Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tekrar teşekkürler, gerçekten faydalı oldu. Aynı durumda cok temiz olarak kullanıyorum S3 Frontier'i. Batarya konusunda da şikayetim yok. Eve girince kapatıp çıkardığım için hem batarya 2 ila 3 gün gidiyor hem de batarya ömrü de daha az kullanıldığından iyi durumda kalmış oldu. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla yeni sağlık özellikleri (ekg, tansiyon vb.) için alınabilir ancak batarya olarak da tatmin etmiyor gibi duruyor. Bir süre daha frontier ile devam edip Watch 5 fiyat performans ürünü olarak çıkarsa onu değerlendirmek daha mantıklı gibi duruyor. Frontier için büyük eksik olarak görülen sesle mesaj yazma konusunu da ücretli bir uygulama ile çözdüm. (ihtiyacı olabilecek arkadaşlar için linki paylaşıyorum.) Bu nedenle bir süre daha S3'le devam :)

galaxystore.samsung.com
    G-Keyboard Pro - Apps on Galaxy Store
    https://galaxystore.samsung.com/geardetail/com.mobiteka.gkeyboard?langCd=en

• Merhaba güncel olarak s3 classic kullanan varmı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsung ufak bir GPS güncellemesi göndermiş

• 2018 aralıktan beri kullanıyorum bende sıkıntısız (başta mi5 son 2 senedir poco x3 ile) tek değişiklik kordon aşındı ve camın sağ üst kısmında momarma gibi bir şey oldu içten gibi çıkmıyor silerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bütün uygulamalar kapalı genellikle shealt kalp hızı manuel. Wifi gps de kapalı. Sadece bluetouth açık ama bildirimlerde kapalı. 3 güm zor gidiyoo sizde

• Serserigönlüm12 S kullanıcısına yanıt
    Son sürümde mi kullanıyorsunuz
    Bence gayet iyi

Benim de tüm ayarlar bahsettiğiniz gibi sadece bildirim olarak WhatsApp ve sms'den gelen bildirimlere izin verdim
    Duruma göre bir buçuk maksimum çok nadir 2 gün gidiyor

• Huwai gt 2 pro alcam 2.el 14 gün şars süresi var yaw

• Serserigönlüm12 S kullanıcısına yanıt

Wifi kapalı, bildirimler açık aramalar dahil. Kalp ve egzersiz algılama açık 2 gün gidiyor. Kullanmadım ama Huawei de bütün özellikleri açınca öyle 2 hafta falan gitmiyor diye izlemiştim bir incelemede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 6 Eylül 2022; 15:10:54 >
  • Cevap için teşekkürler arkadaşlar. Fronterle yola devam edim o zaman

• Herkese merhaba. Uzun süre IOS cihaz kullandıktan sonra Android cihaza geçiş yaptım. Haliyle yeni bi saat almam gerekti ve S3 Frontier aldım. Bildirimler saatten önce telefona geliyor. Apple watch cihazda olduğu gibi bildirimler telefona düşmeden sadece saate düşmesi gibi bi durum söz konusu oluyor mu?

• 2016-17 den bu yana kullanıyorum hala şarjım 2-3 gün gidiyor ama telefonu değiştirip huawei aldım bağlantı sorunları yaşıyorum. sürekli kopuyor ve otomatik bağlanmıyor

• Telefonun arka plan uygulama izinlerinde saatle alakalı olan herşeyi açmalısınız.

• Arkadaşlar iki sorunum var.

1 whatsapp mesajlarına eskiden cevap verebiliyordum şimdi veremiyorum.

2 saat üzerinden arama yapıyorum ama saate aktarıyor. gelen aramaları da saat üzerinden acabılıyorum ama telefona aktarıyor. saat üzerinden konusamıyorum hicbir sekılde

• Selamlar batarya artık dayanmadığı için batarya satın aldım saatin vidaları Y vida bunu nasıl açabilirim ? bir iki yerde 0.2 Y tornavida kullanın demişler ama 0.2 Y tornavida satan bir yer bulamadım arka kapağı açmayı başaran var mı ? ve hangi çeşit tornavidayı kullandığını söylerse çok sevinirim

• neyro61 kullanıcısına yanıt

Hiç mi kimse konuyu takip etmiyor anlamıyorum ki.

1. ios telefonda whatsapp mesajlarına cevap veremiyorsun
    2. telefonu baska bir android telefona baglayıp sonra tekrar kendi ios telefonuma baglayınca saat üzerinden konusma sorunu çözüldü.
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    trendyol.com
    MBL 0.6mm Y Tornavida Iphone X Ekran Kasa Pil Açma Onarım Tamir Seti Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/mbl/0-6mm-y-tornavida-iphone-x-ekran-kasa-pil-acma-onarim-tamir-seti-p-297186661

incele istersen sanki buna ihtiyacın var hocam

• neyro61 kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler 0.6 olanı bir arkadaşta bulup denedik olmadı deliğe girmiyor 0.2 Y olanı bulmak lazımmış onuda nette arıyorum bulamadım bir türlü

• Saatin bataryasını değiştirdim tecrübelerimi paylaşmak istedim bataryayı n11'den kuponla 210tl aldım batarya açık kutusuz ve koruma bandı yok şekilde geldi o yüzden biraz pişkillendim ikinci el yada çıkma batarya mı sattılar diye sonra saati sökmeye çalıştım hiç bir şekilde Y vidalarını açamadım açmak için 0.2 Y tornavida bulamanız lazım internetten satılmıyor amazonda yurt dışında var ama gelme süresi biraz uzun sürüyor

3 Saatçi gezdim en sonunda birisi açabildi sökmesi takması bir eziyet onu söylemek isterim youtube videolarında basit gözüküyor ama değil bende saatçide en az bir saat sırf soketleri boş yerden geçirmek için uğraştık batarya yapışkan çift taraflı bant ile tutturmuşlar onu sökerken bile ana kartı kırıcaktım o kadar uğraştım malzemem olmadığı için içindeki batarya şişmişti ve ben sökerken çat etti patladı sonra yenisini taktım ki takmakta bir sıkıntı içerisindeki kablolar çok ince kopma ihtrimali çok fazla saati takıp çalıştırmak isteyince saat açılmadı hüsran oldum yanlış taktım diye tekrar açıp bakmak bile istemedim sonra aklıma geldi acaba batarya boş mu diye bir iki yerde okudum bazen olabiliyormuş eve geçince şarj a taktım %9 olunca saati açtım sorun yoktu %100 olunca'da saati çıkarttım tam 3,5 gündür saati kullanıyorum ve şarjım şuan %44 normal'de batarya değişiminden 2-3 gün sonra asıl şarj kapasitesi belli oluyormuş ve en fazla şarj süresi görüyormuşsunuz bende ilk seferde 3,5 günü geçmesi beni sevindirdi şahsen

Eğer sizde bataryanızı kendiniz değiştirmek istiyorsanız mümkünse malzemelerin hepsini temin edip yapın aksi halde çok uğraşırsınız özellikle Y vidaları açmak için

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Hocam watch 4 klasik alınca gear s3 ü kardeşime vermiştim , watch 4 ün pil ömrü gear s3 e göre epey kötü. Az önce samsung yetkili servisine bıraktım. Pili değiştikten sonra watch 4 ü kardeşime verip gear s3 ümü geri alıcam. Serviste batarya değişimi ne kadar tutacak göreceğiz bakalım ama samsung bunun gibi bir saat daha yapamadı, yenisi eskisini aratıyor yeminle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 17 Nisan 2023; 20:21:26 >
  • khanstern kullanıcısına yanıt

Fiyat konusun'da bilgilendirirseniz sevinirim, benim toplam 210 batarya + 30tl saatçi'ye vida söküp takmasına verdim toplam 240tl masrafım oldu size ne diyecekler

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.