği: Günlük hedeflerinizle kalori dengenizi karşılaştırabilirsiniz. 
    • 40 güne kadar pil ömrü: Gear S3 yalnızca zamanı gösteren normal bir saat olarak kullanıldığı takdirde geçerli.
    • Çoklu egzersiz programı, farklı egzersiz programlarına hızlı erişim imkanı.
    • Kalp atış denetimi daha stabil hale geldi.
    • Samsung Connect: Akıllı (IoT) cihazları doğrudan Gear S3'ten izleyip yönetebilirsiniz. (ek uygulama indirme gereklidir).
    • PPT denetleyicisi: Gear S3 ile birlikte PowerPoint sunumlarınızı yönetebilirsiniz. 
    • Gear VR kontrolünü Gear S3 üzerinden sağlayabilirsiniz.
    • Gear S3 üzerinden rehbere yeni kişiler eklenebiliyor.
    • Dönen çerçeveyi daha hızlı veya daha yavaş döndürerek, sırasıyla az ya da çok bilgiyi görüntüleyebilirsiniz.
    • Gelen mesajlarınıza hızlı bir şekilde cevap verebilmek için varsayılan hızlı yanıtlardan yararlanabilirsiniz.
    • Moment Bar'ı, herhangi bir ekrandan yukarı veya aşağı hızlıca kaydırarak erişebilirsiniz.
    • Samsung Sağlık uygulaması güncellendi.
    • Samsung Gear uygulamasının tasarımı güncellendi.

Tizen 3.0 güncellemesiyle birlikte birçok yeni özelliğe kavuşan Gear S3, aynı zamanda daha stabil ve işlevsel bir hal alıyor. Güncellemeyi cihazınıza kurmak için Gear Manager >Ayarlar > Gear Hakkında> Gear Yazılımını Güncelleyin sıralamasını takip edebilirsiniz.

• apple watch tecrübesi olan biri olarak yazıyorum, apple watch saatten cok akıllı bileklik havasında bir aksesuar. ama gear s3 akıllı bir saat. başka bir izahı yok. saat takmayı seviyorsan apple watch sahibi olduktan sonra eee bu ne şimdi ne oldu diyeceksin. ama saat seven biriysen saatsiz yaşayamam diyorsan tabiki gear s3. hemde tüm bildirimler aktivite programları ile beraber. ister samsung ister iphone kullan değişen birşey yok gear s3 tam uyumlu.
  • Şuan güncelleme yok, Versiyon 2.3.2.3

• Henüz güncelleme herkes için açık değil sanırım. Güncellemeyi denediğimde yeni sürüm gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emr² -- 21 Kasım 2017; 9:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazın pil ömrü 4 gün değil miydi? şimdi 40 saat deniliyor ekran sürekli açık olunca 4 gün gitmiyor muydu?

• 40 gün çok iyi

• Amerika'dan aldığım gear s3'e yüklüyorum şuanda gelmiş bana güncelleme

• Bölgelere göre çıkış tarihi değişiyor herhalde...
  • tizenli telefonları da görmek isteriz.

mesaj tutmuş bari ekleme yapayım. 2 senedir Tizen telefon bekliyorum Samsung duy artık sesimi. Her tizenos haberinin altında ben varım. Hatta ikinci el kısmında alınık tizenos telefon diye ilan bile açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hareketliperde -- 22 Kasım 2017; 16:17:45 >
  • Bircok ulkeye 2.3.2.4 gelmisti ne hikmetse Turkiye ye gelmedi ve 2.3.2.3 te kaldi .

Tizen 3.0.1 bircok Avrupa ulkesinde de ayni anda yayinlandi ama Turkiye ye gelmemesi cok normal !. Artik kaniksamamak gerek ... Burasi Turkiye ...

https://forum.xda-developers.com/gear-s3/development/oxa-rom-gear-s3-r760-t3695150
  • Samsung iki şeyde gitgide tek kalmaya başladı; kalem ve saat. Kalem zaten note harici yok piyasada. Saat ise alternatiflerine kıyasla hem daha dekoratif hemde daha işlevsel. Üstelik her yeni model ciddi anlamda bir öncekinin üstüne ekleyerek ilerliyor. Takdir ettim..

• Hala gear mü Apple Watch mu alsam bilemiyorum

• farevel kullanıcısına yanıt
    apple watch tecrübesi olan biri olarak yazıyorum, apple watch saatten cok akıllı bileklik havasında bir aksesuar. ama gear s3 akıllı bir saat. başka bir izahı yok. saat takmayı seviyorsan apple watch sahibi olduktan sonra eee bu ne şimdi ne oldu diyeceksin. ama saat seven biriysen saatsiz yaşayamam diyorsan tabiki gear s3. hemde tüm bildirimler aktivite programları ile beraber. ister samsung ister iphone kullan değişen birşey yok gear s3 tam uyumlu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana hala güncelleme gelmedi

• 40 günü nasıl yapabilirim fikri olan var mı? Hani şu şaryı bitmeye yakın koruma moduna alıyor öyle bişey mi?

• 2.3.2.3 sürümde kalmış bendeki gear, Tizen 3 manual yüklemek daha mantıklı

• -Saat kaç?
    --Bekle biraz.

-Ne oldu? Sadece saati soruyorum.
    -- Saatime 300MB güncelleme geldi. 10 dakkaya biter.

-Tamam o zamana kadar gideceğim yere varırım ben.
    -- ksgnslkgn

• samsung telefon kullanırken bu farklı zamanlardaki güncellemeler yüzünden rom peşinde forumlarda koştur kurmakla uğraş falan fistan.. Aha şimdi saatlerindede aynı halt çıkınca birden soğudum valla. bende applewatch u pek saat gibi göremediğimden samsung almıştım fakat hem apple için verdiği yazılımdaki eksiklik ve hatalar hem bu çifte standartçılık apple watch alacaz gibi görünüyor.

• S3 te gerçekten GPS varmı? Hangi uygulamayı denesem telefonun GPS ini açmak istiyor.

• güncelleme benim cihaza şuan geldi arkadaşlar. türkiye gear s3 haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

S3 te gerçekten GPS varmı? Hangi uygulamayı denesem telefonun GPS ini açmak istiyor.

var hocam. hatta hız gösteren bir uygulama var onu açıp arabada giderken anlık hızınızı görebiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.