Şimdi Ara

Samsung Gear s2 Parasına Deger mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Samsung galaxy s7 edge telefonum var yanına samsung gear s2 almayı düşünüyorum 500 Tlye sizce değermi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle değer muhteşem ikili olacaklar emin olabilirsin.

• Değmez desek bile o paraya bulabileceğin düzgün bir akıllı saat yok. Şu 100 - 200 lira olanlar desen tek akılları gelen bildirimleri gösterip birkaç saat yüzü değiştirecek kadar, çok şey beklenecek cihazlar değil. Bunlarda en azından isteğine göre uygulama yükleme vs. kişiselleştirme imkanları daha fazla...
  • Arkadaşlar merhaba 13 ay garantisi devam eden gear s2 classic Cihazımı satıyorum. İos kullanıyorum nokta çizik yok HB den alınma iki kayış var orjinal ve anti alerjik deri kayış. 75 tl bu kayış.

• Fiyat konusunda birşey demeyeyim ama saatte tek keşke dediğim nokta Android Wear olsaydı Tizen yerine. Uygulama desteği sınırlı keza. Bence önce bir Android Wear olan cihazlara da göz gezdirin. Motorola'nın vs. tasarımı hoştu en son baktığımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Fiyat konusunda birşey demeyeyim ama saatte tek keşke dediğim nokta Android Wear olsaydı Tizen yerine. Uygulama desteği sınırlı keza. Bence önce bir Android Wear olan cihazlara da göz gezdirin. Motorola'nın vs. tasarımı hoştu en son baktığımda.

Moto 360 yurtdışından 1. Jenerasyon alacaktım ama daha satılmıyor 2. Jenerasyon dudak uçurtuyor.

• 350TL'ye Gear S3'ten bile iyi olabilecek sim kartta takılabilen Finow, NO.1 , Lemfo firmalarından akıllı saat almanızı önerirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

350TL'ye Gear S3'ten bile iyi olabilecek sim kartta takılabilen Finow, NO.1 , Lemfo firmalarından akıllı saat almanızı önerirdim.

Ben bu fiyata samsung gear s2 den iyi bulamadım varsa öneriniz duymak isterim ?

• Ahmeto4129 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 aylık araştırmam sonucu Finow X5 Plus. Aldım hem android marketi var her uygulama yükleniyor hem pili ve ekranı gear s2'ye göre 2 kata yakın daha büyük. Ve'de simkart takılabiliyor, üzerindeki mikrofon ve hoparlör yardımı ilede saat üzerinden gerek sim kart takıp gerek telefona bağlayarak görüşme yapılabiliyor. Şuan 500₺ S2'ye vermektense güzel bir yerde yemek yerim ustunede bu saati alırım daha iyi.

• 3 aydir kullaniyorum memnunum.Gear watch desinger ile arayuzleri cok iyi gercek saat gibi duruyor

Hatta dikkat cekmesin diye surekli ekran acik geziniyorum kampuste

Ekran acik tutarsaniz sarj 1 gun eger normal kullanirsaniz 2 gun rahat gidiyor.Surekli bt bagli bu sureler.Maksimum 3 gun sarj suresi gordum onda ama otomatik ekran acilma kapaliydi.Uygulama sayisi yeter mi tartisilir en azindan whatsapp falan olmasi lazim rss reader olmasi lazim vs.

Navigasyonunu cok begeniyorum telefonla iletisimi basarili,samsung telefonla kullanmaniz ama onemli diger telefonlarda yarim yamalak kullaniliyor.Almadan once S3 mu S2 arasinda kalmistim iyiki s2 secmisim hem yari fiyatina geldi hemde benim bilege S3 buyuk gelecekti.

Arayuzleri;

Watch Face Pros(Google+) ve bir kac saglam site var oradan bakin S2 anakonu yuda yine karistirin fikir edinirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

3 aydir kullaniyorum memnunum.Gear watch desinger ile arayuzleri cok iyi gercek saat gibi duruyor

Hatta dikkat cekmesin diye surekli ekran acik geziniyorum kampuste

Ekran acik tutarsaniz sarj 1 gun eger normal kullanirsaniz 2 gun rahat gidiyor.Surekli bt bagli bu sureler.Maksimum 3 gun sarj suresi gordum onda ama otomatik ekran acilma kapaliydi.Uygulama sayisi yeter mi tartisilir en azindan whatsapp falan olmasi lazim rss reader olmasi lazim vs.

Navigasyonunu cok begeniyorum telefonla iletisimi basarili,samsung telefonla kullanmaniz ama onemli diger telefonlarda yarim yamalak kullaniliyor.Almadan once S3 mu S2 arasinda kalmistim iyiki s2 secmisim hem yari fiyatina geldi hemde benim bilege S3 buyuk gelecekti.

Arayuzleri;

Watch Face Pros(Google+) ve bir kac saglam site var oradan bakin S2 anakonu yuda yine karistirin fikir edinirsiniz

Engin tecrübeleriniz için teşekkürler. Hocam şimdi s7 edge verdigim para belli ama bir telefon şimdi 5 de biri fiyatına bir akıllı saat almak beni biraz düşündürüyor. Allaha şükür maddi durumum var lakin telefona göre fiyatı almakta tereddüte düşürüyor. S7 edge ile uyumuna bakınca aklımı baştan çıkarmıyor da değil. Sonuç olarak akıllı saat almam lazım ama :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.