Şimdi Ara

SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER(SM-R760 versiyonu için) downgrade yapma ve şarj çabuk bitme sorunu ÇÖZÜMÜ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
15.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eskisinden de kötü 12 saati geçmez. pil değişimi değil cihaz değişimi ile uğraşmak lazım kesinlikle...
  • Bende S3 Frontier var. Birgün saat kapandı açılmadı şarja koyuyorum 1.5 dakika sonra kırmızı ışık yanıp sönüyor. Dedim heralde batarya 5 saat falan gidiyordu zaten çinden batarya aldım 1 tane değiştim yine tık yok baktım batarya bağlantı ayaklarının arkasında oksitlenme gördüm . Minicik bir parça gözle zor görüyorum ben yankeski vardı temizliyodum onla oynarken değdirmemle parça koptu sonra geri topladım saati şarja koydum saat açıldı .Şuan herşey açık always on display de açık parlaklık sonra 1.5 günü çıkarıyor .

(Servise götürdüm saati 1020 TL Anakart parası istemişlerdi )

Şimdi TİZEN 4.0.0.7 güncellemesi geldi batarya gayet iyi

• jaky2424 J kullanıcısına yanıt
    Ben götürdüm 200 tl fiyat vermişlerdi batarya , su geçirmezliği devam etmiyor malesef güvenemiyosun kısaca
    Aliexpress den al kenin değiş 76 TL aldım ben.
  • ArpaMustafa A kullanıcısına yanıt
    Bende geçen Antalya'da bir servisi aradım 150 TL dediler ve su geçirmezlik devam edecek dediler ne yapacağımı bilemedim bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jaky2424 J kullanıcısına yanıt
    Kanka devam edebilir ama simdi fabrikadan cikisli gibide olmaz yani yapistirici suruyorlar onada ne kadar guvenecen su gecirirse zaten garanti karsilamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ArpaMustafa A kullanıcısına yanıt
    Garanti bitik zaten üstad bakalım batarya için goturebilirsem goturcem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    eskisi 14 saat civarıydı bu da 12 saat civarı hem de ekran içten kırıldığı için saati kullanamıyorum bile ona rağmen.
    Huawei GT2 mi alsam diyorum
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    ilginç gerçekten saçma bir durumu var bu saatlerin Huawei gt2 de güzel saat alınabilir ama ben daha çok wear OS işletim sistemli saatleri denemek istiyorum açıkcası sanki daha kullanışlılar sanki ama onlarda pahalı gerçekten 😂 gt2 alabilirsin hiç olmazsa tizen saçmalığı ile uğraşmazsın 😂🤣
  • arkadaşlar selam. s3 frontier saatimin tüm sensörleri bozukldu. nabız adım hava durumu gibi şeyleri ölçemiyor. tizen 3 e düşürdüm yine aynı.test ekranını açıp baktığımda fail uyarısı veriyor başına gelen var mı ?
  • Merhaba siz 3.0.0.1 yazılımına dusurdugunuzu bundan sonra telefonda adım adım yükseltme yaptığınızı belirtmiştiniz .Peki 2.3.2.3 yazılımı ne için onu anlatabilirmisiniz lütfen.Teşekkürler

• Merhaba siz 3.0.0.1 yazılımına dusurdugunuzu bundan sonra telefonda adım adım yükseltme yaptığınızı belirtmiştiniz .Peki 2.3.2.3 yazılımı ne için onu anlatabilirmisiniz lütfen.Teşekkürler

• Merhabalar

kısa bır sorum olacak fıkır ve onerılerınızı paylasırsanız cok sevınırım, yukarıdakı gıbı kurulumları tamamlandım 3.0 sorunsuz kuruldu fakat iphone cep telefonuma bır turllu baglantı saglayamadım aklınıza gelebılecek herseyı denedım ama olmadı samsung bır telefonla denedım bağlantı sorunsuz gerceklestı ama ıphone da bır turlu olmuyor, ayrıca kurulum yapmadan once ıphone da kullanabılıyordum fıkır ve onerılerınızı beklerım dostlar

• collell C kullanıcısına yanıt

tam olarak görmeden buna cevap verebilmek zor. ancak saati sıfırlayarak başka telefona bağlandığını biliyorum saatinizi ayarlarından sıfırlayıp tekrar denediniz mi? telefondaki uygulama baştan kuruldu mu?

• Herkese merhabalar dün itibariyle 2. El bi s3 frontier aldım saat gerçekten çok güzel ama şarj konusunda bende problem yaşadım bu konuyu gördüm eski sürüme dönüp deniyorum tekrar. Birde çözemediğim bir problem var saati iphone ile kullanıyorum bildirimlerde saat titremiyor ne kadar kurcaladıysam bulamadım ayarı bilginiz var mıdır? Teşekkürler

• patroit27 P kullanıcısına yanıt

merhaba, hayırlı olsun bildiğim kadarı ile o otomatik açık şekilde oluyor ama saatinizin üzerinden ayarlar kısmında sesler ve titreşim menüsüne ulaşın oradan istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz eğer titreşim açık konumdaysa ve halen daha bildirim ve aramalarda titreşim yoksa arızalı olabilir titreşim kısmı.

pil süresi içinde ilk sürümü yükledikten sonra saatinizi telefondaki uygulama tarafında uygulamalar başlığı altında bulunan health kısmını 3 gerekirse 4 gün boyunca aklınıza geldikçe uygulamayı durdur demeniz gerekli (bu işlemlerden sonra saatinizi hiç kapatmamanız gerekiyor saat kapanırsa süreç baştan başlıyor) bu işlemden yaklaşık 1 hafta sürmüyor ama 1 hafta diyelim health kısmı sağlıklı çalışmıyor 1 haftanın sonunda istediğiniz özellikleri açabilirsiniz ben bu yöntem ile 5 tam günlük şarj kullanımı kazandım ancak bu sizdede 5 gün olacağı anlamına gelmiyor 2 günde olabilir 3 günde 4 günde pil sağlık durumu da önemli ben zamanında sıfır satın aldığım için ilk günden beri bu şekilde kullanıyorum ve daha az şarj döngüsüne girmiş oldu bu durumda.

aklınıza takılan sorular olursa haber verin yardımcı olmaya çalışırım

• Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. Aslında titreşimi çalışıyor. Saatin kendi bildirimlerinde , aramalarda falan titriyor saat ama mesaj , instagram , whatsapp gibi uygulamalarda titremiyor sebebini bir türlü çözemedim. Bugün 2.3 sürümünü kurdum az önce 3.0 olanı yükledim yine baya hızlı gidiyor gibi ama 2.3 e geri dönüp sizin dediğiniz gibi yapmayı deneyeceğim.

rica ederim, uygulama bazlı izinleri kontrol etmek gerekir o zaman yarın bir incelerim ayarları, tam hatırlamıyorum ilk aldığım zaman her şeyi ayarladım ve aynı şekilde kullanmaya devam ediyorum.

3.0 sürümünde de aynı yöntemi deneyebilirsiniz eğer olursa o sürümde kullanmaya devam edin hatta en son sürümü de yükleyerek bunu test edebilirsiniz eğer uğraşmayı seviyorsanız hem sizin için hemde bizim için test olmuş olur 😉😊

bu arada hatırlatma sürüm yüklemesi yapıldığında hemen fark görmeyeceksiniz en az 3 gün samsung gear uygulamasında uygulama kısmında health uygulamasını sürekli uygulamayı durdur demeniz gerekiyor ve işleme başladığınız andan itibaren saatin hiç kapanmaması gerekli 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paco_ct -- 21 Nisan 2022; 1:32:10 >
  • en son odinden 3.0 sürümünü kurduktan sonra saat üzerinden 45 mblık bir güncelleme yaptım o da kapatıp açmaya dahil oluyor mu eğer öyleyse tekrar yapayım yükleme işlemini. Bu titreşim işini halledebilirsek çok iyi olur en büyük sorun o benim için çünkü. Telefonum iphone olduğu için değildir umarım bi ayarı vardır ama çok kurcaladım bulamadım

açıp kapama sadece health uygulamasını durdur dediğimizdeki süreci etkiliyor şarj süresini uzatmak için uyguladığımız yazılımı tekrar kurman gerekmez açıp kapadıysan telefondaki samsung gear kısmında uygulamalardan health uygulamayı durdur sürecini baştan yapman gerekir 3 gün gerisi sorun değil. hem saatten hem uygulamadan kontrol ettim ama titreşim ile alakalı uygulama bazlı bir ayar göremedim sadece hangi uygulamalardan bildirim alacağını seçiyorsun başka ayar bulamadım araştırmak lazım yabancı forumlarda

• Titreşim olayını çözdüm. Telefonum rahatsız etme modunda olduğu için öyle oluyormuş rahatsız etmeyi kapatınca çözüldü. Şarj konusuna gelirsek bugün 4.0 sürümüne geçtim şuan için gayet stabil gibi duruyor. Bu gece takıp sabah 100 den çekicem bakalım ne kadar gidecek. Bluetooth hariç bütün bağlantılar kapalı ve sms hariç tüm bildirimler kapalı. 2 gün çıkarsa benim için gayet yeterli

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.