Şimdi Ara

SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER(SM-R760 versiyonu için) downgrade yapma ve şarj çabuk bitme sorunu ÇÖZÜMÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
15.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok ayar değişmeden kontrol et ilk başta öncelikli değil ise senin için kalp atış kontrolünü kapat istediğin zaman kontrol edersin bir öyle dene telefonda uygulama kısmından samsung health uygulamasını bir kaç kere durdur yap sonra adım ve kat uygulamasına saatten gir ve çık
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    herşey kapalı zaten hocam sadece otomatik uyandırma açık parlaklık da %6 da bildirimler açık birde. Şimdi hanım android kullanıyor onun telefona yüklüyorum bakalım onda gözüküyor mu hangi uygulama ne kadar şarj harcıyor
  • fly_jack F kullanıcısına yanıt
    diğer telefona bağladığında tekrar sıfırlanıcak otomatik olarak :) pilin de ömrü bitmiş olabilir artık bu şekilde 1 günü çıkartıyor ise pil değişim zamanı geldi aliexpress den istersen pil bakabiliriz yardımcı olabilirim hangi satıcıdan alman konusunda
    evet sıfırlandı yine:)
    aliexpres deki ürünün aynıysı ise artık pek bi cazibesi kalmadı aliexpresin hocam malum vergiler tabi orda kaç lira bilmiyorum da
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-gear-s3-frontier-eb-br760abe-r760-r765-r770-batarya-pil-475266364?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=396138662781&utm_term=88829326291&ga_prodid=475266364&ga_merchantid=135360193&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclid=CjwKCAiA8ejuBRAaEiwAn-iJ3kHmXMkAsppqzE3Uen_Q81vu83rL2qNc2lhrWD0k0oyTmtvZrl2kwRoCNQIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fly_jack -- 24 Kasım 2019; 13:6:47 >

oldukça iyi fiyat deneyebilirsin. ben Kıbrıs ta yaşadığım için burda extra vergi almıyorlar her ürüne benim açımdan oldukça avantajlı oluyor.
    benim merak ettiğim bişey var aslında aliexpress de 800 mah lık pil var bizim saatler için 2 katından yüksek kapasiteli bir kaç takıp deneyen gördüm memnunlar ama youtube da video atan görmedim videolu bir incelemesini bulsam çok iyi olacak çok merak ediyorum durumunu
    https://tr.aliexpress.com/item/4000118928389.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.388c2f78Kh1XWz&algo_pvid=a7daf7c4-dedb-4003-b01f-0443b38e9072&algo_expid=a7daf7c4-dedb-4003-b01f-0443b38e9072-11&btsid=a8e9fce7-f53f-4714-a3f4-a99dfdd08870&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4,searchweb201603_52

2,5 katı neredeyse hocam uyumlu olursa iyi olur aslında. yeni telefona yükledim saat şekilleri %16 takvim %14 en yuksek bu ikisi var hocam saat şeklimde simsiyah Atatürklü bi modeldi ama sıfırlanınca gitti
    aynen garantisi olmasa saatimin denemek için sipariş ederdim aslında ama beklicem garantisi bitene kadar bitince ilk işim denemek olacak takvim bende hiç kullanım yapmıyor.pil kısmına girdiğinizde her uygulamanın üzerine tıklayıp durmaya zorla yapın hepsini bakalım ne yapacak
    bu arada ben briefing ve bir oyun vardı onları ilk baştan sildim saatten işime yaramadığı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 24 Kasım 2019; 13:40:40 >
    ben de siliyorum onları hemen:)
    bir değişiklik varmı ;) daha doğrusu sizin gözlemlediğiniz bir artış oldumu kullanım süresinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 24 Kasım 2019; 21:12:51 >
    %5 deyim hocam:) akşamı ettik
    günü çıkartıyor madem hiç yoktan iyidir ;) ama sorunun pil gibi duruyor değişmen gerekicek ;)
    aynen pilde var bi sıkıntı. biraz daha kullanayım bu şekilde sonra değişirim. ilginiz için çok teşekkür ederim hocam
    rica ederim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ;) iyi günlerde kullanın saatinizi,yine bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım her zaman, iyi akşamlar
  • Benim S3 cihazımda da sensör sorunu oluştu. Cihazı sarj edip bir süre kapalı şekilde yüz üstü bir yere bırakıp taktığım da bir süre sensorleri çalışıyor sarj %50 altına düştüğünde tekrar çalışmayı durduruyor :). Yabancı forumlarda konu hakkında çok şikayet var fakat çözüm bulan olmamış. Akşam söylediğiniz şekilde yazılımı düşüreceğim umarım çözüm olur.

Siz araştırmalarınız da sensör sorunu ile ilgili başka bir bilgiyle karşılaştınız mı?
  • spidynelly S kullanıcısına yanıt
    o sorunu duydum bende ama herkes için çözüm olmasada yazılımsal kaynaklı sensör sorunlarını downgrade yaparak çözenleri gördüm forumlarda ama bu bir azınlık şanslı iseniz sizin de sorununuz düzelebilir belki denemekte fayda var emin olursunuz düzelmez ise sensörlerin değişmesi gerekli ;)
  • bende samsung shealth görülüyor kapatmanın yolu yok sanırım %40
  • pm204 kullanıcısına yanıt
    saçma bir çözüm olacak ama :) telefondan pil kısmına girip 5-10 kere üst üste uygulamayı durdur derseniz düzelebilir shealth pil kullanım sorunu bende ayda 1 bazen saçmalıyor o şekilde düzeltiyorum sonrasında 5. gün şarja takıyorum saati
    Mrblar hocam nasılsınız? Ben sarj sorununu halledemedim ve sizinle son konusmamizin ertesi günü saati sattim:) ama tekrar almayi düşünüyorum birtane denk geldi 2. El eleman samsung hesabi kurmuştum acilmiyor yazmis serviste 100 tl ye aciyorlar falan yazmış bu durum hard reset yada ilk surume gecmekle duzelir mi bilginiz var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    merhaba iyiyim teşekkürler sen nasılsın ;) almadan önce kontrol etmen gereken nokta downgrade işleminin başında yaptığımız gibi yazılım yükleme ve wifi ap kısmı aktif oluyormu onu kontrol et eğer menü açılıyorda saçmalıyorsa yazılım yükleyip yazılımı patlatmış olabilir konunun altında onun için bir yöntem anlatmıştım onu denersin ;) oluyorsa satın alırsın onun haricinde tamamen accounta baplama gibi bir seçenek görmedim saatte yani sıfırlarsın tertemiz kullanırsın benim tahminim son seçenek yazılım yüklemeye çalıştı ama hatalı kurulum yaptı
    hiç açamıyormuymuş saati?
  • İyiyim ben de hocam sağol. Saat aciliyor diyor gorusme falan yapılıyormuş telefona baglaniyor diyo ama uygulamalari kullanamiyorsun diyor bilemedim ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.