Şimdi Ara

SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER(SM-R760 versiyonu için) downgrade yapma ve şarj çabuk bitme sorunu ÇÖZÜMÜ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
6
Favori
15.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam al oradan yada paco hocamin saatini al onun sarji dört gün gidiyor. ben sordum satmiyor:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    aynen ürün tamamdır alabilirsin :)
  • fly_jack F kullanıcısına yanıt
    hahahaha zorla sattırıcak benim saati olmaz satmam :) bu arada 4 günden 5 güne çıktı
  • paco_ct kullanıcısına yanıt
    Valla ben ikinci saati de sattim sendekini alana kadar da daha almam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fly_jack F kullanıcısına yanıt
    bekleme satmamı, satmam hahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: fly_jack

Aynen hocam al oradan yada paco hocamin saatini al onun sarji dört gün gidiyor. ben sordum satmiyor:)
    51,99 TL KARGO bedeli çıkıyor. GG den almak daha mantıklı o zaman

buradan aldım gitti
    hayırlı olsun kısa zamanda gelir umarım görüşlerini paylaşırsın bizimlede 😉
    mutlaka ağustos sonu gibi bekliyorum bakalım gümrük ne kadar çıkacak yada problem çıkartacak mı göreceğiz
  • Gear s3 ilk çıktığı zaman aldığım saatti bugün jtag ile tekrardan hayatta döndürdüm, bu arada annemden aldığım gear s3 kullanıyordum, saat 4 gün gidiyor son sürüm tizende olmasına rağmen benim saat son 2 senedir ( Haziran da yazılım atarken brick etmiştim.) 1.5 gün ancak gidiyordu, Türkiye de batarya yok sanırım ae linkleri gönderildiğine göre servisler satmıyor mu ? birde saati tekrarda su geçirmez yapabilirmiyiz? bu 7000 8000 yapıştırcıları işe yarar mı ?
  • Elime ulaştı yedek pil.
    15,60 TL gümrük parası aldı PTTKARGO o kadar. 78 TL ye de pili almıştım.
    yarın değişim yapacağız bakalım.
  • Pili değiştirirken ekranı kırdık iyi mi. içten ekran kırıldı şimdi ekranı sağlam bir gear s3 bulmam lazım offfffff
    çok geçmiş olsun nasıl kırıldı o,boşu boşuna extra dert şimdi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: paco_ct

çok geçmiş olsun nasıl kırıldı o,boşu boşuna extra dert şimdi :(
    anlamadık ki. videoda tarif edildiği gibi değişimi yaptık. birleştirdik bir baktık ekran kırılmış.
    ilk vidaları söküp arka kapağı açarken çok zorlandık muhtemelen o sırada güç uygularken kırıldı. değişim yapacaklar bu riski de göze almalı keşke servise gidip 250-300 falan verseymişim nasip artık 2.el gear s3 mü alsam s4 mü alsam acaba fikri olan var mı
    tekrar geçmiş olsun gerçekten üzüldüm,ama yinede kötüde olsa bir tecrübe edinilmiş oldu bende ihtiyacım olmasada saati almadan önce ilk bunları araştırmıştım kendim değişim yapabileceğim için almıştım saati ama gerek izlediğim videolarda gerek yabancı forumlarda bu tarz bir olay okumadım açıkcası bir şansızlık olmuş kendisi değişecek arkadaşlar var ise dikkatli olmaları gerektiği açık kaş yapayım derken göz çıkarmamak için :( bence yine s3 almak daha mantıklı elinde pil var hiç olmazsa
    Değişim yaptığım pil de saati düzgünce kullanmamama rağmen eskisinden iyi değil yine aşırı pil tüketiyor saat. boşuna değiştirmiş ve ekranı kırmış oldum
    😪😥 yeni aldığın pil ne kadar süre götürüyor
  • Arkadaşlar yakın zamanda servisten pil değiştiren oldumu? ne kadara değişti , su geçirmezliği devam ediyor mu ve fark ettimi ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.