Şimdi Ara

Samsung gear iconx 2018 Bluetooth kulaklık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
12.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ama HB iade etmiyor. İcraya vereceğim ama evim çekmeköyde, adliye Kartal'da (uzak) İşyeri üsküdarda :/

bir ara icra için gideceğim.. Ondan sonra ibreti alem için o haciz kağıdını heryerde gözüne sokacağım hb'nin..
  • arkadaşlar ses ilk zamanlara (geçen sene Ağustos) göre ciddi miktarda düştü, öyle çok da kullanmıyorum, yazılım güncellemesi var mı diye baktım en az 7 ay önce kontrol etmişim, yeni yazılım da yok, nasıl olacak bu iş? çöp mü yahu bu kulaklıklar?
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    hocam siz yine bir yerden satın almışsınız, ben samsung note 9 hediyesi olarak aldım ve fatura bedeli yok, samsung kalkıp bunun yenisini de göndermez kesin, ne yapacağım bilmiyorum
  • Note 9 ile hediye gelen iconx 2018 için teknik servise işlem veya iade/değişim yaptıran oldu mu?

Artık çok kısık geliyor ses, aksiyon almak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Note 9 ile hediye gelen iconx 2018 için teknik servise işlem veya iade/değişim yaptıran oldu mu?

Artık çok kısık geliyor ses, aksiyon almak lazım
    ne kadardır kullanıyorsunuz
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 13-14 ay ancak dönem dönem hiç kullanmadım, kullandığımda da az kullandım hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

Yaklaşık 13-14 ay ancak dönem dönem hiç kullanmadım, kullandığımda da az kullandım hocam.
    kirlenmiş olabilir diyecektim.
  • Benim kulaklığın kutusunun kilidi bozuldu artık kutu kapanmıyor. Lastikle etrafını sarıp öyle koyuyorum. Garantiye versem kullanıcı hatası mı derler? Daha önce başına gelen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iar

Benim kulaklığın kutusunun kilidi bozuldu artık kutu kapanmıyor. Lastikle etrafını sarıp öyle koyuyorum. Garantiye versem kullanıcı hatası mı derler? Daha önce başına gelen var mı
    gönderin servise , en çok kullanılan parça o zaten kulaklıktan fazla kullandınız kutuyu aç kapa aç kapa
  • yaklaşık 1.5 sene önce aldığım gear icon x kulaklığımı toplamda 3 kere servise vermiştim. ses az gelme sorunu ve sensör bazen yanlış çalışıyordu. mesela kutuya koyunca müzik çalmaya devam ediyordu. Hatta bir gün çantama koyduğum kutusundan müzik sesleri duymuştum. Nasıl açıldı ve bağlandı bilmiyorum. ayrıca şarjı kendi kendine bitiyordu. mesela şarjını full doldurduk. çantamıza koyduk. ertesi gün spora gidince çalışmıyor. şarjı bitmiş.

Servise 3. kez verdiğimde para iadesi istemiştim. Kafalarına göre sağ kulaklığı yenisiyle değiştirmişler. Bu güzel bir kandırma taktiğidir, bilginiz olsun diye yazıyorum arkadaşlar. Ürün ayıplıysa, sizin para iadesi alma hakkınız var. Çok basit bi şekilde belgelerin fotoğraflarını çekip e-devlet üzerinden hakem heyetine başvurdum. Süreç oradan devam etti. Firma kendi itirazını yazmış. Sonra bilirkişi incelemesi için gittim. incelediler.

Sonuç olarak birkaç ay sürdü ama para iadesi kararı çıktı. Böyle firmalara hakkınızı yedirmeyin lütfen, üşenmeyin internetten başvurun direkt. Bir ton para veriyoruz cihaz çalışmıyor. 2 Sene arkasında durmak zorundalar ürünün.

Bu arada kesinlikle tavsiye etmiyorum ürünü. Daha düzgün çalışan ürünler var piyasada.

Bu temizlik seti verme olayı da saçma bence, spora gidiyorsun kulaklık bir iki kullanımdan sonra kirleniyor ve sesi çok azalıyor. Sonra elinizde filtre ve fırça, temizleyip yenileyip sesi düzeltiyorsunuz. 20 yıldır kulaklık kullanıyorum, ilk kez bu kulaklığımda böyle bir durum gördüm, iki günde bir temizlik setiyle uğraşmak saçma geldi bana.

• trial_user1 T kullanıcısına yanıt
    2019 versiyonunda da bu tür sorunlar var

Ama ne kadar çok bilmiyorum

2019 cihazı konusuda bana ait ayrıca
  • temizlik kitini nerden alabiliriz acaba
    kulaklık kirli o yüzden sesi azalıyor ama yapışkanlı yer kötü durumda
  • sanchez44 kullanıcısına yanıt
    faturası ile beraber garantiye vermeniz gerek ben öyle aldım
  • Samsung Gear iconx 2018 kulaklığın sol kulaklığındaki ses gitti yani çok ama çok kısık bir ses geliyor. Burdaki bütün çözümleri uyguladım acaba yeni bir çözüm bilen varmı? yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.