Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkiyeye teslimat yok diyor. Link verebilir misiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KeanuReeves kullanıcısına yanıt

Ben iki tanesine'de baktım ikiside Türkiye'ye gönderim yapıyor siz gönderim yerini Amerika seçmiş olabilirmisiniz ? çünkü çin'den gönderiliyor ama Amerika'dan gönderilmiyor diyor

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]aliexpress.com
    80.95TRY 24% OFF|SAMSUNG orijinal pil EB BR760ABE Samsung dişli S3 Frontier/klasik EB BR760A SM R760 SM R770 SM R765 SM R765S 380mAh|Mobile Phone Batteries| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/4001275586627.html?algo_exp_id=1121a507-5355-4623-beee-6a61326e4ec2-0&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2210000015566712910%22%7D
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Aynen bendekinin de zaten garantinin bitmesine ramak kala batarya değişimi yaptırmıştım, yine iyi durumdaydı ama o zaman fırsat varken ne olur ne olmaz diye yaptırmıştım.

En son serviste 300TL di sanırım, yeni saatler 3000TL civarında, onların yapıp bunun yapamadığı tek şey EKG o da sanırım Türkiye'de yazılımsal kısıtlama sebebiyle kullanılamıyormuş.

Tizen dışında bir de Android li saat çıkarttı diyorlar ama hayatı ne kadar değiştirir tartışılır :))

sepete ekleniyor ama sepette "Bu ürün, satıcının seçtiğiniz adrese gönderim yapmaması nedeniyle mevcut değil." uyarısı veriyor. Satın alamıyorum.

• arkadaslar gear s3 frontier i tamir ettire bilecegim bi yer varmı? batarya değişimi yaparken bataryaya takılan kabloyu kopardım .:(

• bir elektronikçi yapar sanırım. Bataryayı nereden aldınız?

• aliexpress den almıştım.

• Bugun saatin yedeğini alıp sıfırladım adım sayar bildirimlerini ve kalp ölçme modunu tekrar kapattım erken şarj bitme sorunu çözüldü gibi şuan %66 şarj var gösteriyor sıfırlamadan önce şimdiye şarjı bitip kendisini kapatmış oluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam şurdan detaylı gorebiliyorsunuz neyin ne kadar tükettiğini.. 5 günde 1 şarja takıyorum ama yeniyken ve pili değiştiğinde 7 8 gün gidiyordu ,yavaştan yine mefta olma yolunda bataryası

• Teşekkürler ben saati sıfırladıktan sonra eski haline geldi şarj daha uzun gidiyor şuan baktım %73'te ama ben her gün şarj a takıyorum 5 günde bir takmak bende imkansız gibi birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 26 Ekim 2021; 21:39:51 >
  • Yedek almaya calisiyorum uygulama uzerinden saatin..
    Lakin yuzde 80 takilip kaliyor..
    Ilerlemiyor..iptal edincede..
    Telin ekranin da bildirim kaliyor... gitmiyor...
    Teli acip kapamam gerekiyor , bildirimi silmek icin...

Sebep nee kii?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 27 Ekim 2021; 7:23:53 >
  • FiNTR kullanıcısına yanıt

Hocam yedeklemede herhangi bir problem görünmuyor. Wear uygulamasıni güncellediniz mi

• Hocam tesekkurler cevap icin...
    Evet Wear uygulamam guncel lakin böyle bir slklnti var :(
    Anlamadim sebebi nedir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 29 Ekim 2021; 8:51:54 >

Hocam isterseniz samsung ile bir iletişime geçin , başka aklima bir çözüm gelmiyor. Belki atladığınız bir şey vardır onlarda yol gösterirler (depolama alanı yetersizligi, yedeklemeye uyumlu olmayan uygulama vs )

• Yedekleme yaptigim e-mail hesabidan kaynaklaniyir olabilir belki, dediginiz gibi depolama alani yetersiz ise...
    Baska bi mail ile deneyim birde..
    Tesekkurler 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiNTR -- 29 Ekim 2021; 10:15:52 >
  • Arkadaşlar bana s3 frontier bataryası lazım. Nereden bulabilirim? Bilen var mı?

Rica ederim 😊

• KeanuReeves kullanıcısına yanıt

ankara balıkcıoğlu işhanında ilk giriş katta yaşı nüyük bi abi var o saatlerle uğraşıyo başka saatin pilini uyarlıyo pimleri değiştirip.belki yardımcı olur

• daha önce bi arkadaşta sormuş ama cevap alamamış.bu saati farklı kablosuz şarj cihazı ile şarj etme imkanımız varmı arkadaşlar deneyen oldumu?

• hakancetinnet kullanıcısına yanıt

Merhaba sorunuza cevaben, iki farklı kablosuz şarj cihazı ile denemiştim eskiden bu saati şarj etmeyi 1.Spigen marka kablosuz şarj cihazı bu cihazda şarj etmemişti, 2. Samsung Kablosuz powerbank bunda şarj etmişti, konu hakkında tam teknik bilgim yok fakat sanırım şarj cihazının 'Qi' özellikli olması gerekiyor diye hatırlıyorum.

• 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.