Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.477
Cevap
145
Favori
561.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler siparişi geçtim vatandan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisini aldınız frontier mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet frontier. Ama kordon rengi gibi ayrıntıları seçemiyorsunuz. Amazon.de fiyatı 400 avro. Vatanın fiyatı şuan 380 dolar seviyesinde ayrıyeten 5100 lük batarya hediyesi varmış. Gitti gidiyorda fiyatı 100 tlden satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zencefi1 -- 23 Kasım 2016; 22:49:57 >
  • Bende geçiyorum

• Powerbank çıkmadı

• 1100-1300 aralığında olacak. Classic aslında daha iyi özellikle çalışanlar için takım elbiseyle daha uyumlu olur, yine spor kıyafetlerlede abest durmaz ama frontier spor tarzı var. Ben classic almayı planlıyorum, umarım donanımsal olarak fark yoktur arada.
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Bende clasic düşünüyordum ama açıkçası çerçevesi çabuk deforme olur diye korkuyorum. O yüzden frontier spariş ettim ve videolardada hep frontier var sanırım en tutulanıda bu.

• Frontier de Lte var (e sim) ile tabi. Clasicte yokmuş. Bu arada powerbank bende de listeye gelmedi. sonrasında hediye edeceklerini düşünüyorum.

• E simli modeli ayrı fiyatı da faklı

• Ben incelemelerde clasic modelde LTE nin olmadığını frontierde olduğunu gördüm duydum. Satışta olan ülkelerde de ikisinin aynı fiyattan satıldığını gördüm. Sanırım LTE olmayan modelin kordunu timsah deri olacak. LTE li olan frontierin silikon kordon olacak. Böylelikle fiyat farkı olmayacak gibi geliyor. Zaten aynı fiyattan sunmuş vatan da

• E simli modeli daha yurtdışındada satışa sunulmamış. Fiyatı 50 dolar daha fazla olacakmış ve sadece frontier modelde olacakmış. Zaten bizim ülkemizde esim desteği yok biliyorsunuz.

• Powerbank vereceği nerden yazıyor acaba.
  • Vatan Ana sayfada

• Frontier sparişi verdim ama clasic de hoşuma gitmiyor değil değişsemmi acaba.
  • Bugün teknosada 4 aralık teslim olarak 1299 tl den on siparis açtı bilginize

• hepsiburada sali gunu kargo diyor...

• https://www.youtube.com/watch?v=8SPRyQy8WFk gerçekten güzel cihaz yapmış adamlar.Bu arada vatandan clasic olarak çevirdim ben.Frontier plastik hissi verdi videolardan.
  • Bende frontier sipari gectim vatandan powerbank ile birlikte

• arkadaşlar,Samsung resmi satışa başlamadan cihazlarını satabiliyor! teknosa da note 7 de yaşadım bunu acaba saat de hafta sonu mağazalarda satışa çıkabilir mi? millet bilezik gibi takarken biz burda ön sipariş arka sipariş derken,kol saati olmasın! :)

• Bende almayı düşünüyorum. Acaba şimdiden Ali Express'ten kayış siparişi geçsem mi diye düşünüyorum

https://tr.aliexpress.com/wholesale?initiative_id=SB_20161125153841&site=tur&g=y&SearchText=gear+s3+frontier&needQuery=n&page=1

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.