Şimdi Ara

SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER(SM-R760 versiyonu için) downgrade yapma ve şarj çabuk bitme sorunu ÇÖZÜMÜ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
15.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla hocam yaklaşık 18 ay oldu ben saati alalı. Bu tizen 4.0.0.4 sürümüne geçene kadar saat 40 saat gidiyordu. güncelleme sonrası nedense bir türlü dikiş tutamadı. senin önerilerinle daha iyi oldu tabi.
  • bende 4.0.0.4 sürümüne geçtiğimde 6 saat ancak gidiyordu :) daha iyi olmasına sevindim ama kullanım miktarları düzeldi sende şu anda geriye kalan kısım pil de ömrünü yitirmiş gibi duruyor garantisi varsa ücretsiz değiştir yoksada 100 lira civarına kendin de değiştirebilirsin değişmesi kolay birde dikkatimi çeken bişey var aliexpress de daha yüksek mah lı pil var bu saat için denemek istersen eğer,benim saatin garantisi bittiğinde denemeyi düşünüyorum açıkcası@afeafe176

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 21 Ocak 2020; 20:43:21 >
  • Tizen 4.0.0.4 linkini hiçbir yerde bulamadım. Sizde var mı acaba?
  • peocawe kullanıcısına yanıt
    merhaba en yakın sürüm 4.0.0.2 var 4.0.0.4 e güncelleyerek çıkıyor herkes ancak 2.3.2.3 versiyonunda güncelleyerek çıkmanızı daha çok tavsiye ederim daha stabil olduğunu düşünüyorum.
    4.0.0.2 versiyonuda var elimde isterseniz upload edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paco_ct

merhaba en yakın sürüm 4.0.0.2 var 4.0.0.4 e güncelleyerek çıkıyor herkes ancak 2.3.2.3 versiyonunda güncelleyerek çıkmanızı daha çok tavsiye ederim daha stabil olduğunu düşünüyorum.
    4.0.0.2 versiyonuda var elimde isterseniz upload edebilirim.
    Hızlı cevabınız için teşekkür ediyorum hocam. 4.0.0.2 kurdum ama 4.0.0.4'ü görmedi güncelleyicide.. Ben de şimdi 3.0.0.1 kurdum, 299mb'lık bir güncelleme buldu ama bakalım nasıl olacak. Sunucudan çok yavaş download ediyor ve saate atması da bir o kadar uzun sürüyor. Yine olmazsa dediğiniz gibi 2.3.2.3 versiyonunu kurup deneyeceğim...
    rica ederim uygun olduğumda en kısa sürede dönüş yapmaya çalışıyorum tizen açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğu için oynanmış versiyon olma ihtimali var ondan dolayı güncellemeyi görmemiş olabilir,her güncellemeyi tek tek geçiyor sırasıyla 3.0.0.1 den de geçebilirsiniz sorun olmayacaktır,biraz uzun sürüyor güncellemeler genellikle 10-15 dk dan fazla sürmedi bende,tabi hepsini bitirmek 1 saati geçebiliyor neden 4.0.0.4 e geçmek istiyorsun genellikle stabil olmadığından versiyon düşürüyor herkes çalışmayan bir uygulamanız mı var?
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    Gece hallettim hocam. Görsel olarak çok hoşuma gidiyor bu sürüm ama şarj konusunda cidden günü kurtaracak mı kaygısı da yaratıyor. Diğer sürümlerde pek iyi değil gibi şarj konusunda ama.. saat kaynaklı mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    normal durumda 4.0.0.4 sürümü 1.5 gün gitmesi gerekiyor ama bug a girince 6 saat ancak dayanıyor mesela dün sabah 8 de söktüm an itibari ile %80 şarjım var benim 2.3.2.3 versiyonu kullanıyorum
    Harika değerler hocam.. 2.3 sürümünde gelen bildirimleri 4 de ki gibi rahat okuyamıyoruz o yüzden tadım kaçıyor benim. :D

tam olarak hatırlamıyorum 4.0.0.4 de nasıl olduğunu ama bende bildirimleri görebilmek için kullanıyorum hiç sorun yaşamadım rahat bir şekilde gösteriyor hatta araba kullanırken geri dönüşleri de rahat bir şekilde yapabiliyorum benim tek sorunum spotify sadece kontrol ediyorum uygulama düzgün çalışmıyor 2.3.2.3 versiyonunda
    Bildirim görme de sorun yaşamıyorum ama çoklu bildirimler de birden fazla mesajı göstermiyor ya da ben yapamadım hocam..

evet doğru bir kaç mesajı birleştirip gösteriyor ama daha fazla olunca öncesini göstermiyor 3 mesaja kadarını gösteriyor sanırım sadece
    Sabah 7.30 gibi şarjdan çektim, aktif kullanmama rağmen şu an %73 şarjım var 4.0.0.4 sürümünde. 5 dakikalık telefon görüşmesi yaptım saatten, yaklaşık yarım saat kadar da mesajlaştım dersteyken... Benim için günü kurtarması yetiyor aslında. Mi Band 4 kullanıyordum bundan öncesinde ne zaman şarja taktığımı unutuyordum. :D
    bug da değil oldukça iyi şarj süresi bug da olmadığında dayanıyor aslında evet günü kurtarması benim içinde yetiyor ama çok sık bug da kalıyordu health uygulaması 4.0.0.4 de ondan dolayıda şarjım 6 saat ancakda gidiyordu 2.3.2.3 versiyonunda ise 5. günü zorlayınca ilk başlarda hoşuma gitti :D sonrada bir daha dönmedim 4.0.0.4 versiyonuna.
    çalıştığım şirket mi bant 4 hediye etmişti ama ona hiç dokunmadan sattım özellikleri güzeldi ama bu saat varken ona ihtiyacım yok açıkcası s3 frontier gibi hem koyu renkli hemde şık duran bir saat çıkmadığı sürece başka model düşünemiyorum

Ben pek spor yapmadığım için healt uygulamasının sensör izinlerini kapattım hocam. Belki de o yüzden iyi gidiyor şarj şu an. Tek işime yarayan özelliği adım sayar onun. :D Bu Tizen 4'de ki bildirim okuma olayı cidden çok pratik, o yüzden kalıyorum bu sürümde...
    bende bir tek kalp atış hızı kapalı onu günde bir kaç kere kendim yapıyorum onun haricinde antreman algılamalarıda kapalı geri kalanını kullanıyorum,hafta sonu 4.0.0.4 e tekrar bir çıkıp denerim merak ettim tam olarak arada nasıl bir fark olduğunu
    Manuel olarak sadece bu dediğiniz özellikleri nasıl kapatıyoruz hocam? Ben direk kökten healt'i kapattım sanırım. :D
    tizen 4 de o kısım farklıydı onu hatırlıyorum her versiyonda ayarları farklı, bende health uygulamasını açınca en sonra ayarlar kısmı var oradan hepsi tek yerden ayarlanıyor ama yanlışım yoksa tizen 4 de her sekmenin kendi altında olması lazım ayarları emin olamadım tam :) tamamen nasıl kapattın
    Direk ayarlardan uygulama izinleri kısmına gelip healt sensör izinlerini kapadım

hahahaha kökten çözdün sen hepsini ama hiç biri çalışmaz işte bi kaç tanesi çalıssın hiç olmazsa
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.