Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Samsung gear iconx 2018 Bluetooth kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
1
Favori
2.141
Tıklama
Giriş
      1577 Mesaj
      29 Ekim 2018 03:49:58
      bu bir taraftan az gelme olayı hala devam ediyor mu? kronik bir sorun sanırım, sebebi kirlenmesi mi arkadaşlar? temizleyince düzeliyor mu yani? almayı düşünüyorum ama bu olay canımı sıktı.
      |
      |

• Binbaşı
      1800 Mesaj
      06 Kasım 2018 19:26:14
      merhaba

benimkinin de kapağı bozuldu. kapanmadığı için şarj edemiyor kulaklıkları. Servise gittim, biz artık bakmıyoruz (Samsung yetkili servis) naaparsan yap dedi. Hepsiburadadan almıştım. Gönderdim. 1 ay bekletip aynı bozuk kapakla geri yolladılar

daha hayatta samsung almam.

En hevesle alıp lanet ettiğim ve kullanamadığım kulaklıktır kendisi. şarjı çok az, sesi çok az. Problemli bir cihaz. 2018'ini de 2020'sini de a l m a m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufo -- 6 Kasım 2018; 19:28:23 >

• Yarbay
      5295 Mesaj
      07 Kasım 2018 09:24:15 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ufo

merhaba

benimkinin de kapağı bozuldu. kapanmadığı için şarj edemiyor kulaklıkları. Servise gittim, biz artık bakmıyoruz (Samsung yetkili servis) naaparsan yap dedi. Hepsiburadadan almıştım. Gönderdim. 1 ay bekletip aynı bozuk kapakla geri yolladılar

daha hayatta samsung almam.

En hevesle alıp lanet ettiğim ve kullanamadığım kulaklıktır kendisi. şarjı çok az, sesi çok az. Problemli bir cihaz. 2018'ini de 2020'sini de a l m a m
      Samsung müşteri hizmetleri ile görüştüm.

Türkiyeden alınma faturası garantisi olan ürüne servislerimiz bakıyor dedi.
      Aksi bir durum yok.
      Samsung Türkiye , Burada var olduğu sürece servis de aynı şekilde devam eder olacak.

kulaklıklak , çamaşır makinesi , tv den fotograf makinesine farketmez.

size hangi servis biz bakmıyoruz dedi. verin görüşelim , samsung merkezi ile. bakalım olay neymiş.

• Binbaşı
      1800 Mesaj
      07 Kasım 2018 09:30:20

Umraniyedeki kendi yetkili servisi artik kulakliklara biz bakmiyoruz dedi.

E ne yapacagiz diye sordum, yapabilecegimiz bisey yok dedi.

Kendilerinden bununla ilgili yazi istedim onu da vermediler. Ama merkezden yazi gelmis kulakliklar kapsamdan cikarilmis.

Tüketici hakem heyetine de gittim. İhtar cek cevap bekle oyle gel dilekce yazalim vs dediler, vaktim yok avikcasi uğraşamadim. Tuketici heyeti ev isyeri vs cok uzak o kadar vaktim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Cihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5295 Mesaj
      07 Kasım 2018 10:05:02 Konu Sahibi

Ümraniyedeki hangi yetkili servis googleden bakıp söyler misiniz?

Az önce baktım alemdağda var orası mı ?
      |
      |
      ufo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5295 Mesaj
      07 Kasım 2018 10:48:25 Konu Sahibi

Arkadaşlar az önce samsung merkezi ile görüştüm , görüşme kayıtları yazılı görsel olarak mevcuttur.

Samsung yetkili servisleri artık aksesuarlara servis hizmeti vermediğini belirtti.

Aldğınız yer ile görüşün dediler.

Örnek ben Turkcell den aldım .

Turkcel diyorki elinizde samsung türkiye garanti belgesi yokmu , faturanız yokmu. Samsung servisine verin.

Samsung servisi de biz almıyoruz diyor..

Donanım Haber editörlerine durumu anlatıp samsung Tr den bir yetkili ile görüşmelerini ve bu konuya bir açıklık getirmelerini rica edeceğim..

@007jami @Özgür Can @Paradaisu. @BomberMAn_01 @ByAliTR @ufo @Speed-Step @fx57

Sayın Erdi Bey
      Sayın Mesut Bey

Samsung un birçok yurt içi , yurt dışı organizasyonlarına gidiyorlar bu konu hakkında bu soruyu sormanızı rica ediyorum..

Garanti dahilinde olan cihazlar nereye servise verilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 7 Kasım 2018; 10:59:7 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Özgür Can

• Binbaşı
      1800 Mesaj
      08 Kasım 2018 15:25:46

Merhaba,

Aldığın yerle görüş lafı da güzel numara. Aldığım yer battı kapattı gittiyse ne olacak? Yasaya göre hepsi zincirleme sorumlu. Ona ver buna ver diyemez.

bana bu servis hizmet vermedi: Atakent Mahallesi, Alemdağ Cad. No:308, 34760 Ümraniye/İstanbul

Bugün Samsung'un 444'lü numarasını aradım. Başka servise yönlendirdi. (Sancaktepe servisi)

Ürün ve orijinal faturayla servise gittim. Ürünün seri numarasını sisteme girdi ve garantisi bitmiş dedi. Faturayı uzattım (fatura aralık 2016)

Faturaya baktılar ürünün üzerinde yazan (S/N: RFAHXXXCCVX) seri numarası fatura üstünde olmadığından cihazı kabul etmediler. Faturayı düzelttirmemi istediler.

Serviste samsung 444'lü numarayı tekrar aradım. O da aynısını söyledi.

Ancak azıcık bizim mali işleri bilen biri çok iyi bilir ki 2016 aralık ayında kesilmiş faturanın üzerine hiçbir işlem yapılamaz. Yani hiçbirşekilde düzeltemezsiniz.

Gene de hepsiburada'yı aradım. Bana garanti için kod verdiler ancak daha önce de aynı kodla gönderdiğimde aynen iade etmişlerdi.

Cihazı göndermek için Aras kargoya gittim ancak hepsiburada ile sorun var kargo almıyoruz dedi

Bir daha para verip garantili cihaz almam işte aga. Enayilik resmen.

Devamı olursa yazarım gene buraya.
      |
      |

• Yarbay
      4679 Mesaj
      15 Kasım 2018 01:09:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

Arkadaşlar az önce samsung merkezi ile görüştüm , görüşme kayıtları yazılı görsel olarak mevcuttur.

Samsung yetkili servisleri artık aksesuarlara servis hizmeti vermediğini belirtti.

Aldğınız yer ile görüşün dediler.

Örnek ben Turkcell den aldım .

Turkcel diyorki elinizde samsung türkiye garanti belgesi yokmu , faturanız yokmu. Samsung servisine verin.

Samsung servisi de biz almıyoruz diyor..

Donanım Haber editörlerine durumu anlatıp samsung Tr den bir yetkili ile görüşmelerini ve bu konuya bir açıklık getirmelerini rica edeceğim..

@007jami @Özgür Can @Paradaisu. @BomberMAn_01 @ByAliTR @ufo @Speed-Step @fx57

Sayın Erdi Bey
      Sayın Mesut Bey

Samsung un birçok yurt içi , yurt dışı organizasyonlarına gidiyorlar bu konu hakkında bu soruyu sormanızı rica ediyorum..

Garanti dahilinde olan cihazlar nereye servise verilecek.

Çok enteresan bir haber nasıl olurda eşşek yükü ile paraya sattıkları kulaklıklara servis hizmeti vermezler ? Daha yeni note 9 ile verdiler....

Benim kulaklıkların siyah filtreleri koptu kayboldu gitti şu an tıkanmaya çok müsaitler... Böyle bir derdi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpuli -- 15 Kasım 2018; 1:42:24 >

Opel Astra K 1.4 T Otomatik Power Kırmızı Dinamik (Kış Paketi)

• Yarbay
      5295 Mesaj
      15 Kasım 2018 10:09:24 Konu Sahibi

servisten temin edebilirsin
      |
      |
      sarpuli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4679 Mesaj
      18 Kasım 2018 16:24:42

Bakmıyorlar ise nasıl olacak o iş?
      |
      |

Opel Astra K 1.4 T Otomatik Power Kırmızı Dinamik (Kış Paketi)
    • Yarbay
      5295 Mesaj
      18 Kasım 2018 16:44:25 Konu Sahibi
      Geçen gün kulaklığı servise almıyorlar diye Samsung a yazdım.

Aradılar götürün dediler, götürdüm aldılar.

Tekrar temizlik paketi verdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
SEO
Yeni Abonelik d-smart
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.