Şimdi Ara

SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER(SM-R760 versiyonu için) downgrade yapma ve şarj çabuk bitme sorunu ÇÖZÜMÜ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
15.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pit dosyasını seçtiysen o yapmıştır işlemi sorun yok 😉 ülke versiyonunu belirlemek için kullanılıyor
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    İşlem bitti saat kapandı ondan sonra seçtim bir işlem yapmış olmadı bence ama saat çalışıyor sorun yok yazılımda ama pil için bir faydası olmadı maalesef yine saatte %6-7 arası gidiyor kullanmadan hemde..
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    saati alalı ne kadar oldu? 2.el sıfır? pil durumunda önemli,onun haricinde 2.3.2.3 sürümünü yükle 1 hafta o şekilde bir test et bu sürümde pil kullanımın ne kadar olacak onu bir gör sonra kademe kademe yükseltmeni tavsiye ederim önceki konuşulanlarda da görebilirsin bir kaç ara tavsiyelerde verdim onları deneyebilirsin
    saati alalı tam 2 yıl 20 gün oldu.

20 gün önce pil sorunum aniden çıktı. yani kurulu saat gibi garanti bitti pil bitti. bu kadar denk gelmesi başka türlü olanaksız.

ki herhangi bir güncelleme falan almadı sonuçta saat değişen bir durum olmadı. yarın 2.3.2.3 sürümüne döneceğim bugün saati evde unutmuşum :)

3.0.0.2 sürümünden bir yükseltme daha yapayım dedim 4 sürümüne geçmeye kalktı.

shiftdelete sitesinde 20 Kasım 2018 Salı 22:30 tarihli haberdeki sürüme geçemedim.
    "Gear S3 için batarya güncelleştirmesi yayınlandı!
    Ancak, Tizen 3.0 sonrasında saat sürekli pil sorunları ile gündeme gelmeye devam etti. Bu kapsamda yayınlanan güncelleştirmelere bir yenisi daha eklendi.

Frontier modeli için yayınlanan R760XXU2CRK2 sürüm numaralı güncelleme 10.17 MB boyutunda. Bu güncelleme ile birlikte bazı kullanıcıların yaşadığı pilin bir anda bitme sorunu giderilirken, Galaxy App Store daha iyi hale getiriliyor."

Build Number : R760XXU2CRH1 Sürümü olan 3.0.0.2 sürümden tizen 4 sürümüne geçmeye kalktı saat. muhtemelen bahsedilen sürümü atlıyor.
    https://doc.samsungmobile.com/SM-R760/CHC/doc.html

ilginç bir tesadüf olmuş,umarım sadece yazılımsaldır sorun 2.3.2.3 sürümüne geçtiğinde daha net anlaşılacak sonrasında deneye deneye sürüm yükseltirsin
    benim denememde 3.0.0.2 sürümünden bir üst sürüme çıkmıştı 4 e çıkmadı direk ama pit dosyası ile alakası olurmu bilemedim.
    2.3.2.3 sürümünü denedikten sonra bakalım bence gerçekten pil de sorun yoksa düzelmesi gerekli
    3.0.0.2 Sürümü de kar etmedi. son çare 2.3.2.3 sürüme geçtim.

saatte %6-7 arası gidiyordu bakalım bunda durum ne olacak
    sanırım biraz daa iyi durumda şu anda,telefonundan galaxy wearable uygulamasından saat hakkında kısmından pil kısmına girip samsung health uygulamasına uygulamayı durdur de 5-6 kere belki biraz daha fazla sonrasında pil kullanımın biraz daha iyileşecektir health 2-3 gün düzensiz çalışacak ama sonrasında stabil çalışmaya başlayacaktır senin için önemsiz olan özellikleride kapatırsan pil kısmından olup olmadığını daha iyi anlayabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 19 Nisan 2020; 1:23:48 >
  • 3.0.0.1 E Çıktım 14 saat en fazla dayanıyor pil. çok can sıkıyor. güncellemelerin hiçbir faydası olmadı yani.
    R760XXU2CRK2 bu sürümü bulup yükleme şansımız var mı acaba?

pil için güncelleme verdiği versiyon. telefondan güncelle deyince bunu atlayıp 4 versiyona geçiyor direk
  • https://combinefile.com/index.php?a=downloads&b=folder&id=20434 burada var üye de oldum ama indirmeye izin vermiyor. bu versiyonu da ekler misin acaba?

valla farketmedi saat %6-7 arası şarj gidiyor hepsinde..
    https://doc.samsungmobile.com/SM-R760/CHC/doc.html burada benim versiyondan sonra tizen 4 e geçiyor ama
    benim gördüğüm kadarı ile tizen 3 de en son 23mb lık küçük bir güncelleme var bulduğum versiyon onuda kapsıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 24 Nisan 2020; 16:21:1 >
    Verdiğiniz Build Number : R760XXU2CQK3 Tizen version : Tizen 3.0.0.1

Build Number : R760XXU2CRH1Tizen version : Tizen 3.0.0.2 bende olan buydu istediğim de bir üstü olan

Build Number : R760XXU2CRK2Tizen version : Tizen 3.0.0.2 buydu.

bir ileri yerine ilk 3 versiyonuna geçmiş oldum :)
    https://combinefile.com/index.php?a=downloads&b=file&id=34417 istediğim bu ama indiremiyorum. bunu bulsam bir daha güncelleme yapmayacağım gibi
    biraz daha araştırma yaptım 3.0.0.2 rom olduğunu söyleyenlerin elinde rom yok nedense bu sürüme sadece güncelleme ile çıkabilmişler her seferinde,bir kaç tane rom olduğunu söyleyen olmuş ama hiç paylaşım yok diğer yerlerde paralı rom satışı yapıyorlar ama gerçek olduğunu sanmıyorum.bu arada eğer 2.3.2.3 versiyonundan verim alamadıysan diğer sürümlerden de alamazsın çünkü en hafif sürüm 2.3.2.3 sürümüdür pilini değiştirmen gerekebilir diye düşünüyorum
    ne yapsam %6-7 arası şarj erimesini çözemiyorum saatte.
    mecbur pil değişimi yapacağım artık.
    12-14 saat araası çekilir iş değil.
    pili değişmen gerekecek gözüken o keşke yazılımsal çözülmüş olsaydı ama anlaşılan pil ömrünü yitirdi 70-80 liraya alıp kendin değiştirebilirsin servisle uraşmana gerek kalmaz 😉
  • Xiaomi note7 kullananıyorum,Hava durumunu bir türlü açamıyorum,yapabilen var mı? Kullanan varsa telefondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.